Każdy inteligentny i każdy kto opiera się na faktach a nie...

Każdy inteligentny i każdy kto opiera się na faktach a nie mitach przyzna, że ANTYKONCEPCJA hormonalna to zwykła trucizna. Niedorzecznością jest nazywać "pigułki" lekarstwem, wystarczy przeczytać jakąkolwiek ulotkę tej trucizny! Np. "Psychotropy" też leczą, ale nadal pozostają trucizną - to fakt.Zresztą trucie się przez 21 dni chcąc uniknąć płodności (3-4 dni)w miesiącu to tak jakby chodzić z parasolem nad głową cały miesiąc wiedząc, że będzie padać 4 dni. TO ABSURD! Dziewczyny nie trujcie się, a jak chłopak dla wygody chce, żebyście się zatruwały, to zaproponujcie im aby zażywali codziennie aspirynę, bo 2 dni w miesiącu ich głowa boli! Niech też się trują!!!

17 komentarzy

george best

Trujesz to się papierosami.Żona juz chyba 10 lat na pigułkach trójka dzieci .A seks przez gumę smakuje tak jakbys lizał lody przez szybę .U księdza byłeś na rozmowie ?

9 5
ID:54392

zxxc

Kato-oszołomie idź i przepadnij. Proponuję wogóle nie korzystać z lekarzy i zdobyczy nauki i medycyny, idź się lecz do szamana. Po co sie szczepiłeś w swoim życiu? Przecież to też trucizna :) A hamburgery w macu wciągasz pewnie aż sie uszy trzęsą ;)

Rozpocznij nową drogę życia i zamieszkaj w lesie, odcięcie od internetu dobrze Ci zrobi bo przecież to też samo zło.

Hipokryzja sięga zenitu.

12 6
ID:54393

Nikoś

do g..best: a więc tak jak pisałem, truje się żona dla wygody a nie z rozsądku.
do zxxc: szczepionka ma szansę uratować życie, tak ja psychotropy - w BARDZO uzasadnionych przypadkach -nie wiem co to ma wspólnego z trucizną, bez której z rozsądkiem można się rozstać!!!

6 9
ID:54395

terefere

Jak zwykle w kwestii zdrowi kobiet najwięcej do powiedzenia mają, panowie. Dziwne. Czemu go wyzywacie od katoli? Ja osobiście tabletek bezpodstawnie bym nie brała, ale nikomu swego zdania nie narzucam. Nie potraficie wyrazić swojej opinii normalnie, bez wyzwisk? Zwłaszcza Ty george, na obczyźnie tyle lat a jeszcze w Tobie słynny polski jad?

6 6
ID:54399

LALA20

Dawno temu, istniało czasopismo dla młodzieży, które, jak się nie mylę, nazywało
się " Zdrowie ". W piśmie tym były poruszane tematy o zdrowiu i pierwszych
krokach w świecie sexu wśród młodzieży.
Nastolatki pisali też listy do redakcji na temat nurtujących ich spraw.
Jedna z nastolatek napisała do redakcji:
" Czy przez sex oralny można zajść w ciążę"? -- oczywiście absurd.
@ Nikoś
Podejrzewam, że z dłoni robisz waginę, a z fallusa wariata.
Tak dla zdrowia i bezpieczeństwa.
Proponuję, poczytaj sobie książki dr. Zbigniewa - Lwa Starowicza, wyjdzie Ci to na
zdrowie, a z całą pewnością Twoja wiedza będzie bardziej głębsza.
Najlepszą szkołą jest życie.
Pozdrawiam.

6 3
ID:54409

Nikoś

do LALA20: Powiedz swój slogan o życiu tym wszystkim, którzy zmarnowali sobie życie bawiąc się seksem jak małe dzieci zabawkami. A najlepiej to promuj antykoncepcję i nieodpowiedzialne (sex bez zobowiązań, z byle kim, w młodym wieku, bez odpowiedzialności dla zabawy - byle z zabezpieczeniem) zachowania seksualne wśród swojej rodziny, a jak ktoś z nich zmarnuje sobie życie to sobie przypomnij własne słowa "Najlepszą szkołą jest życie". Pozdrawiam głupoli!

3 7
ID:54426

LALA20

@ Nikoś

No cóż, jesteś cienki jak " PolSilver ".
Podejrzewam, że jedną z Twoich doktryn jest :
Nie ma orgazmu bez uczucia.

7 3
ID:54429

Nikoś

do LALA20: W przeciwieństwie do Ciebie, ja nie myślę o sobie, że jestem tylko wyżej wyewoluowanym zwierzęciem, które kieruje się w życiu popędem, płciowościom i subiektywną przyjemnością. W myśl zasady "zachowanie dostosowane do więzi" - ja pewne zachowania rezerwuję TYLKO dla tych, których kocham, to jest przejaw zdrowia psychicznego, którego niektórym do Ciebie podobnym pewnie brakuje. Orgazm bez uczucia to mają zwierzęta i NIEKTÓRZY ludzie jak wyżej napisałem, hehehe. Dla takich (jak Ty) druga płeć to ktoś do wywołania orgazmu, dla mnie druga płeć to ktoś do lokowania miłości (która zawiera zachowania seksualne) bez wykorzystywania jak zwierzęcia!!!

4 6
ID:54434

ozon

...a jak można zmarnować sobie życie przez seks?Chyba racze życie bez seksu jest zmarnowane- patrz księża....Antykoncepcja jest dla inteligentnych właśnie i raczej z niej nie korzystaj!

5 4
ID:54437

Nikoś

do ozon: dziwię się, że to takie trudne dla Ciebie pomyśleć jak można sobie zmarnować życie przez sex, oto przykłady: zdrada, która kosztuje rozbicie np. 2 rodzin, choroby weneryczne, w tym te nieuleczalne, AIDS, niechciana ciąża np. 16-to latki, ale i starszych kobiet 20+, 30+- także ta ze zdrady małżeńskiej (mimo antykoncepcji, co się zdarza)....nie chce mi się już wyliczać i wspominać o krzywdach moralnych czy poranieniach psychicznych nieodpowiedzialnego "bawienia" się sexem! Aborcja jest często konsekwencją nieodpowiedzialnego sexu (mimo antykoncepcji, która zawiodła)

5 7
ID:54450

LALA20

@ Nikoś

Tobie potrzebny jest sex wirtualny. Zdrowy i bezpieczny.
Podejrzewam, nie pijesz, nie palisz, nie posuwasz, po prostu dbasz o siebie.
P.S.
Rosną Ci włosy między palcami?

8 3
ID:54456

ozon

"Nikoś" w takim razie nie produkujmy i nie kupujmy samochodów- może być wypadek nie latajmy w Kosmos, nie używajmy gazu itp itd.Ludzi trzeba edukować, i to człowiek decyduje jak będzie sie zachowywał . Wyboru każdy dokonuje sam a pisanie ,że antykocepcja jest be bo prowadzi do rozwiązłego trybu życia to chyba jakaś pomyłka?. Każda dziedzina życia wymaga odpowiedzialności .

6 2
ID:54458

Nikoś

do LALA20: zabrakło argumentów? hehehe - prawda się sama obroniła!
do ozon: właśnie chodzi dokładnie o edukację, ale nie taką jednostronną, "stosujcie antykoncepcję, to wszystko załatwia" lub "antykoncepcja hormonalna do dobrodziejstwo dla kobiet, więc już się nie martw". Nie antykoncepcja sama w sobie, ale możliwość zagłuszenia "wątpliwości" czy zajdę w ciążę powodują luźniejsze zachowania seksualne i często ryzykowne zachowania.

2 6
ID:54467

zxxc

@~Nikoś: jak Ci nie staje to Twój problem. Ja chcę móc uprawiać sex bez udziału gumki z przyczyn oczywistych i tak właśnie robię :) I chciałbym móc decydować wraz ze swoja kobietą kiedy i ile dzieci będziemy mieć - koniec kropka - nic Ci do tego.

Więc z łaski swojej weź te swoje wspaniałe teorie i idź z nimi do księdza - on Cie wysłucha i wesprze :)

6 1
ID:54479

Nikoś

do zxxc: to sobie poczytaj ile dni w ciągu ROKU płodna jest kobieta(podpowiedź max 80 dni, czyli min 285 jest niepłodna), a w bezmyślności Twja kobieta dla "wygody" truje się okrągły rok! Sam pomyśl czy wygoda jest tego warta!

1 3
ID:54490

zxxc

@~Nikoś: w myśl NASZEJ wygody, a ty sobie poczytaj o "kalendarzyku" i o tym jak kobiety nie korzystające z antykoncepcji hormonalnej maja porozjeżdżane dni cyklu + dodaj do tego czas przeżycia plemników (nawet 7 dni) i ci wyjdzie "trochę" mniej niż 285 ;)

Jeśli REGULOWANIE procesów hormonalnych jest wg. Ciebie truciem to nie mamy wogóle o czym dyskutować. W takim wypadku jakakolwiek stymulacja hormonalna organizmu jest truciem - a to absurd nie wiem do której potęgi :)

3 1
ID:54518

Nikoś

do zxxc::oczywiście, że KAŻDA regulacja hormonalna jest truciem, ale jak już pisałem wcześniej, w niektórych przypadkach jest to konieczność ratowania życia czy zdrowia a nie WYGODY!!! Ja dla wygody nigdy nie zrobiłbym sobie czy mojej kobiecie krzywdy "hormonalnej właśnie w imię miłości a nie WYGODY"!!!

2 2
ID:54524


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA