Dziś przejeżdżając ulicą Planty ok. godz. 17.30...

Dziś przejeżdżając ulicą Planty ok. godz. 17.30 widziałem "pozostałości" po kolejnej kolizji z udziałem motocyklisty. Czy ktoś wie coś więcej na ten temat?

17 komentarzy

Q

Pewnie to jeden z tych ,który był ostatnio święcony w parafii Michelin ,więc nic mu się stać nie mogło....był pod opieką.

0 0
ID:3977

cbr

do samochodziarzy...MOTOCYKLE SĄ WSZĘDZIE-KIEROWCO PATRZ W LUSTERKA...

0 0
ID:3980

do cbr

uważaj bo ja nie patrzę w lusterko kto wyprzedza mnie z prawej.Zawsze mogę "zgarnąć" takiego wybitnego znawcę przepisów ruchu drogowego.

0 0
ID:3981

cbr

kolego jak mamy dwu pasmową jezdnie to mogę cie wyprzedzić z prawej strony jeśli jesteś na lewym pasie,a ty masz obowiązek upewnić się przed zmianą pasa ruchu;]

0 0
ID:3983

pazdzioch

wczoraj jechal taki gamon na jedynce bardzo szybko, gdyby sie przewrocil to byloby i po nim i po mnie i po pasazerach mojego auta, zero tolerancji dla tych idiotow ktorzy igraja zyciem swoim i innych!ZABIERAC WARIATOM MOTORY

0 0
ID:3984

jarek

W te święta doszło aż do 382 wypadków,35 osób poniosło śmierć,a 540 zostało rannych,aż 2000 to pijani kierowcy,nic o motorach w bilansie nie ma,ze statystyk wynika,że to brawura i nadmierna prędkość kierowców jest przeważnie przyczyną tych zdarzeń,tak więc odczepcie się wreszcie od motorzystów,nie szukajcie dziury w całym,królowie szos się znaleźli

0 0
ID:3986

do paździocha

zabierać wariatom samochody!

0 0
ID:3987

do cbr

ostatnio kilka razy jednoślad próbował wyprzedzania z prawej na jednopasmowej.Współczuję mu głupoty.

0 0
ID:3988

OBSERVER

Dajmy spokój z tymi motocyklistami.Nie wszyscy są źli.Zarówno pośród kierowców samochodów i motorów znajdują się osoby rozsądne i zwykłe czuby.szkoda nerwów na takie rozgrywki obrażające jednych i drugich w necie.Zycie i tak samo weryfikuje po jakimś czasie tych "bohaterów szos".

0 0
ID:3989

NEGOCJATOR

jeszcze nie widziałem motoru jadącego przez miasto z prawidłową dozwoloną prędkością... jedyne odstępstwo to skutery... które szybciej nie jeźdzą bo to nie motor .... a o wypadek na mieście nie trudno przy obecnym ruchu aut osobowych... panowie na motorach robią samowolkę i wyprzedzaja jak chca kiedy chca ... nie dziwie sie ze sa wypadki ponieważ trudno jest zauwazyc motor pędzący ponad 120km/h w warunkach miejskich... bo w lusterku nie widać a za chwile blacha sie gnie bo sie pojawił nie wiadomo skąd ... właściciele motorów w Polsce to dla mnie ryzykanci którzy narażają sie codziennie na motorze ze względu na koszmarny stan dróg jak i nasilenie aut na drodze... brak autostrad jak i dróg ekspresowych powoduje że motocykliści swoje szaleństwa i popisy ... bo głównie chodzi o popisy powodują na typowej drodze w mieście... bo czy normalny człowiek rozpędza sie na ulicy Chopina z ogromną prędkością jeździ i sie nie boi że za chwile ktoś wyjdzie na jezdnie albo za zakrętu nie wyjedzie auto ?! głowa służy do myślenia i przewidywania, a nie do noszenia kasku ...

0 0
ID:3991

e38

co do mijania prawa strona to nawet na 2 pasmowej ulicy jest to łamanie prawa!!
spytajcie sie kazdego egzaminatora word duzo ludzi oblewa tak przy mc donaldzie ^^

0 0
ID:3992

Łukasz

Ja mam duże autko,jeżdżę powoli i w d.... mam motory z ich właścicielami.Oczywiście piszę tylko o tych głupawych motocyklistach.Jak widzę normalnego to nie utrudniam mu jazdy.Jest to taki sam użytkownik drogi jak inni.Jednak jak mnie wkurzy jakiś to dopiero zacznę mu umilać jazdę po mieście.Zawsze mogę "nie zauważyć" pędzącego motoru i zmusić do hamowania.

0 0
ID:3995

ziomek

nigdy nie tolerowałem motocyklistów i nigdy ich nie będę tolerował. miasto to miasto, zawrotnej predkości się nie osiągnie (~150km/h) ale po za miastem w terenie gęsto zabudowanym i wąskiej ulicy 280km/h to już przesada!!! Nienawidzę takich czubków bez umysłu. Wystarczył by jakiś pies albo kot na drodze i tragedia albo nie daj boże jakieś dziecko. Takimi akcjami kierowco patrz w lusterka można sie podetrzeć. Jak jakiś wypadek to zawsze wina kierowcy bo nie spojrzał w lusterko- a może warto się jednak zastanowić czy to wina kierowcy cyz jednak motocyklisty który ponad 4-5 krotnie przekracza dozwoloną prędkość, kiedyś byłem świadkiem cudu na szosie dosłownie już widziałem jak taki czubek rozbija się na przyczepie ciągnika( samochód ciężarowy wykonywał manewr wyprzedzania ciągnika rolniczego z przyczepą. Z tyłu nadjeżdżał dawca (na moje oko 220-250km/h) gość nie miał szans żeby wychamować/ lub wyprzedzić te pojazdy bo zajmowały całą szerokość jezdni. I Pan Bóg tak chciał że ten dawca przejechał między nimi(przestrzeń około 1 metra) jak tego dokonał to później nawet nie zwolnił ani sie nie zatrzymał tylko z taką prędkością jak jechał to pojechał dalej. Naprawdę z takimi umysłami to życzę wam drodzy motocykliści szerokości.....

0 0
ID:3996

Matka Polka

Los sam eliminuje takich pajaców.

0 0
ID:4000

pazdzioch

ale przy okazji moze wyeliminowac tez kogos niewinnego

0 0
ID:4003

Matka Polka

owszem,ktoś niewinny może być niestety też wyeliminowany przez takiego nieodpowiedzialnego kierowcę.Dlatego zarówno kierujący samochodami jak i motorami powinni zastanowić się nad swoimi zachowaniami na drodze.

0 0
ID:4006

MOTOREK

Ludzie wyluzujcie każdy tylko krytykuje ,a może tak spojrzeć w swój ogródek i zastanowić się nad własną techniką jazdy ??? My motocykliści musimy wykazać się jednak większymi umiejętnościami niż zapuszkowani samochodziarze,którzy w swoich samochodach czują się jak we własnym mieszkaniu ,więc odbywają konferencje przez komórki nie zawsze korzystają z zestawu głośno mówiącego lub słuchawek,poprawiają makijaż jeszcze tylko czasem brakuje ,żeby sobie prasówkę urządzili.A takie rzeczy widać przez szybę kasku jak czeka się na skrzyżowaniu na zmianę świateł .Zgadzam się małolaty na skuterach to niebezpieczeństwo dla wszystkich ale kto im kupił te skutery?Kochający rodzice bez rozumu ,żeby dziecko mogło się pochwalić przed kolegami A tak na koniec ciekawa jestem ilu motocyklistów zatrzymano w okresie świątecznym po spożyciu alkoholu????My cenimy naszą wolność na motorach i tyle znam takich co by wszystko oddali za jazdę na motorze i tak czynią a wy biedni zapuszkowani miejcie troszkę wyobrażni nie jesteście sami na jezdni w swoich wypasionych brykach z tego też trzeba umieć korzystać to już nie ''fiaciki'' to już trochę więcej

0 0
ID:4026


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA