Myślę ,że moja korespondencja z UM i RM odzwierciedla...

Myślę ,że moja korespondencja z UM i RM odzwierciedla traktowanie wyborcy i podatnika.

Ale uparte z Was Urzędnicy. Uwielbiają brud.W Szkle Kontaktowym w TVN też już sprawę poruszyłem. Pora na krótkie filmiki.
Serdecznie pozdrawiam.Gdyby nie brud panujący wmieście to spacer byłby przyjemniejszy.
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Cc: [email protected] ; [email protected] ; [email protected] ; [email protected]
Sent: Thursday, April 16, 2009 7:09 PM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu


Płacę podatki i mam prawo żądać żeby ulice i przyległe do nich nieruchomości były sprzątane.W Waszych domach,czy mieszkaniach możecie mieć jak chcecie. To już Wasza sprawa.W dalszym ciągu brak jest reakcji na brud na ul. Wysokiej i nie tylko.Może ktoś podniesie dupę z za biurka i zobaczy jak wygląda miasto.Czekacie aż trawa urośnie i przykryje Wasz wstyd.Wstyd jednak to trzeba mieć.Ta jednostronna korespondencja jest publikowana na forum Gazety.Przestrzegam regulaminu.
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Cc: [email protected] ; [email protected] ; [email protected]
Sent: Wednesday, April 15, 2009 7:26 PM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu


Dalej brud !
Ulica Wysoka dalej w stanie wskazującym na Wasze przyzwyczajenia! Oprócz Super Stacji,będziecie pochwaleni też w Szkle.

----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Sent: Tuesday, April 14, 2009 9:20 PM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu






Witam
Proszę sobie wyobrazić ,że już nie tylko ja podaję Panu o brudzie w naszym mieście do środków masowego przekazu taak jak np. w sobotę poruszyłem ten problem za pośrednictwem Super Stacji.Piszą już ludzie z innych miast np. na forum Pomorskiej .Ale tak to jest jak dzisiaj wysłano ekipę do sprzątania poboczy ul. Wysokiej i 8-u ludzi nic prawie nie zrobiło.Pozostawiono prawie wszystkie śmieci tak jak były.Czyli jak za dawnych lat. Czy się stoi , czy się leży to się należy.Nigdzie nia ma koszy na śmieci. Przecież betonowych nie ukradną.Do Naczelnika Komunalki nie dzwonię bo ,też nic go to nie obchodzi.Przewodniczący RM nie ma czasu na takie pierdoły bo remontuje dachy zabytków. Ale miasto mi się trafiło.Matki człowiek sobie nie wybiera .
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Sent: Thursday, April 09, 2009 7:08 PM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu


Dalej BRUD jak koło UM.Chyba wyśle zdjęcia do poranka TVN24 z tymi mailami i poświadczeniami.
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Sent: Wednesday, April 08, 2009 10:40 AM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu


UPRZEJMIE INFORMUJĘ ,ŻE NIC OD SOBOTY SIE NIE ZMIENIŁO. CZY U PANA TEZ JEST TAK SAMO.BRAK REAKCJI POZWALA DOMNIEMYWAĆ O PRZYZWYCZJENIACH.
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Sent: Sunday, April 05, 2009 8:52 AM
Subject: Brud i nie tylko w śródmieściu


W całym mieście nie ma kto oznaczyć przejść dla pieszych i tak jest co roku.Pewno ktoś wypił farbę.Pobocza ulic są tak zaśmiecone ,że się w głowie nie mieści.Np. w sprawie ul. Wysokiej,należącej oczywiście do UM,interweniowałem w Straży Miejskiej,w UM u odpowiedzialnej za to p. Wrzesińskiej i nul.Brud był i jest a minął już miesiąc.Tak naprawdę to odpowiedzialni za to są sami mieszkańcy bo samo się nie nabrudziło.Faktem jest ,że poprzednie sprzątanie wymusiłem rok temu.Jak by babcia nie zamiotła przed domem chodnika to oooooo.....nie domówienie.
Pozdrawiam

4 komentarze

pazdzioch

MASZ RACJE !!!!!!!czyba to Ciebie Gosciu slyszalem w szkielku, po tym jak Sianecki obsmarowal nasza jedynke i ze mandacik dostal u nas.WALCZ DALEJ

0 0
ID:4071

Stacha

Ogólnie to wszędzie we Włocławku są śmieci przy krawężnikach i nikt tego nie widzi albo nie chce widzieć. Szkoda,że nie ma -jak za dawnych lat Święta Pracy, gdzie czyszczono ulice, malowano pasy.
W Ciechocinku nie jest lepiej- też nikt nie sprząta.

0 0
ID:4080

Paweł

Na 22 lipca też miasto komuszki zawsze wysprzątały. A teraz co? Teraz to te komuszki z PiSu nawet na Wielkanoc nie pozamiatały ulic. Mają szczęście, że na Boże Narodzenie nie muszą bo czasami śnieg zakryje, chociaż skąpo bo nawet tego nie potrafią załatwić.

0 0
ID:4088

gość

Widać duży postęp w dziedzinie sprzątania.Uprzątnięto następny odcinek nieruchomości przyległej do ul.Wysokiej długości 15m od ul. Lisek w stronę ul.Kapitulnej.Pozostawiono od dwóch dni dwa worki niebieskie śmieci przy ul.Lisek/Kapitulna. Dalej aż za Zgłowiączkę syf z malarią.Brawo. To się nazywa kierowanie pracą Urzędu. Ha,ha,ha.
----- Original Message -----
From: OLAF
To: [email protected]
Cc: [email protected] ; [email protected] ; [email protected] ; [email protected]
Sent: Sunday, April 19, 2009 5:02 PM
Subject: Fw: Brud i nie tylko w śródmieściu

0 0
ID:4101


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA