Dobry kebab i Chińskie z oryginalnym makaronem na kaliskiej...

Dobry kebab i Chińskie z oryginalnym makaronem na kaliskiej przy Polo markecie a jaka fajna laska sprzedaje warto zjeść i TANIO super żarcie

8 komentarzy

abcde

Dobra reklama. A tak naprawde nikt tam nie przychodzi. Czerwona latarnia wloclawskich budek z pseudo kebabami. Redakcja jak zwykle nie reaguje na takie wpisy.

4 2
ID:54296

Oliwia

Wole zjesc nasze zdrowe potrawy, ktorych niestety jest coraz mniej bo rolnictwo niszczone jak inne zaklady. Chinszczyzna i kebaby to swinstwo niewiele majace ze zdrowym odzywianiem sie.

7 2
ID:54304

zxxc

To może zaproponujcie knajpę we włocławku z dobrym schaboszczakiem w ludzkiej kasie? Biesiadny na południu jeszcze funkcjonuje?

W Bydgoszczy i Toruniu widziałem wysyp małych "knajpek" z domowym jedzeniem w naprawdę fajnych cenach i prawie zawsze jest tam pełno.

5 3
ID:54310

Tomek.L

Najlepszy kebab jest w tych małych sklepikach na ul. Chopina - prawie naprzeciw starego sklepu sportowego.

1 1
ID:54318

george best

A z czym ten kebab?baraninka to tak jak kurczak to wybacz.Laski fajne to są w Ameryce południowej .

3 1
ID:54321

)(

co do laski przeciętna, także nie świruj z tą reklamą, bo byłem tam raz i więcej nie mam zamiaru , mam swoją ulubioną knajpkę , nie będę reklamował,bo tyle ludzi tam chodzi, że nie trzeba

3 1
ID:54323

jasiek

@~Oliwia: jak się samemu takiego zrobi w domku i z dobrych produktów, które się widzi i zna - to jest rewelka :)

1 0
ID:54344

LALA20

@ Oliwia

Czy próbowałaś kiedykolwiek oryginalnego tureckiego kebaba i yufki w Bundes ?

2 0
ID:54349


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA