Kujawsko-Pomorska Liga Karate Tradycyjnego
11 kwietnia w hali sportowej w Chodczu odbył się II Turniej Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2015. Wystartowało blisko 300 młodych karateków ze wszystkich klubów sportowych z naszego województwa, które zajmują się szkoleniem karate tradycyjnego.
Przepisy trzech turniejów Kujawsko-Pomorskiej Ligi Karate Tradycyjnego zostały tak pomyślane, żeby zawodnicy startowali w maksymalnie dużej ilości pojedynków. W eliminacjach system rywalizacji w grupach i pojedynki „każdy z każdym”, dopiero od ćwierćfinałów pojedynki w systemie pucharowym „przegrywający odpada”.
Rozgrywając pojedynek o trzecie i czwarte miejsce do samego końca zmuszamy zawodników do maksymalnej koncentracji.Zawodnicy zbierają punkty w każdym z trzech turniejów w klasyfikacji indywidualnej oraz dla swoich klubów do klasyfikacji klubowej.
W tym roku nagrodą dla tych, którzy staną na podium w końcowej klasyfikacji indywidualnej będzie wyjazd 6 czerwca do Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” na VIII Puchar Świata w Karate Tradycyjnym ORLEN 2015 i III Puchar Międzykontynentalny w Kumite.
Wyniki
GRUPA NR 1
1. Kot Eryk – Włocławski KKT
2. Obiala Jakub – Toruński KKT KUMADE
3. Bulińska Natalia – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
4. Ostrowska Martyna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
GRUPA NR 2
1. Rajczuk Eryk – KKT Brześć Kujawski
2. Gralak Dawid – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Kowalkowska Dominika – Toruński KKT KUMADE
4. Lewandowska Bartosz – Toruński KKT KUMADE
GRUPA NR 3
1. Kozierowski Adrian – KKT Kowal
2. Jakubiec Bartosz – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Polak Fabian – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
4. Mendel Jakub – AKT Lubraniec
GRUPA NR 4
1. Och Julia – Włocławski KKT
2. Szczepańska Zuzanna – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Dembowska Julia – Włocławski KKT
4. Małecka Julia – Włocławski KKT
GRUPA NR 5
1. Liberacka Zofia – Toruński KKT KUMADE
2. Smolińska Justyna – KKT Brześć Kujawski
3. Leśniewska Martyna – Instytut KT Włocławek
4. Rajczuk Wiktoria – KKT Brześć Kujawski
GRUPA NR 6
1. Świerczyńska Martyna – KKT Chodecz
2. Darowska Katarzyna – AKT CENTRUM Włocławek
3. Perlińska Alicja – KKT Kowal
4. Kacprzak Alicja – AKT CENTRUM Włocławek
GRUPA NR 7
1. Wessel Łukasz – Toruński KKT KUMADE
2. Wrotek Weronika – Toruński KKT KUMADE
3. Algusiewicz Dawid – Toruński KKT KUMADE
4. Kozłowska Oliwia – Włocławski KKT
GRUPA NR 8
1. Dałek Nikola – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Jaśtak Zuzanna – Włocławski KKT
3. Skibińska Adrianna – Instytut KT Włocławek
4. Michałowski Maksymilian – AKT CENTRUM Włocławek
GRUPA NR 9
1. Świeczkowski Wojciech – Instytut KT Włocławek
2. Zawitowski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
3. Słowiński Sebastian – AKT Lubraniec
4. Pirowski Michał – KKT Kowal
GRUPA NR 10
1. Smardzewska Zuzanna – Włocławski KKT
2. Bojanko Łukasz – Instytut KT Włocławek
3. Świec Nikola – Włocławski KKT
4. Kudelski Wojciech – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
GRUPA NR 11
1. Wiśniewski Szymon – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Góralski Dominik – AKT CENTRUM Włocławek
3. Piątkowski Kosma – Toruński KKT KUMADE
4. Helbin Mikołaj – Włocławski KKT
GRUPA NR 1 „ŚWIEŻAKI”
1. Dończyk Łukasz – AKKT Toruń
2. Kułakowski Mateusz – KKT Brześć Kujawski
3. Cichowicz Patryk – AKKT Toruń
4. Brucki Eryk – AKKT Toruń
GRUPA NR 2 „ŚWIEŻAKI”
1. Walczak Wiktor – Akademia Zdrowia i KT Włocławek
2. Wnukiewicz Paulina – Włocławski KKT
3. Głazowski Adrian – Toruński KKT KUMADE
4. Wiliński Olaf – Instytut KT Włocławek
GRUPA NR 3 „ŚWIEŻAKI”
1. Wyczółkowska Ewa – AKKT Toruń
2. Brzezińska Matylda – KKT Chodecz
3. Snopkowska Amelia – KKT Brześć Kujawski
4. Świec Nadia – Włocławski KKT
GRUPA NR 4 „ŚWIEŻAKI”
1. Koprowski Szymon – Włocławski KKT
2. Klimczak Hubert – Toruński KKT KUMADE
3. Dunajski Filip – AKKT Toruń
4. Woroch Mieszko – AKKT Toruń
KLASYFIKACJA KLUBOWA
1. Włocławski Klub Karate Tradycyjnego – 131 pkt
2. Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek – 115 pkt
3. Toruński Klub Karate Tradycyjnego KUMADE – 100 pkt
4. Akademicki Klub Karate Tradycyjnego Toruń – 87 pkt
5. Klub Karate Tradycyjnego Brześć Kujawski – 53 pkt
6. Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek – 51 pkt
7. Klub Karate Tradycyjnego Kowal – 48 pkt
8. Klub Karate Tradycyjnego Chodecz – 30 pkt
9. Akademia Karate Tradycyjnego CENTRUM Włocławek – 26 pkt
10. Akademia Karate Tradycyjnego Lubraniec – 24 pkt
Zdjęcia do artykułu: