Ogłoszenia › Towarzyskie › sponsoring, sex

Hej. Mam 37 lat, jestem zadbaną oraz spełnioną zawodowo i biznesowo kobietą. Chętnie zaopiekuję się normalnym facetem w zamian za dyskretną znajomość. Nie szukam poważnego związku. Nie mam wymagań co do wieku. Interesują mnie ciekawi, dojrzali i otwarci na nowe znajomości...
2022-01-05
Cześć. Szukam Pana do ciekawej znajomości, bardziej na zasadzie luźnej znajomości nie szukam poważnego związku. Mam 21 lat, jestem atrakcyjną dziewczyną , dbajacą o urodę. Dodam że nie byłam w takiej relacji jeszcze. Zapraszam do kontaktu.
2022-01-04
Cześć. Jestem z Białorusi, w Polsce mieszkam od ponad roku. Znam język polski bo mam polskie korzenie i uczę się od dawna. Chętnie poznam ułożonego faceta. Ja mam 24 lata i się tutaj uczę.
2021-11-02
Jestem 34 letnią spełnioną biznesowo i finansowo kobietą. Chętnie poznam normalnego, ciekawego faceta, z którym nawiąże znajomość bez zobowiązań. Nie szukam poważnego związku. Z racji mojej bardzo dobrej sytuacji finansowej chętnie zapopiekuje się wybranym Panem finansowo w zamian...
2021-10-29
Zasponsoruje zadbana i kulturalna Panią do 30 lat. Ja 28, zadbany. Nie jestem z Włocławka, ale z dojazdem i $ nie ma kłopotu. Jeśli zainteresowana to czekam na kontakt :) Fejkom dziękuję, oczekuje małej weryfikacji za którą wynagrodzę.
2021-10-29
Hej. Na codzień studiuję zaocznie i pracuję jako trenerka personalna w klubie Fitness.Mam 26 lat. Poznam ciekawego faceta, z którym można miło spędzić czas. Jeżeli jesteś zainteresowany to czekam na odzew :)
2021-10-28
Cześć, szukam pocieszenia po zakończonym kilku letnim związku. Mam 26 lat, jestem niewysoką, szczupła brunetką. Nie interesuje mnie żaden nowy związek. Szukam luźnej relacji z normalnym i dyskretnym facetem. Jeżeli chcesz się poznać i spotkać to napisz.
2021-10-25

WOLNE MEDIA