Jak to możliwe ? Nie korzystasz z prądu, a rachunek i tak...

Jak to możliwe ? Nie korzystasz z prądu, a rachunek i tak wynosi 83 zł
Jak to możliwe ? Nie korzystasz z internetu , telefonu , bo jesteś na wakacjach , a rachunek i tak wynosi 60 zł
Pomysł na zarabianie dużych pieniędzy Wystarczy że rybka złapie haczyk / podpisze umowę
Ordynarna kradzież !

6 komentarzy

wadera

Jesteś prawdziwa owca. Podpisałaś umowę i jej w ogóle nie czytałaś. A tam jak byk wszystko jest napisane.

2 0
ID:54274

piwo$z

tak było jest i będzie. Płaci się już za samo to, że MASZ MOŻLIWOŚĆ korzystania z takiej i innej usługi, a że nie korzystasz to nikogo nie obchodzi.

4 0
ID:54275

nico

A umowy czytałeś??

0 0
ID:54284

owca

@wadera: Bez urazy , a ty jesteś baran utytłany podobnie jak owca w nieczystościach obwiesiów udających porządnych biznesmanów A co będzie gdy zgaśnie nasze " Słońce " cudów ?

0 0
ID:54297

owca

@~nico: Każda umowa przypomina rosyjską ruletkę Kupiłem działkę , chciałem postawić płot ! Musiałem mieć prąd , żeby poruszyć betoniarkę Doprowadziłem prąd od najbliższego punktu do działki za własne pieniądze Teraz cała instalacja przeszła w ręce Energa i płacę za to , że oni przesyłają mi po tych drutach prąd Nie wspomnę o opłacie przesyłowej za prad uciekajacy na słupach

1 0
ID:54298

zxxc

Niedługo przy urodzinach wszczepią dziecku czipa z gpsem i będziesz tylko trybikiem w z góry zaplanowanym świecie :)

2 1
ID:54311


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA