Co to nas obchodzi czy ksiezna juz czy jeszcze nie urodzila,...

Co to nas obchodzi czy ksiezna juz czy jeszcze nie urodzila, stale w tv, radio itd, nas polakow obchodzi czy jest co do garka włożyć - czy księzna to obchodzi? , to jest inny swiat a on jest nie dla polakow - jak uwazacie.

14 komentarzy

Oczytany

Cały ten syf nakręcają dziennikarzyny ze stacji telewizyjnych. Im płacą za oglądalność. Nie ważne co, byle dzioby były otwarte przy telewizorni. Nie napiszą że ludzie nie mają co do gara włożyć. Że ekipa rządząca ma ludzi głęboko w du...e. Pachołki Watykanu mają się dobrze, albo nawet jeszcze lepiej. Ludzie mają mózgi wyprane przez show typu jeden qsiąc drugiemu wchodzi bez smarowania. Albo inna Madzia jakaś, czy też Tusek z ekipą kradnie jak może. A jak nie może, to inne syfy w postaci amber gold sieją w móżdżkach. Ludzie podniecają się takim chłamem, że szkoda gadać . A ekipie rządzącej o to chodzi. Nie zaprzątają sobie głów przyziemnymi sprawami choćby takimi jak wygrana w Totolotka przez TW Bolka, który to teraz odkręca wszystko jak tylko może...A to innych kosztowności dostarczonych w stanie wojennym i po, przez bogatych biznesmenów z zachodu, nie wspomnę o złocie z Watykanu , z którego to nie rozliczył się nikt. I nikogo to nie obchodzi. Bo ważne jest to że jakiejś kobiecinie ma urodzić się syn albo córka. No i ludzie pieją z zachwytu. Jego mać....

5 0
ID:54403

ozon

Tylu rodaków jest na Wyspach ,że w pewnym sensie dotyczy to i nas no a po drugie jest to stara ,ważna monarchia stąd to zainteresowanie. Szczęśliwi ludzie cieszą się szczęściem innych czego u nas dłuuuuuuuuuuuuuuuugo nie będzie bo Polaków podniecają raczej niepowodzenia innych- ale mamy prawo być inni/ prawda!?

4 2
ID:54438

LALA20

@ ozon

A czy @ Oczytany ma pojęcie o rodach Thudorów, Spancerów, Plantagenetow?

P.S.
Witam Cię i pozdrawiam.

5 2
ID:54441

LALA20

@ ozon

i Windsorów.

5 2
ID:54443

ozon

"Lala20" no raczej pojęcie blade... ja też pozdrawiam serdecznie .A co do pytania o świecące sie lampy to wołanie na puszczy....niestety.

4 1
ID:54449

????

@~ozon: Albo raczej POLACY mają POmału dość bulwarowej bzdurnej sterowanej propagandy zakrywajacej wyczyny miejscowego cudotwórcy ,który POd parawanem tych głuPOt okrada portfele polskich podatników ? Nie sadzisz obrońco POtajtanej koalicji ?

1 7
ID:54451

ozon

A co ma królowa i przyszły potomek do naszej polityki"pytajniku"? Chłopie Tobie potrzebna pomoc i to natychmiast. Trucizne roznosisz jak wściekły lis.Frustracja zżera Ci resztę szarych komórek. Albo zmień zioła albo zgłoś się do tego "uzdrowiciela" (pomoże Ci Godson znależć kontakt) czy innego egzorcysty poszukaj bo szatan Cię opętał i stadium krytyczne. Współczuje Twoim bliskim!

5 1
ID:54455

????

@~ozon: Nie POrównuj mnie do platformerskiego propagandzisty -Lisa- bo to on jest wściekły jak rozmówcy nie są PO linii . I raczej sobie udziel ...ostatniej'' POmocy bo już niedługo twój idol będzie się pakował ...nawet zaslona dymna popagandowa mu nie POmaga ...

1 5
ID:54471

zxxc

@~????: Wiesz co, mam nadzieje że ktoś ci w końcu wytoczy sprawę o zniesławienie :) może wtedy do Ciebie dotrze co ty kłapiesz na lewo i prawo :)

5 1
ID:54472

ozon

Główny baca"pytajnik" wierzga ,wierzga aż doigra się i rodzina maryjna nie pomoże! I jeszcze coś - porównałem Ciebie do zwierzęcia lisa- napisałem z małej litery- nie kumasz?A dziennikarzowi Lisowi możesz ... buty czyścić o ile pozwoli Ci!

4 1
ID:54482

avatar

@zxxc: Ciekawe czy masz taki wykrzywiony charakter jak ten avatar?

0 4
ID:54484

????

@~ozon: ale takim...... to buty czyszczą tacy jak ty ...zaPOmniałeś co przysięgałeś ?

1 4
ID:54502

????

@zxxc: rozumiem , że demokracja w twoim POjęciu to tylko PiSanie PO linii i zgodnie z ideologią ,w myśl zasad dawnej PZPR we FJN ? Tak jak to rozumie specjalista od ACTA ? Wtedy też ,,aparat'' ścigał niepokornych -prawda ? To ci pasuje ?

1 4
ID:54503

zxxc

@~????: Jesteś debilem :)

Jak nie kontaktujesz kto o czym pisze na tym portalu to z łaski swojej wsadź sobie w tylnia cześć ciała texty w stylu "w mysl zasad dawnej PZPR" kierowane do mnie bo chyba ci spora cegła na łeb spadła z rewitalizowanego 3go maja ;)

3 0
ID:54517


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA