Mam wiadomość w sprawie podpisów referendalnych, podobno...

Mam wiadomość w sprawie podpisów referendalnych, podobno maja ledwo ponad 2 tyś i z dnia na dzień jest coraz trudniej z tymi podpisami. Ale będzie kompromitacja, ciekawe co beda opowiadać - jakie bajki w najbardziej stronniczej TV WC24, Lebiedziński, Chmielewski, Borowiak, Bieńkowski no i oczywiście Zboniu - hehehehe. Jeżali to nie prawda, to niech pokażą chociaż dziennikarzom TV WC24 i TV Kujawy, że mają więcej - hahahahahaha. To tylko 300 - 400 kartek po 10 podpisow każda

11 komentarzy

zxxc

Sam sobie przeczysz geniuszu - 300-400 kartek po 10 podpisów to hmm... ponad 3tyś?

Mnie osobiście wpienia że takie obiboki z PIS i PO i wszelkie inne lokalne "gwiazdy" z przeciętnym IQ myslace tylko o tym jakie posadki przejąć lobbuja za tym referendum - ale k.....a mać. MAJĄ RACJĘ. Dużo anomalii widziałem w tym kraju ale to co się u nas dzieje to jakaś jawna kpina z ludzi.

To miasto się zwija. Mało tego, jestem pewny ze po kolejnym "odliczeniu" ludności za kilka lat okaże się że nie mamy prezydenta tylko burmistrza - bo ci co wyjechali nie będą już widzieli dalszego sensu powrotu do tego miasta i wymeldują się tam gdzie pracują i zarabiają.

Prawda jest taka że SLD tak "usiadło" na dupach że robią tylko "pod publiczkę" i byle się na stołkach trzymać. Jeśli istnieje jeszcze jakakolwiek nadzieja dla tego miasta to w zmianie opcji politycznej NA COKOLWIEK.

23 7
ID:54307

wyborca

@zxxc, bardzo podobnie myślę , więc tylko dodam, że najwyższy czas aby się odliczyć , jak to mówiła śp. Ania Walentynowicz ...

14 7
ID:54309

do XXC

Piszę o 300-400 kartkach bo "referendyści" chwalą się, że głosów mają ponad 4000! - Klika

6 16
ID:54316

zxxc

Kłamiesz.

Napisałeś wyraźnie "podobno maja ledwo ponad 2 tyś" a potem "300 - 400 kartek po 10 podpisow każda" - więc przychodze z pomocą z jakże skomplikowaną matematyką - 300-400 kartek po 10 podpisów to między 3 a 4 tyś - nie chce wyjść inaczej.

Sam sobie zaprzeczyłeś a teraz piszesz że ktoś się chwali że głosów jest ponad 4tyś - ale przecież z Twoich wyliczeń między 3 a 4 wiec może i być już ponad 4 - to czemu piszesz że "podobno" "ledwo" ponad 2 ;)

Ile jest faktycznie to się okaże na koniec zbierania a narazie powstrzymaj swoje dywagacje, a przynajmniej jeśli już podajesz liczby to bądź ich pewny.

13 4
ID:54317

@

~Klika |CW 24 to jedyne medium niezależne ,pokazują rzeczywistość nie fantazję .

8 7
ID:54322

????

Kliko.... a ta wiadomośc to od aQQ czy od specjalisty od wyrywania trawy z chodników ...i malowania krawęzników ?

8 4
ID:54326

do XXX

Jednak nie jesteś inteligentny "że mają więcej" - w domyśle od ponad 2 tyś, czyli 3,4,5...itd.... To dla ludzi inteligentnych bardzo proste, a wszędzie w tym w TV WC24 Lebieda chwali się, że maja ponad 4 tyś uzbierane ponad tydzień temu! -Klika

0 6
ID:54331

maks

jakoś trudno ludziom zauważyć,że obecna sytuacja Włocławka,to nie rządy Pałuckiego a przede wszystkim poprzednich ekip Skrzypka,czy też Chodynickiego.Nie potrafiono pozyskać srodków europejskich,nie potrafiono powołać strefy ekonomicznej,miasto zaczęło pozostawać w tyle nawet za mniejszymi miastami.Zastanowmy się ,czy z obecnej opozycji jest dobry kandydat na prezydenta,bo ja nie widze.

2 6
ID:54334

Mnich

do zxxc
Czytaj chłopie ze zrozumieniem. Jestem zupełnie obiektywnym odbiorcą tego wpisu kolegi (klika) ale on wyraźnie napisał o ok 2000 ale zaraz potem napisał "niech pokażą że mają więcej itd te cyferki.
Jak byś przeczytał ze zrozumieniem to nie zarzucałbyś że kolega kłamie i kręci. Niestety to ty nie zabłysnąłeś w swojej od razu napastliwej ripoście.

Więcej pokory i spokoju podczas czytania wpisów swoich jak zapewne to odebrałeś przeciwników światopoglądowych. Tyle pzdr

2 5
ID:54335

pietreq

@~maks: nie zgodzę się z Tobą, że "obecna sytuacja Włocławka,to nie rządy Pałuckiego...".
Owszem, zaniedbania poprzednich ekip przyczyniły się do tego, lecz obecny prezydent miał wszelkie niezbędne środki aby tę tendencję odwrócić (kasa z Unii, przewaga jego partii wśród radnych, wsparcie ze strony elity, która kontroluje to miasto od dziesięcioleci). Czy tak się stało? Każdy widzi jak jest.

Czasami kiedy zdarzy mi się spacerować po śródmieściu, to pod wpływem tego, co wokół obserwuję często powracam myślami do czasów PRL-u.
Włocławek, to taka widokówka z przeszłości.
Włocławek, to miasto, w którym zatrzymał się czas.

3 0
ID:54419


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA