Witam, chciałbym skomentować dzisiejsze zachowanie kibiców...

Witam, chciałbym skomentować dzisiejsze zachowanie kibiców wędrujących po ulicach miasta. Idzie sobie grupa krzykaczy i wrzuca do sklepów petardy, przechodnie wystraszeni nie wiedzą co się dzieje. Obok jedzie 6 radiowozów i żaden z funkcjonariuszy tego nie widzi. Na nasze pytanie czemu nie reagują byliśmy odsyłani od jednego do drugiego radiowozu i nikt nie zadał sobie trudu żeby nawet wyjść i porozmawiać. Co ciekawe oficer dyżurny w rozmowie przez telefon stwierdził, że nie są w stanie nad tym zapanować. Śmiech mnie ogarnął. A może wystarczyłoby wysadzić kilku policjantów z samochodów i zmusić do pieszej eskorty po chodniku. Mogliby wtedy zareagować na takie wybryki i zapobiec głupocie dzieciaków. Kilkadziesiąt strzałów z rzucanych petard w ciągu przemarszu i w trakcie trwania meczu, a Policja NIC. Nie wiem czy oni się boją grupki chuliganów, która robi co chce i śmieje się z bezradnej Policji. No chyba że to właśnie mundurowi zostali wynajęci do ochrony bandy dzieciaków – pseudokibiców. Tak to wyglądało. Za takie bezpieczeństwo na ulicach to ja dziękuję.

3 komentarze

????

PO prostu nie widziałeś tego co powinieneś widzieć tylko to co się tobie wydawało że widzisz ....no...gdybyś przekroczył prędkość ...30km/h ....Oooooo wtedy oczywiście ...wróg ludu nr 1...ale tacy ,,normali '' kibice ..którzy moga dać w mordę i nie zapłacić mandatu ...komu przeszkadzają w POdobno wolnym kraju ?

0 2
ID:53963

zbuntowany_kaloryfer

Widzisz @Ksawery, pewien "kibic" bardzo źle zachował się obrażając moją lubą. Przez pewien czas nie będzie w stanie zaczepiać i obrażać kogokolwiek;)))

0 1
ID:53971

zbutowany_grzejnik

Strach się ciebie bać. Z tego co piszesz na forum wynika że żaden koks nie ma z tobą szans. Napisz którędy chodzisz, żebym był przygotowany i unikał tych miejsc.

1 0
ID:53998


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA