Wszystkich WĘDKARZY ,którzy chcą się dobrze uśmiać...

Wszystkich WĘDKARZY ,którzy chcą się dobrze uśmiać zapraszam na stronę P Z W ,tam zobaczycie jaka jest obfitość ,,ŁOWISK" za ,,drobne " dwieście kilkadziesiąt złotych ,o Wisełce nie wspomnę bo jest to królestwo sieciarzy -najpierw trzeba rybę kupić i przywieźć ,żeby ja złowić.Teraz wiadomo dlaczego ,,działacze" uprawiają demagogię o SPORTOWYM łowieniu ryb.To jest raczej Polski Związek Jajcarski , a nie Wędkarski....

6 komentarzy

jarek

jestem za likwidacją PZW

0 0
ID:4028

maciek

a kto nie jest ???
czym oni się zajmują ? ktoś wie ?
potrafia wydzierzawic akwen wodny (orle) gdzie rybacy klusuja jak tylko moga (zwlaszcza w okresach tarla) i jednoczesnie sprzedaja karty wedkarskie !!! Kto je kupi ??????

0 0
ID:4029

jojo

kiedy wreszcie rozbiją tą bandę,przecież większość ludzi i tak jeździ na prywatne akweny,tam się ma pewność,że jak się zapłaci to się nałowi,a tu się płaci kupę kasy, a ryby nie ma jestem ciekaw na co są przeznaczane te pieniądze ze składek,może komisja rewizyjna powinna się tym zająć,a zapomniałem,że ręka,rękę myje

0 0
ID:4032

okoń

Dodam tylko ,że wędkuję od kilkunastu lat ,ale takiego lekceważenia interesów zwykłych wędkarzy jak teraz nie pamiętam -TYLKO KASA SIĘ LICZY.Absurdem jest by w Mieście leżącym nad Wisłą i otoczonym jeziorami nie było gdzie iść na RYBY -TU ZAKAZ, TAM ZAKAZ ZALEW SIECIARZY, WISŁA ZA AZOTAMI NIEDOSTĘPNA ,SAMOCHODEM NIE DOJEDZIE ,tylko składki jak za złote rybki -pozdrowienia dla wszystkich kochających wypoczynek z wędką w ciszy ...

0 0
ID:4034

harconen

proponuje bunt moze juz troche za pozno ale zawsze
nie płacic skladek zobaczymy co zrobia ci wielcy zwiazkowcy

0 0
ID:4042

okoń

Jestem za -to kanapowe towarzystwo już dość tyle lat programowo NICNIEROBIŁO ,,,zarybiało'',uczyło sportowego połowu i doprowadziło do tego ,że w jednym kraju zwanym Polską wędkarz wyjeżdżając na wczasy musi dodatkowo płacić na innym terenie ,za to że jest Polakiem wędkarzem ,a takich absurdów jest więcej.......

0 0
ID:4046


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA