Aktywność użytkownika fabian00

  • Wkurza mnie leniwa postawa włocławskiej straży... 16 lat temu, dodał ~Kierowca 7

    • #0straż to straż a;e miesiac temu na ulicy zabia -3 maja stało dwóc panow z policji Stali tak a małolaty grali se w pilkę kopiąc po oknach i scianach...az wkoncu jakiś koles z ciastkarni sowa... 16 lat temu

dane użytkownika

  • Z portalem: 16 lata , 5 tygodni , 1 dzien
  • Ostatnie logowanie: 16 lata , 6 dni temu.

WOLNE MEDIA