W Bydgoszczy organizowany jest "Marsz dla Życia i Rodziny"...

W Bydgoszczy organizowany jest "Marsz dla Życia i Rodziny" Bogaty kosztowny program. Po co ten cyrk i zaklamanie kiedy tysiace polskich rodzin zyje w skrajnej nedzy. A gdyby ci nasi dobrodzieje obnizyli VAT, zeby te rodziny mogly kupic jedzenie dla dzieci ? Gdyby tak dali godziwe wynagrodzenie czy pomysleli o daniu pracy tym rodzinom ?

8 komentarzy

????

To ty nie wierzysz w POlitykę prorodzinną ,,ojca narodu '' i ,,matki polki'' , nie widzisz jak się starają o dobrobyt młodego POkolenia ? Synek w Ambergoldzie córka w gazetach z nowym mieszkaniem za własnorecznie zaoszczędzone miliony ...z pensji 250Euro miesiecznie ...a kysz niewierny ...Tomaszu ...a kysz ...

8 11
ID:52696

?

I dlatego tak siebie wynagradzaja.

5 3
ID:52699

Dziennik katolicki

Tak, marsz dla życia, bo przecież za rządów kleru to żyliśmy w zdrowiu i po 500 lat.

1 0
ID:52706

peso

@~????:

Organizatorami marszu są:

Akcja Katolicka Diecezji Bydgoskiej

Domowy Kościół (Gałąź Rodzinna Ruchu Światło-Życie)

Fundacja "Wiatrak"

Ruch Szensztacki

Ruch Światło - Życie Diecezji Bydgoskiej

Ciekaw jestem kiedy do PO zaliczysz Ojca Dyrektora z Torunia, bo jak widzę nie ważne kto jest organizatorem jakiejś akcji.

Tobie właściwie wszystko kojarzy się tylko z jednym, czyli z PO.

3 0
ID:52776

zxxc

@peso: nie ma sensu polemizować z kimś kto powołuje się np. na nie wiadomo jakie ilości ludzi w monarze a po przytoczeniu danych z ostatniego dostępnego publicznie sprawozdania monaru - stwierdza że mam je chyba od rzecznika PO :)

Poczytaj: http://www.wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,plantacja_konopi_niedaleko_wlocl,22621.html

I powiedz mi jak z takim gadać jak ten ma tylko jedną tezę i zapluje się ale będzie wrzeszczeć jedną objawioną w radyju prawdę ;) A co do tematu z linka ewidentnie widać że gość nie ma zielonego pojęcia co to za substancje a nadal brnie, że jest najmądrzejszy :)

4 0
ID:52778

peso

@zxxc:

Witam,

Masz rację, z nim się nie da polemizować, bo jeszcze nigdy mi nie odpowiedział na moje pytania, za to właściwie zawsze ma pod ręką jeden i ten sam tekst.

Za to warto pisać tak by inni forumowicze pogli porównac jego wpisy z innymi i dokonać własnej oceny.

A swoją drogą ja też jestem za legalizacją zioła.

Pozdrawiam
:)

3 0
ID:52790

????

,,Macie rację'' .......a POtwierdza to panika w ,,niezależnych'' mediach PO wzwyżce notowań PiS przy spadku notowań waszych koalicjantów .....macie rację .....i trwajcie dalej w tym przekonaniu tak jak wasz ,,mijajacy się ciągle z prawdą '' idol ...a będzie dobrze ...

0 2
ID:52821

peso

@~????:

Tylko co ma wspólnego Marsz dla Życia i Rodziny zorganizowany przez organizacje katolickie z partią PO ?

Bo jak widać dla Ciebie nie jest ważne kto coś robi, Ty takie działania opatrujesz jednym komentarzem: "POlitykiertwo, POlityka, POtajtane Państwo," i takie tam.

Jednym słowe wszystko jest złe nawet jeśli coś z Platformą Obywatelska nie ma absolutnie nic wspólnego.

Ale jak napisałem wygląda na to, że Tobie absolutnie wszystko kojarzy się tylko i wyłacznie jednym - z PO.

Nie uważasz, że to trochę dziwne?

2 0
ID:52835


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA