Po raz kolejny został okradziony grób moich najbliższych...

Po raz kolejny został okradziony grób moich najbliższych znajdujący się na cmentarzu komunalnym przy Chopina.Opłaty są najwyższe w kraju ale zero bezpieczeństwa.Co na to Kierownictwo Zieleni Miejskiej?

5 komentarzy

Magda

U moich rodziców też powyrywali kwiaty świeżo posadzone. To jest "państwo" bezprawia.Złapanego na gorącym uczynku winno się umieścić w internecie wraz ze zdjęciem oraz zrobić jeden dzień w tygodniu prac na rzecz cmentarza dla tych "hien" aby można pójść ich obejrzeć. Gwarantuję że nic by nie ginęło na cmentarzu.

0 0
ID:3970

Q

Tak to jest Włocławskie KURIOZUM -CMENTARZ KOMUNALNY to znaczy utrzymywany z NASZYCH PODATKÓW ,a płacimy dodatkowo za wszystko , administracja(opłacana z naszych podatków) nie potrafi zapewnić bezpieczeństwa.Wpuszcza prywatne firmy na cmentarz bez jakiejkolwiek kontroli ich działań -grób mojej rodziny tak został uszkodzony -pan kierownik rozmawiał ze mną odwrócony tyłem -tak się szanuje podatników ?

0 0
ID:3972

renia

Popieram w pełnej rozciągłości wypowiedź p. Magdy, to drastyczne środki, ale zapewne byłyby skuteczne ... Mam również przykre doświadczenia z okradaniem rodzinnego grobu przez "hieny".

0 0
ID:3973

pazdzioch

przydalby sie monitoring na plotach:)

0 0
ID:3976

maniek

a ja Wam powiem ze mam osobę bardzo bliską pochowaną nie u nas a daleko stad i tam to dopiero są zwyczaje.... cmentarz jest otwarty cala dobę !!!! co powoduje ze w nocy można robić co się komu podoba .... to dopiero kuriozum

0 0
ID:3982


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA