Opiekunka do Glashütten-Schloßborn/ koło Frankfurtu – 1350 euro + 180 euro zwrot kosztów podróży 5 900 PLN

Użytkownik niezarejestrowany • ID ogłoszenia: 51192
Oferta od Osoby prywatnej
Lokalizacja włocławek
Cena 5 900 PLN
OPIS STANOWISKA: Firma HDOmedical/HDOSeniorenbetreuung z siedzibą w Warszawie zatrudni opiekunkę z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego do opieki nad 92-letnim Panem. Podopieczny cierpi na demencję i alzheimera, porusza się samodzielnie lub z laską, ma wysokie ciśnienie, jest bardzo spokojny. Korzysta z pieluch. Dwa razy w tygodniu chodzi do Tagespflege od 8 do 16, opiekunka może mieć wtedy wolne. Pan mieszka w domu jednorodzinnym z dostępem do Internetu. Żona na ten czas wyjeżdża na urlop. Oferujemy: • Pracę w pełni legalną w oparciu o umowę zlecenie + opłacone składki ZUS • Podstawę wynagrodzenia 1300-1350 euro netto • Zwrot kosztów podróży 180 euro netto • Zaświadczenie A1 oraz kartę EKUZ Wymagania: • Dyspozycyjność od 23.01.2017r. na 1 m-c • Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego • Doświadczenie w opieceg • Prawo jazdy kat.B Sposób aplikowania: Osoby chętne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji proszę o wysłanie aplikacji (cv+zdjęcie) na adres e-mail: [email protected] lub kontakt tel. 669 914 984, 669 980 009, +49 152 226 80 362
Telefon
669914984
Wyświetleń
152

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

WOLNE MEDIA