Manager Placówek we Włocławku i okolicach 0 PLN

Użytkownik niezarejestrowany • ID ogłoszenia: 45665
Oferta od Osoby prywatnej
Lokalizacja Włocławek, Bydgoszcz, Inowrocław
Zakres obowiązków:
sprawowanie kontroli nad rozproszoną siecią sprzedaży w danym regionie
realizacja strategii sprzedaży w obszarze produktów detalicznych oraz przekładnie jej na działania w podległym obszarze;
prowadzenie szkoleń oraz motywacja zespołu Doradców Klienta w placówkach
tworzenie i analiza raportów sprzedaży
monitoring i kontrola efektywności sprzedaży

Oczekiwania:
min. 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów z sektora finansowego
doświadczenie w zarządzaniu rozproszonym zespołem sprzedażowym
nastawienie na osiąganie wyników sprzedażowych oraz odpowiedzialność za powierzone cele
Inicjatywa i samodzielność w podejmowaniu decyzji
umiejętność pracy pod presją czasu
otwartość na kontakt z ludźmi
nastawienie na rozwój osobisty w ramach innowacyjnej bankowości
zorientowanie na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych

Oferta:
umowa o pracę
bogaty pakiet bonusowy
możliwość budowania prestiżowego projektu i pracy w nim
stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
szerokie i dynamiczne możliwości rozwoju w strukturach Banku
przyjazne warunki pracy w młodym, energicznym Zespole
Wyświetleń
295

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

WOLNE MEDIA