~obudźmy_się : Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w...

~obudźmy_się : Aaron Szechter (Adam Michnik) powiedział w telewizji australijskiej, gdzie wystąpił w jarmułce, ze Żydzi w Polsce przygotowują ekspansje i mogą ja zrealizować, gdyż Polacy to stado tępych baranów.
Plany Żydów:
- wyniszczyć kraj finansowo;
- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;
- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało ;za chlebem;;
;oczyścić; kraj z inteligencji patriotycznej;
- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;
- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.
To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów

19 komentarzy

Ciekawa

@winny !
Coś Ci się pomerdało. Prima Aprilis był już dawno temu. Jeżeli nie Wisz to obchodziliśmy go 01 kwietnia.
Nie lubię tego faceta, który występował w PRL, w "solidarności" no i obecnie w naszej III RP w charakterze "mędrca". lub "mesjasza".
Nie wiem kto tą informację stworzył i po co ją upowszechnia ?
Michnik - Szechter jest za cwany by cos takiego głosił oficjalnie.
Mógł by coś takiego powiedzieć w gronie najbliższego kahału i tu również osobiście mam wątpliwości

8 6
ID:66842

ozon

Typowy hejt tylko czy dobrze płacą? Zgadzam się z "ciekawą" bo Michnik to super inteligentny facet i dlatego ten bzdurny tekst jest niewiarygodny. wesz, komar, pluskwa też żywią się krwią czasami chorą a Tobie proponuje pijawki, koniecznie.

6 12
ID:66843

george best

@~ozon: O widzę że imponuje Tobie ekipa Magdalenkowa Mazowiecki Gieremek też byli inteligentami?
W wolnej Polsce mam nadzieje ze uda się nawet i sprowadzić jego brata ze Szwecji gdzie rok w rok protestują pod jego domem Polacy wiadomo za co.
Oj Ozonie jak nagle wydaje mi się że jesteś spoko za chwilę zje.... temat

5 8
ID:66850

Ciekawa

@George best
Dla czego w temacie o naszych "starszych braciach" przywołałeś premiera Mazowieckiego ?
Przecież On był reprezentantem katolików ? Zestawienie tych dwóch nazwisk na to wskazuje.
Co do Geremka to wydaje mi się, że prawdopodobnie był jednym z najlepszych kandydatów ( w tym czasie) do pracy w dyplomacji.

5 5
ID:66853

ozon

"george" ... ja nie jestem radykalny po prostu i zawsze patrzę "do przodu" co nie znaczy ,ze bagatelizuję przeszłość....
Ty wyciągasz ( jak większość tu) pochopne wnioski i oceniasz wg własnego światopoglądu ...
A co do tych protestów w Szwecji to czytasz bzdury ,,, i skąd taka wiara u Ciebie ,ze to PRAWDZIWE ???
Jest Pismo Swięte a w nim opisana męka Chrystusa prawda? no właśnie- dlaczego różnią się one w opisie choć przecież każdy z Apostołów to widział?? tak to jest ,ze niby to samo odczuwa się inaczej i interpretuje inaczej, do innego szczegółu przywiazuje się wagę... to co ? która wersja jest prawdziwa? tak to jest "george" ,ze każdy odbiera i ocenia inaczej i ma do tego prawo. Tzw prawda jest bardzo subiektywna .. i to dotyczy też polityki.Pozdrawiam

5 3
ID:66855

george best

@~ozon: Pismo swięte kazdy może napisać ale Układ Magdalenkowy fotki i fakty do dzis rządzą w Polsce .
Prawdę ukrywa się i dobrze że wreszcie ktoś ruszył na to Państwo kolesi bo jak inaczej nazwać postkomuchów wymieszanych ze złodziejami?
Jak ma być dobrze jak wszędzie zwykłego człowieka dymają jak chcą kredyty mu daja aby sobie pojechał do Tunezji pojeżdził na wielbłądzie albo kupił sobie Tico i go zagazował aby taniej bo benzyna za droga.
Zdrowia życzę bo za wesoło to w tej Europie nie jest najlepiej -pozdrawiam.

2 6
ID:66856

george best

@~Ciekawa: Jude Zatung też fajnie że jest nie ?Ogólnie to wesoło

2 2
ID:66857

jozef_ziolkowski

Proszę o usunięcie wątku lub podanie linka skąd autor czerpał na ten temat wiadomości. Jak się napisze, że posłanka(bez nazwiska ) daje w rurę, albo ma mordkę szczura, to umiecie wyciąć. Dodam, że pod wątkiem brak /zgłoś do moderacji /

1 1
ID:66858

george best

@~:): Muzeum wybudowane renty przyznane tylko jeszcze teraz wypłata która nie poszła bo lasy zostały .

5 3
ID:66864

cichyobserwator

@~:): możesz być dumny - takie zródło ,, prawdy " jak marucha.pl i to w 2 sekundy to rekord dla ,, prawdziwych Polaków " , którzy też są dumni z Ciebie.

3 3
ID:66867

ozon

"george" zawsze mówię ,ze ..." ludzi dobrej woli jest więcej i mocno wierzę w to..." ten utwór Niemena powinni co poniektórzy przynajmniej trzy razy dziennie słuchać aż zrozumieją przesłanie.
Tzw "prawdziwi Polacy" z hymnem mają problem, z PiSownią nazwy własnego kraju a także wymową tej nazwy. Egzaltacja tak im przyćmiewa umysły ,że sam Sienkiewicz przy nich to betka! Ciemnota mentalna w Najjaśniejszej?- taki paradoks.....

1 3
ID:66870

winny

Na pewno nie sa prawdziwymi Polakami Ci poslowie ktorzy glosowali za poprawka do ustawy dajacej mozliwosc sprzedazy polskich lasow
Naszczescie zabraklo 3 glosow.

3 2
ID:66872

dr POpłucz PiSuary

@~cichyobserwator: to fakt, że @~jest porąbany.

0 1
ID:66875

Wyborca

@ozon - starasz się być mądrzejszy od radia, ale za każdym razem ci nie wychodzi..

3 2
ID:66879

george best

@~winny: Żeby Polska wstała z kolan trzeba ruchu aby raz na zawsze postkomuchów wysłać tam gdzie ich miejsce jedynie co można robić to protestować jak robią to w Szwecji .

2 1
ID:66880

łooo matko !!!

@~george best: to ty żyjesz ??????????? Pewnie byłeś tak nawalony, że wzięli cię za zmarłego a ty otrzeżwiałeś 3go dnia jak oznajmia pismo .

3 1
ID:66886

george best

@~ łooo matko !!!: Raczej mnie do tych pism nie wciskaj wolę rzeczywistość a fantastyka to w filmie z Archiwum X .
Pozdrawiam i dobrej niedzieli

0 2
ID:66891

george best

@~ łooo matko !!!: Proponuję obejrzeć Żywot Brayan'a i do przodu

2 1
ID:66900


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA