BOGACI JESTEŚMY !!! Ponad 14 milionów zł dostało ot tak...

BOGACI JESTEŚMY !!! Ponad 14 milionów zł dostało ot tak muzeum, którego nikt nie odwiedza (oprócz dzieci na religii i kleryków) na remont. To zapewne wielokrotnie więcej niz wartość zgromadzonych tam "eksponatów". Kiedy będą fundusze na dziury w drogach ???

11 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

I tu błąd: ja odwiedzam muzeum. Zawsze jak jest wernisaż. Inna sprawa, że małżowina regularnie mi zarzuca, że jestem "dzieciakiem w ciele dorosłego faceta", i że cyt. "wyszłam za duże dziecko"

4 3
ID:52576

gratulacje

@zbuntowany_kaloryfer: Fajnie... Jako kaloryfer możesz wisieć tam na stałe. ale uważaj zbuntowanych czarni nie tolerują

3 1
ID:52581

załamka

@zbuntowany_kaloryfer: nie wiem czy o tym samym muzeum myślimy. W muzeum DIECEZJALNYM nie słyszałem o wernisażach... No chyba że tych modlitewnych,,,

3 2
ID:52584

załamka

@zbuntowany_kaloryfer: Zaprawdę, wielce ciekawe muszą być to "wernisaże" w Muzeum Diecezjalnym. Punktem kulminacyjnym jest zapewne zbieranie na tacę ???

3 2
ID:52585

radny browarek

@~załamka : Raczej bicie śmietany.

1 1
ID:52594

zbuntowany_kaloryfer

Jestem troszeczkę na bakier z rzeczywistością, ale Ty wzniosłeś się na wyżyny!;)

2 0
ID:52601

george best

Punktem kulminacyjnym powinno być wyrywanie złota z uszu i nosa indianom oczywiście w imię jakiś głupich doktryn.

1 0
ID:52608

nagroda

@~załamka: kto rzuci na tacę najwięcej, może pocałować tw Lucjana w sygnet..

1 0
ID:52609

Mosze Bydłoszewski

Palikociarnia daje głos-rano dostali sms z tematem dnia i teraz wysilają swój
prymitywny intelekt w grafomańskich postach.

1 2
ID:52611

kat

U nas zawsze przed wyborami gada niestworzone historie a potem "włazi się w tyłek" "czarnym" żeby przypadkiem z ambony klecha nie zrobił złej atmosfery wkoło rządzących urzędasków ... Od wiek wieków niektórzy źle się czują bez katabasowego buta na karku...

0 0
ID:52632

palikociarnia

@~Mosze Bydłoszewski: Te, Mosze a ty to pewnie z Torunia dostajesz znaki dymne ???

1 0
ID:52637


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA