W mojej firmie jest wakat. W necie jest ogłoszenie ale o...

W mojej firmie jest wakat. W necie jest ogłoszenie ale o dziwo zgłaszają się właściwie tylko osoby spoza Włocławka.

Jak to więc jest ? Czy włoclawianie nie chcą pracować ?

Nazwy firmy nie podam, wysilcie się i poszukajcie w necie sami.

17 komentarzy

ktosssss

Obudziłeś się już?

3 3
ID:52924

george best

Ja wam powiem tak bez 1600 na ręke nie wychodźcie nawet z domu no chyba że do bezdomki.

6 0
ID:52929

Radio_Moskwa

@amityr: Eeee przesadzasz:) Pośredniaki organizują pracę firmom, które sobie fajnie pasożytują na bezrobotnych:) Np. organizują sympozja, szkolenia, spotkania, szkolenia z dofinansowania itp. itd. Bezrobotny to po prostu łoś, z którego korzystają inni!

6 2
ID:52935

????

i chcesz nas przekonać że ten wakat czeka na osobę bez znajomości partyjnych ? Bardzo nisko nas oceniasz , trzeba być bardzo naiwnym by wierzyć w takie iluzje , że w tym upartyjnionym miasteczku z ktorego bezpartyjni prawdziwi fachowcy już wyjechali ....są miejszca pracy dla normalnie myślacych mieszkańców . Wymyśl coś madrzejszego ...

6 10
ID:52939

zbuntowany_kaloryfer

@peso - jako, że też jesteś fanem sf rozwiąż sobie ten oto test dot. Gwiezdnych Wojen. Byłem pewien, że dam radę w 100%, ale walnąłem się w pyt. 11:((
http://deser.pl/deser/1,111858,13971722,Jak_dobrze_znasz_sage__Gwiezdne_wojny____QUIZ_.html#BoxSlotIIMT

2 3
ID:52942

zxxc

@peso: nie ma bezrobocia - jest produkowanie bezrobotnych.. Ostatnią sytuację opisałem tu: http://www.wloclawek.info.pl/nowosci,wiadomosci_wloclawek_i_region,1,1,studenci_przejeli_wladze_w_miesc,22839.html#comment-50550

3 0
ID:52946

????

@zxxc: i tak siejesz te bajki że nie mozesz zatrudnić informatyka za 3,5tyś ...za dwa miesiace -wstydziłbyś się ...

2 4
ID:52948

peso

@zbuntowany_kaloryfer:

Wynik 6/6
:(

@~????

Wiem, wiem, że to się nie mieści w Twoim postrzeganiu rzeczywistości ale praca jest w prywatnej fimie i mnie nie interesuje kto do jakiej partii należy, liczy się co umie.

2 1
ID:52949

szukający

Albo nie potrafię znaleźć, albo nie spełniam kwalifikacji do Twojego ogłoszenia. No chyba że uznałem stanowisko za mało atrakcyjne w stosunku do tego co mam teraz :)

0 0
ID:52956

????

@peso: Jak Tuskowi zatrudniali synka w ambergoldowym przekrecie to pewnie też tak mówił ...

2 6
ID:52957

peso

@~szukający:

Praca jest na kierowniczym stanowisku, wymagane wyższe, angielski, co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, samodzielność, etc.

Oczywiście, bardzo możliwe, że masz inną specjalizacje zawodową lub oczekiwania.

@~????:

Czyżbyś z bezsilnej złości próbował mnie obrazić ?
Jak Ty o takim zachowaniu ostatnio pisałeś, możesz przypomnieć?

1 0
ID:52976

szukający

peso - to już wiem o jakie ogłoszenie Ci chodzi. Widziałem je. Piszesz że właściwie składają dokumenty osoby spoza Włocławka. Napisz ile z tych osób spełnia wymagania? Ile ma dosiadczenie na podobnym stanowisku? To że piszą to jedno, ale spełnienie podstawowych kryteriów to drugie. Ludzie piszą "na pałę" i liczą na cud. W części zakresu zadań mam doświadczenie ale język niestety mnie skreśla :). No i nie jestem pewien czy w tym przypadku wykształcenie nie powinno być ekonomiczne.

Spytam z czystej ciekawości jak tam jest? W internecie są różne opinie a ja kiedyś rekrutowałem na pewne stanowisko gdzie jeden z kandydatów był z Twojej firmy i odniosłem wrażenie że nie był zadwowolony z pracy tam.

0 0
ID:52982

peso

@~szukający:

Faktycznie w każdym projekcie rekrutacyjnym są osoby które jak piszesz:
"Ludzie piszą "na pałę" i liczą na cud"

Jak jest w tym przypadku tego nie mogę napisać.

Język jest niestety niezbędny, wykształcenie kierunkowe napewno będzie atutem.

"Spytam z czystej ciekawości jak tam jest?"

Cholernie ciężko udzielić obiektywnej odpowiedzi, bo co pracownik to będzie pewnie inne postrzeganie sytuacji.

Firma jest prywatna, pernamentnie nastawiona na zwiększanie zysku, roboty jest zawsze sporo, pensje są płacone na czas, nadgodziny również jesli prace zlecił Ci przełożony i masz to udokumentowane (lalternatywnie masz odbiór godzin).

Nie słyszałem o żadnych przypadkach mobingu czy innych takich. Jak wszędzie są osoby zarabiające sporo i Ci co mają niskie zarobki.
Są związki zawodowe i jak ktoś chce może do nich należeć. Nie mamy zadnych zamówień publicznoprawnych, więc kwestie polityki lokalnej czy krajowej nie mają żadnego wpływu na firmę.

Tak więc chyba specjalnie niczym się nie różnimy od wielu innych podobnych firm prywatnych.

0 0
ID:52994

szukający

peso - szkoda z tym językiem bo Ci powiem, że chwilę się zastnowiłem nad tym ogłoszeniem jeszcze zanim tu pisałeś. Jednak w jakimś celu w ogłoszeniu określa się wymagania i nie ma sensu marnować i sobie i komuś czas... :)
Ale oferta jest warta zainteresowania i ciekawa. Szkoda że jest jedna bariera :)

0 0
ID:52998

peso

@~szukający:

"Jednak w jakimś celu w ogłoszeniu określa się wymagania i nie ma sensu marnować i sobie i komuś czas... :)"

Dzięki za racjonalne podejście, szkoda, że nie wszyscy tak uważają.

Na tym stanowisku język jest potrzebny w codziennej pracy stąd ten warunek jest bardzo ważny.

Powodzenia w szukaniu, nie poddawaj się a na pewno coś znajdziesz.
:)

0 0
ID:52999

szukający

Mam nadzieję :)

0 0
ID:53005


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA