Rozliczaliście pity? To posłuchajcie...

Rozliczaliście pity? To posłuchajcie :)



5 komentarzy

zxxc

2 2
ID:52391

george best

Jeden z madrzejszych ludzi w Polsce ale dlaczego ludzie tego nie rozumieją i nadal albo PO,PIS ALBO SLD nie wiem?

4 4
ID:52394

peso

Ja tam lubię gościa. Zawsze był ciekawą alternatywa dla naszego establishmentu politycznego.

2 1
ID:52410

zxxc

@~george best: bo ludzie to bezwładne masy a nasz naród jest niestety zniewolony umysłowo ;) Ludzie nie potrafią sami myśleć, sami wyciągać wniosków. Znakomitej większości to najzwyczajniej zwisa a potem mamy taki burdel jak jest.

@peso: miał co prawda kilka nie koniecznie przemyślanych wypowiedzi ale fakt jest faktem, jest to jedyny gość który odkąd pamiętam mówi ciągle tak samo.

A co do podatków w Polsce to ten wykres mówi wszystko:

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/13190_473865972681144_249858017_n.jpg

Paradoksalnie rzecz biorąc to jesteśmy już w okolicy punktu t3 bo już wiadomo że wpływy z vat będą mniejsze niż zakładano, a mogą być mniejsze nawet niż przed wprowadzeniem podwyżki :)

3 1
ID:52429

george best

@zxxc: z tym się zgodzę facet powtarza od wielu lat to samo nie tak jak inne chorągiewki i debile .Ludzie nie chcą w Polsce iść do przodu debil głosuje na debila i tyle.Koscioły tylko budują i gdzie tylko mogą zabierają tym ludziom co mają najmniej.Od 24 maja wracam z powrotem do Holandii i powiem tak ciesze się że zmieniłem to obywatelstwo jak cholera.Związki partnerskie,in vitro,eutanazja,marihuana kto chce to sobie to wybiera to jest wolnośc a nie Panie Boże spraw żebym miała to to i tamto zazdrość a modlą się w kościele.

0 0
ID:52450


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA