WLKA: Podsumowanie sezonu zasadniczego
Po sezonie zasadniczym Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej najlepszą drużyną pierwszej ligi została ekipa KS Groneko/Cafe Kibic, drugiej ligi BHP Ekspert. Ostateczny układ tabeli będzie znany 26 lutego.
Wyniki wszystkich kolejek rozegranych w sezonie zasadniczym 2014/2015 Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
1. liga
I kol
KS Groneko (dawne CafeKibic) – Groneko 64:52
AutoserwisP2/AZSWSHE - AZS PWSZ 70:49
wloclawek.info.pl - Piast Bądkowo 82:42
ZB Jan Góreczny – Remspaw 38:70
Delecta - Garage Hotel 49:75
II kol
AZS/PWSZ - Piast Bądkowo 69:60
Garage Hotel - Remspaw 82:79
Groneko - Delecta 68:77
Włocławek.info.pl – ZB Jan Góreczny 73:34
AutoserwisP2/AZSWSHE – KS Groneko 65:61
III kol
KS Groneko – AZS/PWSZ 79:45
wloclawek.info.pl – Garage Hotel 88:101 po 2 dogrywkach
AutoserwisP2/AZSWSHE – Delecta 61:54
Remspaw – Groneko 74:59
Piast Bądkowo – ZB Jan Góreczny 61:67
IV kol
Groneko – wloclawek.info.pl 61-80
AZS/PWSZ – ZB Jan Góreczny 79-68
AutoserwisP2/AZSWSHE – Remspaw 62-45
Garage Hotel – Piast Bądkowo 62-59
Delecta – KS Groneko 57-102
V kol
AZS/PWSZ – Delecta 59-57
Garage Hotel – ZB Jan Góreczny 71-64
Piast Bądkowo – Groneko 74-66
AutoserwisP2/AZSWSHE – wloclawek.info.pl 51-62
KS Groneko – Remspaw 74-66
VI kol
Delecta – Remspaw 83-61
KS Groneko – wloclawek.info.pl 84-73
AutoserwisP2/AZSWSHE – Piast Bądkowo 52-58
Groneko – ZB Jan Góreczny 74-85
Garage Hotel – AZS/PWSZ 63-58
Kolejka VII
Remspaw – AZS/PWSZ 61-68
Wloclawek.info.pl – Delecta 78-75
Piast Bądkowo – KS Groneko 46-49
ZB Jan Góreczny – AutoserwisP2/AZSWSHE 63-69
Garage Hotel – Gronrko 77-54
Kolejka VIII
AZS/PWSZ – Groneko 61-71
Autoserwis – Garage Hotel 66-76
KS Groneko – ZB Jan Góreczny 70-63
Delecta – Piast Bądkowo 45-66
Remspaw – wloclawek.info.pl 56-82
Kolejka IX
wloclawek.info.pl – AZS/PWSZ 71-53
Piast Bądkowo – Remspaw 74-66
ZB Jan Góreczny – Delecta 53-63
Garage Hotel – KS Groneko 59-63
Groneko – AutoserwiP2/ASZWSHE 68-67
1. KS Groneko/Cafe Kibic 9 8-1 17
2. Garage Hotel 9 8-1 17
3. wloclawek.info.pl 9 7-2 16
4. AutoserwisP2/AZSWSHE 9 5-4 14
5. AZS 9 4-5 13
6. Piast Bądkowo 9 4-5 13
7. Delecta 9 3-6 12
8. Remspaw 9 2-7 11
9. ZB J Góreczny 9 2-7 11
10. Groneko 9 2-7 11
O kolejności decydowały - w przypadku jednakowej ilości punktów dwóch drużyn bezpośrednie spotkania lub dodatkowa tabela w przypadku trzech zespołów z taką samą ilością punktów
play-off – o awansie decyduje bilans dwóch spotkań:
(1)KS Groneko – (8)Remspaw
(4)AutoserwisP2/AZSWSHE – (5)AZS/PWSZ
(2)Garage Hotel – (7)Delecta
(3)Wloclawek.info.pl – (6)Piast Bądkowo
2. liga
I kol
Extra Punkt Meblowy Riverside - Hotel BHP Ekspert 51-76
Maspol - TKM 70-56
Fabryka Fajansu - Ekoryniec Pompy Ciepła 57-50
Selenka/DGS - Social Banking Team 37-44
Basket Rypin – UKS Feniks/Hostel Delfin 92-33
II kol
Basket Rypin - BHP Ekspert 46-70
Social Banking Team - Fabryka Fajansu 62-46
Extra Punkt Meblowy /Riverside Hotel - Maspol 55-71
TKM – Ekoryniec Pompy Ciepła 61-58
Selenka/DGS – UKS Feniks/Hotel Delfin 67-42
III kol
Extra Punkt - TKM 47-91
Ekoryniec Pompy Ciepła – Social Banking Team 49-52
Selenka/DGS – BHP Ekspert 45-59
Fabryka Fajansu – UKS Feniks/Hotel Delfin 48-46
Basket Rypin – Maspol 69-63
IV kol
UKS Feniks/Hostel Delfin - Ekoryniec Pompy Ciepła 35-69
Maspol – Selenka/DGS 100-60
BHP Ekspert - Fabryka Fajansu 68-57
TKM - Social Banking Team 75-48
Basket Rypin – Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel 67-77
V kol
Social Banking Team - UKS Feniks/Hostel Delfin 66-36
Selenka/DGS - Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel 45-35
Maspol - Fabryka Fajansu 70-65
BHP Ekspert - Ekoryniec Pompy Ciepła 64-52
TKM - Basket Rypin 94-34
VI kol
Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel – Fabryka Fajansu 70-66
Basket Rypin- Selenka/DGS 67-46
BHP Ekspert – Social Banking Team 70-61
Ekoryniec Pompy Ciepła – Maspol 47-68
TKM – UKS Feniks 105-35
VII kol
BHP Ekspert – UKS Feniks/Hostel Delfin 67-46
Social Banking Team – Maspol 53-80
Extra Punkt/Riverside Hotel – Ekoryniec Pompy Ciepła 33-36
Fabryka Fajansu – Basket Rypin 67-62
Selenka/DGS – TKM 33-96
Kolejka VIII
TKM – BHP Ekspert 67-70
Maspol – Feniks/Hostel Delfin 73-45
Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel – Social Banking Team 61-45
Selenka/DGS – Fabryka Fajansu 41-56
Basket Rypin – Ekoryniec Pompy Ciepła 62-47
Kolejka IX
Fabryka Fajansu – TKM 56-77
Ekoryniec Pompy Ciepła – Selenka/DGS 71- 68
Social Banking Team – Basket Rypin 56-66
Feniks/Hotel Delfin – Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel 57-105
BHP Ekspert – Maspol 67-63
Tabela 2 ligi:
1. BHP Ekspert 9 9-0 18
2. Maspol 9 8-1 17
3. TKM 9 7-2 16
4. Basket Rypin 9 5-4 14
5. Extra Punkt Meblowy/Riverside Hotel 9 4-5 13
6. Social Banking Team 9 4-5 13
7. Fabryka Fajansu 9 4-5 13
8. Ekoryniec Pompy Ciepła 9 3-6 12
9. Selenka/DGS 9 2-7 11
10. UKS Feniks/Hostel Delfin 9 0-8 9
O miejscach 5-7 decydowała dodatkowa tabela play-off - o awansie decyduje bilans dwóch spoykań
(1)BHP Ekspert – (8)Ekoryniec
(4)Basket Rypin – (5)Extra Punkt/Riverside Hotel
(2)Maspol – (7)Fabryka Fajansu
(3)TKM – (6)Social Banking
Ostateczna weryfikacja tabel nastąpi 26.02.2015r jest to ostateczny termin do uregulowania wpisowego przez drużyny (zalega jeszcze 9 zespołów) oraz opłat za przewinienia techniczne. W tych sprawach kontakt Prezes Eurointegracji Jan Schwarz tel 698493061 lub komisarz ligi Grzegorz Wudecki 501536618
W turnieju pocieszenia udział wezmą:
ZB Jan Góreczny
Groneko
Selenka/DGS
UKS Feniks
System gry mecz rewanż każdy z każdym
Planowany termin rozpoczęcia play-off 7/8.03.2015r