WLKA: Wyniki rewanżowej rundy play-off
W weekend 21/22 marca w hali OSiRu odbyła się rewanżowa runda fazy play-off Włocławskiej Ligi Koszykówki Amatorskiej.
21.03.2015r Sobota
Basket Rypin – Extra punkt 78-65 (25-12,12-18,23-11,18-24)
Rypin: Pilichewicz 3910, Zaleśkiewicz17(10, Nowakowski 6, Bartoszyński 7, Żuchowski 19, Żołnowski 26. tr. Łukasz Zaleśkiewicz
Extra: Lewandowski M. 2, Łydka 12, Mendzelewski 2, Algierowicz 17, Lewadowski D. 13, Kuliński 5, Brzozowski 15, tr. Marcin Badyna
Mecz pocieszenia Selenka/DGS – ZB Jan Góreczny z powodu zdekompletowanego składu „Góreczny” nie odbył się.
22.03.2015r Niedziela
Groneko – UKS Feniks 100-60 (18-12,25-17,22-15,35-16)
Groneko: Pawlata 14, Jędrzejewski 36(3), Stojak 36, Gibczyński 4, Żbikowski 10. tr. Marian Woźniak
Feniks: Przystałowski P. 4, Szubski 2, Baranowski 4, Kowalski 9, Ziółkowski D. 8(2), Chruściel 9, Nowakowski P. 9. Rypiński 7. tr. Robert Walczak
TKM – Social Banking 90-62 (30-4,14-12,24-24,22-24)
TKM: Matusiak 19930, Dutkiewicz 4, Ćwikliński 15, Tuszyński 20, Frontczak 5, Chałasiński 11, Cieślewicz 16. tr. Roman Konopczyński
Socjal: Grzybek M 10, Nencki 12, Pilarski 7, Grzybek B 15(1), Sporny 4, Kryska 14 Tr; Kryska Mariusz
(w pierwszym spotkaniu drużyna TKM wygrała 99:46)
Maspol – Fabryka Fajansu 71-75(14-25,18-17,17-15,22-18)
Maspol; Piekarski 21, Syska 2, Klosowski 12, Zieliński 2, Belter 19, Witwicki 12(2), Kin 3(1) Tr Kobielski Wojciech
Fabryka Fajansu; Okonski 2, Osinski 33(4), Lebedzinski 21(4), Miziołek 16, Miżejewski 3
(w pierwszym spotkaniu drużyna Maspol wygrała 73:49)
BHP Ekspert- Eko Ryniec 44-65(12-21,6-7,19-21,7-17)
Bhp Ekspert; Swiech 23, Królikowski 2, Lewandowski 2, Szyszka 8(2), Grzelak 2, Pawliczak 2; tr; Królikowski W
Eko Ryniec; Wieckiewicz 11(1), Wojciechowski 2, Kwiatkowski 2, Zakrzewski 3(1), Borowicz 3, Gawrysiak 8, Kazimierczak 8, Wasielewski 22(1), Podgorski 6; Tr; Szlaskiewicz Łukasz
(w pierwszym spotkaniu drużyna BHP Ekspert wygrała 70:44)
KS Groneko- Rempsaw 84-42(16-10, 15-8, 18-10, 35-14)
Groneko; Charzewski 2, Pawlak 11(1), Saługa 17(3), Borowski 13(3), Kaczmarek 9(1), Kozan 20, Szepczynski 12(1), tr; Borowski Tomasz
Rempsaw; Cichorski 10, Koprowski 2, Korpalski 16, Hybinski 4, Bierzgalski 8, Tr; Korpalski Daniel
(w pierwszym spotkaniu drużyna KS Groneko wygrała 93:48)
AZS PWSZ- Autoserwis 46-67(13-19, 10-19,11-11,12-18)
AZS PWSZ; Rybka 2, Wisniewski 11, Sochacki 4, Kępski 2, Kryska 2, Szałek 2, Brzezinski 14, Pietrzak 2, Ozimiński 7, Tr; Pietrzak Wojciech
Autoserwis; Skowronski 6, Szperling 1, Jetczak 11, Gawlak 18(4), Kwiatkowski 2, Wieszczak 9, Ziety 6, Kowalczyk 6, Ochocki 8, Tr; Skowronski Maciej
(w pierwszym spotkaniu drużyna AutoserwisP2/AZSWSHE wygrała 60:50)
wloclawek info.pl-Piast Bądkowo 67-62(20-14,12-15, 16-14, 19-19)
wloclawek.info.pl: Mirolewicz 4, Seklecki 14(4), Majchrzak 11(3), Pawlowski 14, Sołtysiak 10, Krawiec 14(4) Tr; Rędzikowski Bartłomiej
Piast; Marcinak 15,Kapelinski 8(2), Danielak 10(1), Kotarski 9(1), Hejman 11, Swiercz 7(1), Tr Marcinak Piotr
(w pierwszym spotkaniu drużyna wloclawek.info.pl wygrała 63:55)
Garage Hotel- Delecta 72-61 (20-14,25-15,6-14,21-18)
Garage: Cykowski 13, Czajkowski 2, Janczura E 5(1), Wiśniewski 4, Szląskiewicz 25(1), Biliński 5, Stachera 18(2). Tr. Maciej Chodorowski
Delecta: Słomczewski 4, Bruździński 20(1), Sieciński 2, Urbański 17, Skaliński 3, Pałucki 7(1), Świeciak 8, tr. Krzysztof Czarnecki
(w pierwszym spotkaniu drużyna Delecty wygrała 64:61)
W półfinałach zagrają pary:
KS Groneko - Autoserwis
Garage - wloclawek.info.pl
BHP Ekspert - Baskek Rypin
Maspol - TKM