Pakowacz słodyczy - HOLANDIA 0 PLN

Użytkownik niezarejestrowany • ID ogłoszenia: 55806
Oferta od Osoby prywatnej
Lokalizacja Holandia
Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! Aplikuj i sprawdź, dlaczego warto! Gdzie będziesz pracować? – Veghel, Holandia Co otrzymasz od nas? • Atrakcyjną stawkę godzinową w euro • Zniżkę na zakwaterowanie • Stabilne zatrudnienie potwierdzone certyfikatami; • Cotygodniową wypłatę; • Zakwaterowanie i pomoc w organizacji transportu do Holandii • Dodatki zmianowe • Dodatki za pracę w nadgodzinach • Gwarantowany dodatek wakacyjny - 8% dochodów brutto • Rezerwę na poczet urlopu - 10,43 % dochodów brutto • Pracę na dwie zmiany - od poniedziałku do piątku (czasem również weekendy) • Darmowy abonament sieci Vodafone – będziesz w stałym kontakcie z najbliższymi • Minimum formalności i pakiet pracowniczy Czym będziesz się zajmować? • Pakowaniem takich produktów jak słodycze, herbata • Kontrolą jakości produktów Chcesz wiedzieć więcej? Prześlij nam swoją aplikację, a oddzwonimy ze szczegółami oferty! Prosimy wysyłać CV na adres: pracuj@ottopraca.eu W przesyłanych aplikacjach prosimy o zawarcie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 55-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.
Dodane przez
OTTO Work Force Polska
Email
pracuj@ottopraca.eu
Wyświetleń
375

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.