Wreszcie ktoś naukowo ujął to, o czym od zawsze byłem...

Wreszcie ktoś naukowo ujął to, o czym od zawsze byłem przekonany. Jestem za tym, aby wszystkie kobiety były rozwiązłe i chętne. Oprócz mojej małżonki i klonów oczywiście - to zrozumiałe samo przez się;)))
http://wyborcza.pl/piatekekstra/1,133646,14372634,Monogamia_lezy_w_ludzkiej_naturze__Nic_bardziej_mylnego.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukier ek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk#Cuk

7 komentarzy

zbutowany_grzejnik

A jak naukowo wyjaśnić to, że nadal kąpiesz się z tatą?

9 2
ID:55042

zbuntowany_kaloryfer

@grzejnik: jestem w stanie zrozumieć traumę spowodowaną krzywdami doznanymi z rąk rodziców. To przykre, ale dość często wspominasz o kąpielach z tatą czy mamą. Aż podejrzane trochę. Ja od ojca dostałem tylko pasem za obrzucenie samochodu sąsiada kamieniami i słusznie (to była Wołga czarna, pamiętam). I drugi raz gdy zorganizowałem na parapecie "obóz koncentracyjny" dla owadów. Dostałem uczciwy i ciężki wpie***l od ojca i mi przeszły obozowe zapędy. Wygląda mi na to, że jesteś ofiarą okropnych doznań. Ja dostałem po prostu pasem za niewłaściwe zachowanie. A Ty nieboraku..? Nawet zacząłem zastanawiać się czy jesteś ofiarą kazirodztwa czy pedofilii. A może kombinacji obu..?

2 5
ID:55047

donperchino

Myślę tak jak ktoś(bd-75 ) wypowiadający się pod artykułem:
"Jesteśmy zaprogramowani do wielu rzeczy, które były przydatne w epoce kamienia gryzionego. Bycie człowiekiem cywilizowanym oznacza postępowanie zgodnie z rozumowymi zasadami, wbrew naturalnemu oprogramowaniu. To nas odróżnia od zwierząt, które podążają za instynktami. Taka generalna uwaga."

2 0
ID:55051

zbuntowany_kaloryfer

Ależ @don, my jesteśmy zwierzętami! Po prostu jesteśmy bardziej inteligentni niż inne gatunki. A to pozwala nam wybijać owe gatunki i mordować się nawzajem. I na dodatek zawsze znajdziemy usprawiedliwienie dla bestialstwa!

3 3
ID:55059

????

To w takim razie ,,mundrole'' dlaczego byliście za wysyłaniem polskiego wojska do suwerennych krajów w ramach ,,misji(hahahahahaha....) pokojowych ? ,,Misja '' POlegajaca na zabijaniu inaczej myślących to tez przejaw ,,nowoczesnej demokracji'' ? Albo pod dyktando ruskich albo żydów z USA ? Kto odważy się to wyjaśnić te zakłamane teorie ??

4 3
ID:55063

terefere

@zbuntowany_kaloryfer:

Jesteś pewien, że jesteśmy bardziej inteligentni niż inne gatunki?

3 0
ID:55068

zbuntowany_kaloryfer

Wyjaśnię Ci przemiła Terefere w jaki sposób nasz gatunek korzysta z inteligencji.
Otóż jesteśmy wyjątkowo sprawni w zabijaniu innych. Zabijamy inne gatunki, a nawet przedstawicieli własnego. A co... wyprzesz się któryś, zaprzeczysz? Rzygać mi się chce gdy patrzę na moją własną rasę...

2 2
ID:55083


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA