Ten cały Włoc-Up to porażka. Pomysł fajny, ale......

Ten cały Włoc-Up to porażka. Pomysł fajny, ale... Zdjęcia tragedia, o montażu nie wspomnę, bo to nie jest montaż, a dźwięk w ogóle to jakies nieporozumienie. Prowadzący niewiem, naćpany czy pijany ciągle (chyba), dziwnie mu z oczu patrzy i się śmieje ciągle (THC?). Wszyscy się tym podniecają, a to lipa zwykła. Pytania bez sensu, w kilku odcinkach cio sami goście, scenariusz lipa, ciągle tylko hihihi. Słyszałem nawet, że wielki pan filmowiec Majonez chciał 800 złotych za odcinek! (za taki materiał to w tv nie powinienes dostac wiecej jak lizaka) Człowieku, ty się opanuj, ty pojęcia o programach i ich obróbce nie masz, a ty pieniądze chcesz? Za co"? za tą tragiczną amatorkę? To, że ci dali one minute nagrode (swoja droga tam tez zdjecia i montaz to porażka po całości) nie znaczy ze coś potrafisz. To był konkurs dla uczniów, czyli dla dzieciaków i młodzieży (a kolega poczyuł się jak David Lynch, hahaha, żenada). Szybko w piórka obrosłeś. Jeszcze szybciej z nich wyłysiejesz. Poza tym w ostatnim odcinku wyraźnie gryziesz rękę, którą do ciebie wyciągnięto. Małolat zejdź z anteny i do szkoły może najpierw. Wiem, zaraz odezwą się tabuny kumpli i koleżanek keczapa, ale mam to gdzieś. Koń jaki jest, każdy widzi, a ten program to porażka. Mało tego, autor który najpierw prosił sie tv o mozliwośc DARMOWEGO tworzenia programu (znam typa, sam opowiadał), byle go tylko wyemitować (atakował tv co kilka dni i dosłownie żebrał o "kawałek programu"), w ostatnim odcinku wyraźnie domaga się gotówki. Czyli co? Pazerność i nic więcej. Majonezowi odwaliło po 2 wywiadach w radiu i gazecie. Poczuł się wielki, najlepszy i po prostu gwiazda (niestety chłopaku nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz). Zejdź na ziemie stary. Niema tak łatwo ziomuś, żeby zarabiać to trzeba coś umieć. A prawda jest taka, że żeby nie tv, to by nikt o tobie nie słyszał i tak szybko jak wypłynąłeś, to utoniesz, pazerna niewdzięczna istoto bez odrobiny pomyslunku.

10 komentarzy

karolina

a o co chodzi w tym artykule

0 0
ID:3856

Wloclawiak

Tak to jest jak sie ćpa od rana, tez nie kumam o co chodzi, pare osobistych wycieczek nie wiadomo do kogo i o co. Ogolnie belkot.

0 0
ID:3857

pazdzioch

800 stow za odcinek? przesada, ale 1000 miesiecznie + zwroty kosztow produkcji to mu sie nalezy na poczatek

0 0
ID:3858

cham

zgadzam sie z buźką i z włocławiakiem. Ten program to jeden wielki bełkot. Nic więcej. Podpisuję się obiema rękami co do zarzutów - cała produkcja programu leży, calusieńka. Pieniądze, za ten kapsztyl? Buahahaha, wolne żarty. Z tego co wiem, to ten pan nie pracuje w tv, więc...jakie pieniądze i za co? Za to ze tv poszła mu na reke i wpusciła niedporacowany na maksa majoneza program na antene? Maja mu za to zapłacić? hahahah, dobre. majonez wez się za książki lepiej, sesja niedługo...

0 0
ID:3859

:)

nic mu sie nie należy, nikt mu nie kazał błagać tv o możliwość puszczenia tego lipnego czegoś. nie pracuje dla tv. Idąc tym tokiem to każdy może se iść, wybłagać tak jak ten pół h na antenie (zarzekając się ze nie chce kasy)a potem zacząć gadać, ze robi za darmo, ze nikt mu za to nie płaci... OD POCZĄTKU MIAł POWIEDZIANE, żE NIKT MU ZA TO NIE zapłaci! (z reszta sam mi o tym mówił) osobiste wycieczki? nic z tych rzeczy. raczej niesmak po obejrzeniu ostatniego odcinka...

0 0
ID:3860

dirty

sam se gola strzelił piorąc publicznie brudy na antenie, która dała mu zabłysnąć. co za ..., szkoda gadać. Mam nadzieje ze juz nigdy na nic ci nie pozwolą

0 0
ID:3861

nie znam go juz

przeciez kto go zna to wie, wiec dla mnie to nie nowina, co to kasy, powinien wogole zejsc z anteny, za darmo to moze robic program, ale zadnej kasy za to, ani zadnych zwrotow kosztow kamer itd. jest wielu wloclawian ktorzy pokazali by cos lepszego za darmo w tv kujawy, wielu kreci rozne amatorskie rzeczy ciekawe, a nie pokazuje sie dawny kumpel na tv i jeszcze maja mu placic 800 zeta za odcienk, nie no, niech idzie do dgs robic, za 800 zlotych to znajdzie sie 100 odrazu ktorzy beda robic taki program co tydzien przez caly miesiac, i bedzie profesjonalny

0 0
ID:3868

hihi

1000 złotych na początek? tyle to oni pensji mają...

0 0
ID:3878

pazdzioch

za to ta telewizja jest dopracowana i profesjonalna hahahhahhahah, kon by sie usmial

0 0
ID:3917

ss

a tv Kujawy waszym zdaniem jest dopracowana?
jak patrze na wiadomosci to mnie z kreca z bólu
jedyny co rozrywkowe to te obrady naszych radnych
nic nieslychac sam belkot mozna sie posmiac jak sie kłócą o kazda złotówke haha
zenada

0 0
ID:4333


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA