Mam pytanie do zwolenników odwołania naszego obecnego...

Mam pytanie do zwolenników odwołania naszego obecnego prezydenta pana Pałuckiego.
Jaki jest sens zmiany prezydenta rok przed zakończeniem kadencji obecnego?
Żeby ktoś nie myślał, że go popieram. Nigdy na niego nie głosowałem, ani za pierwszym, ani za drugim razem.
Moim zdaniem referendum i wybory spowodują niepotrzebne zamieszanie, które przyczyni się tylko na szkodę dla naszego miasta i nic dobrego z tego nie wyniknie.
Mam nadzieję, że powyższe pytanie jest jasne i takich właśnie (jasnych) odpowiedzi oczekuję.

15 komentarzy

Koalicja Moherowa

~pietreqa-~Kamila i ~ Kamilek już temat referendum poruszali na forum tego portalu , "po co pic stare piwo"?

13 4
ID:55056

Wyborca

@pietreq..
Mina zrzedła i zaklinanie rzeczywistości na nic się zdało jak się okazało, że podpisów jest nie 4tys. , nie 5 tys. a 13 tys!v

18 5
ID:55057

zbuntowany_kaloryfer

I tu oczywiście zgodzę się z @pietrkiem. Po jaką cholerę podejmować działania, które nie przyniosą efektu..? A nie przyniosą. Moje prognozy są zazwyczaj trafne i OK. I tak będzie tym razem. Zobaczycie.

6 19
ID:55060

????

@~Wyborca : To wcale nie jest POcieszające bo .....,,kumutet referendalny'' na temat POzytywnych zmian dla wyborców -mieszkańców Włocławka i zaniechania POdstołkowych ,,kunkursów'' PO włocławsku milczy jak zaklęty . Czyli obowiazuje nadal partyjniacka, koryciarska zasada ....,, wybierzta nos to my wum dopiro zrobim dobrze '' ....albo najwpierw ,,partyi '' koryto a wyborcom ....ochłapy .Czyba że ktoś słyszał nowatorski POmysłowy program dla włocławskich wyborców od ,,nowych-starych'' kandydatów do korytka ?

8 14
ID:55062

ola

tez jestem przeciwna zmianie przed wyborami,ale co tam.martwi mnie tylko to,kto bedzie tym nowym.to dopiero beda zmiany,po swojemu-dla mnie-a miasto znow bedzie na szarym koncu.zmiany nie zawsze znacza na lepsze.

3 16
ID:55067

pierluigimaicon

nasz prezydent jest dobrą osobą i powinien zostać

6 20
ID:55069

amityr

Jak ja widzę w CW24 ,KTO TO PODPISUJE I JAK KOMENTUJE ,TO JUŻ WIDZĘ JAK LECI (MAŁO SIĘ NIE ROZLECI- TAK MU SIĘ RĘCE TRZĘSĄ -Z RADOŚCI_HAHAHA)
Nigdy nie pokazano osoby ,która nie chce podpisać ???Bo takich nie ma. A CW24 jest przecież obiektywna. Hahaha

8 15
ID:55071

~~``~~

@zbuntowany_kaloryfer: Po taka cholerę ,by to miasto w końcu POgoniło takich obywateli ja ty !!!nie przynosiło efektu bo koalicja nadal trwa .Oczywiście ty nie chcesz tych zmian bo przy takim rozdaniu kart nosisz już złoty zegarek .PO za tym szydło z wora i to duże wychodzi przy tym Referendum .martwisz się czy ten złoty zegarek niedługo nie wyląduje w lombardzie dlatego jesteś przeciwny zmianom .W następnych wyborach jedyne, co możesz zrobić to kupić swojej czarownicy miotłę i razem z nią POlecieć jak najdalej od tego miasta .

14 2
ID:55080

JA

@amityr: CW to telewizja nie tylko obiektywna , ale także niezależna,tak stwierdziła Pani redaktor . Wypowiedź tej Paniusi świadczy o tym, że nie ma Ona zielonego pojęcia co oznaczają określenia obiektywizm i niezależność, no ale jaka stacja tacy redaktorzy

10 13
ID:55082

St Zaparucha

Jak widzę chłopaki od Pały starają się zarobić na piwo wypisując takie idiotyzmy. Pała powinien odejść jak najszybciej bo przestanie wówczas szkodzić miastu.
Ponieważ obecnie robi za przewodnika turystycznego, oprowadzając przestawicieli mediów po Włocławku. Nie wiem czy to jest najlepszy sposób sprawowania włazy w takim mieście jak Włocławek

9 4
ID:55090

pietreq

Jak dotąd nikt nie dał mi jasnej, klarownej odpowiedzi na postawione przeze mnie pytanie. Widzę tylko kłótnie między wam... jakie to Włocławskie!
Wiedziałem, że tak będzie. Ja wiedziałem! :-(
Pytanie jest nadal aktualne.
Może jeszcze ktoś się wychyli ;-)

1 6
ID:55091

amityr

@~St Zaparucha:
Miałem kolegę Jurka . Ale ten był mądrym człowiekiem i umiał myśleć. Nie lubię Pały jak piszesz ale nie ma w chwili obecnej innej alternatywy. Po drugie zawsze jest łatwo krytykować gorzej samemu coś zrobić. Jak mówia : rok nie wyrok ,wiec po cholerę to wszystko. Ciekawe ilu ludzi z tych co podpisali listy pójdzie na głosowanie.Ciekawe też czy biskup taki dobry dla Pały pomoże mu w przetrwaniu.Skrzypek miał nawet ławkę pozłacaną w kościele i s odpłynął.

2 9
ID:55093

????

@~pietreq: A może być taka odPOwiedź ?- nakłamć ,naobiecywać bez POdPiSu , nazamydlać owcom wyborczym w oczach i w głowach , wskoczyć na stołki przy korytku .......zwalić wszystko na porzedników i ....globalne ocieplenie ....no ewntualnie niskie POziomy Wisły ...przed wyborami ...aha no i jeszcze obciążyć za bezrobocie ... ,,pełno odPOwiedzialnościo Urzyndy Pracy'' -jak POlecił idol ...co ty na to ?

1 7
ID:55096

pietreq

@~????: a ja na to, że niestety nie jest to odpowiedź na moje pytanie.
Ja pytałem o sens referendum i przedterminowych wyborów rok przed końcem kadencji. Czy nie lepiej byłoby zająć się znalezieniem i promowaniem osoby, która byłaby dobrym kontrkandydatem dla przyszłego kandydata SLD w najbliższych wyborach?
Nie wiem, nie znam się na polityce i dlatego pytam.

1 2
ID:55119

????

@~pietreq: Ale widzisz kto pręży się do skoku na stołki bez jakiegokolwiek KONKRETNEGO AUTORSKIEGO POdPiSanego personalnie programu ? Wię na kogo będziesz głosował i z czego rozliczał następców ? Z kolejnych pierdołowatych obiecanek bez POkrycia ?

1 2
ID:55129


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA