A tu macie Państwo link jak to Platforma Obywatelska na...

A tu macie Państwo link jak to Platforma Obywatelska na czele z Radnym Andrzejem Kaźmierczakiem "broni" interesu lokalnych firm zachwalając obligację lewicowego prezydenta. Przed chwilą klub PO odrzucił w miarę sensowne poprawki PIS mające na celu utrzymanie jakiejkolwiek kontroli nad sposobem wydania kasy z obligacji.



Za miesięcy albo wcześniej mam nadzieję, iż wyborcy wypomną ten poddańczy hołd złożony przez Radnego PO lewicowemu prezydentowi. O zachowaniu reszty radnych nie wspomnę (także PIS bo to tylko gra na głosy wyborców), ale jak dla mnie PO dało plamę na całości.

3 komentarze

krytyk

największym problemem pana kaźmierczaka jest to, że sam nie wie zbyt wiele na temat obligacji i nie jest w stanie na ten temat dyskutować. O jego kolegach nie wspominając

0 0
ID:3907

A jakie ma mieć pojęcie

Nie ma nie bedzie mial. Ale nawet laik zauwazylby ze uchwala, ktora przeszla byla gorsza od tej proponowanej przez PIS. Nie byla idealna ale dawala jakas kontrole nad obligacjami, wersja Paluckiego jest poza kontrola.

0 0
ID:3912

wyborca

A swoją drogą jak im się nie POmyli- POd stołem inny program i na stole inny ,a dla wyborców jeszcze inny,a w ustaleniach ze sPOtkań partyjnych to Kloss by się pogubił i jeszcze tylko ,,Kochajmy Włocławek" -hasło dla szpitala psychiatrycznego ma jakiś sens....

0 0
ID:3919


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA