SEKRETARKA/SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNYCH Włocławek 1 PLN

Użytkownik niezarejestrowany • ID ogłoszenia: 57817
Oferta od Osoby prywatnej
Cena 1 PLN
OPIS STANOWISKA:  Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura i obsługa bieżących spraw administracyjnych  Zarządzanie/organizowanie spotkań wewnętrznych i zewnętrznych z klientami  Przyjmowanie i wysyłka korespondencji  Koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji  Obsługa urządzeń biurowych  Nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów  Dbanie o zaopatrzenie biura w art. biurowe oraz pozostałe potrzebne do sprawnego funkcjonowania biura  Wspomaganie pracy pozostałych pracowników  Współtworzenie i dbanie o dobry wizerunek firmy WYMAGANIA:  Wykształcenie wyższe  Dobra znajomość pakietu MS Office  Znajomość obsługi urządzeń biurowych  Mile widziana znajomość j. angielskiego  Prawo jazdy kategoria B OFERUJEMY:  Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  Możliwość rozwoju i pracy w firmie. Oferty prosimy przesyłać na adres: [email protected] Konieczne załączenie klauzuli w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Wyświetleń
385

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

WOLNE MEDIA