Bydgoszczanin przebierał się w niemiecki mundur, zbierał...

Bydgoszczanin przebierał się w niemiecki mundur, zbierał flagi ze swastyką, szukał w lasach pocisków i zabijal. Bedzie odpowiadal za dwie zbrodnie, popełnione w 2012 roku. Pod Bydgoszczą zamordował prostytutkę i jej klienta. Był agresywny, z byle powodu rzucał się na sąsiadów. Znecal sie nad swoja konkubina. Obnosił się ze swoją fascynacją faszyzmem i kultem siły. Paradował po domu w hitlerowskim mundurze, miał nawet pistolet. Czy nie banalizujemy czasem panoszenia sie neonazizmu ?

7 komentarzy

zxxc

Nie. Jeden świr wiosny nie czyni.

9 2
ID:54308

Krystyna

Uwazam, ze nalezy przyjrzec ie uwaznie ruchom nacjonalizmu, pseudopatriotyzmu dajacym poczatek faszyzmowi.

5 3
ID:54312

Breść cukrownia

W Brześciu Kuj. też taki fascynat mieszkał . Zbierał po Niemcach militaria . Kiedyś przebrał się w mundur , pobił żonę a jak zamknęła drzwi przed nim to zrobił jej wejście ssesmana wywarzając drzwi kolbą od Mauzera .

3 0
ID:54313

zbuntowany_kaloryfer

@Krysia: ja mam całą kolekcję broni, która choć w większości zabytkowa jest w doskonałym stanie i w pełni sprawna. Oczywiście ja mam pozwolenie na broń i nie grożę sąsiadom;) W mundur ssmana też się nie przebieram, mam ciekawsze zainteresowania. Jak już mówiłem @pytajnikowi wolę przebierać się w bieliznę żony i oglądać meksykańskie hard porno dla transwestytów;)))
Krysia z jednym ma rację - chyba nie dostrzegamy zagrożeń będących tuż tuż. Ja to przynajmniej udowodniłem: przeszedłem w biały dzień kilka ulic z wierną kopią pewnego modelu RPG (dla niewtajemniczonych: ręczny przeciwpancerny granatnik). Kopia świetnie, idealnie wykonana, używana wcześniej w filmie a następnie wystawiona na aukcję uliczną. Jako eks żołnierz nie kapnąłbym się, że to kopia, dopóki nie wziąłem w rękę. Dopiero wtedy przekonałem się, że to tylko tektura pomalowana farbą dobrej jakości;)
Więc przeszedłem w ramach testu kilka ulic i nikt mnie nie zatrzymał, nie wylegitymował, choć minęły mnie patrole policji i straży miejskiej... Straż miejska zauważa faceta przechodzącego na czerwonym świetle, a nie widzi innego niosącego broń przeciwpancerną;)
Czy jesteśmy chronieni przed konkretnym atakiem terrorystycznym..?
W OGÓLE NIE JESTEŚMY!!!
I co to oznacza? W biały dzień ktoś mógłby bez ukrywania przenieść przez miasto taką maszynę, dojść na "Lipca" i rozwalić kawałek komendy policji
Ps. Kiedyś wbiłem się przez ogrodzenie na teren "Wodociągów", bo dowiedziałem się, że rosną tam wspaniałe sójki/kanie wielkości patelki - a to przecież rarytas, wręcz "niebo w gębie";) Ale to oznacza, że na teren wodociągów miejskich niepostrzeżenie mógłby się wbić ktoś mający w ręku fiolkę z koloniami wirusa Ebola... bez komentarza.

5 3
ID:54319

Moher

@~Breść cukrownia: Nie tak było jak opisujesz ,nie wywarzał drzwi kolbą ,tylko walną ją szufelką od nabierania węgla ,a jak podjechała karetka i policja, gdy go zabierali ,to w bezczelny sposób wypowiedział te słowa :kochana żono co za łobuz tak cię urządził.

1 0
ID:54320

wadera

@~Breść cukrownia: Dzięki Solidarności pozostał tylko Twój nick.

1 1
ID:54324

LALA20

@ Krystyna

" Subtelna " kobieta, nie zajmuje się takimi sprawami. Nie podniecaj się.
Dla uspokojenia, proponuję Ci, posłuchaj grupy Pink Floyd z płyty " Division ".
Gwarantuję ukojenie myśli.

P.S.
Pink Floyd, słucham w podróży, w domu, i w nocy we dwoje.
Pozdrawiam.

0 1
ID:54347


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA