wczoraj w ZARZECZEWIE odbył się dzień MIODU impreza z...

wczoraj w ZARZECZEWIE odbył się dzień MIODU impreza z pozoru ciekawa i zapewniła wiele atrakcji lecz po spożyciu miodu który zakupiłam skończył się na drugi dzień nie miłą niespodzianką. ZJADŁAM ŁYŻKĘ MIODU I SPOWODOWAŁO TO U MNIE OSTRE ZATRUCIE POKARMOWE. NIE POLECAM KUPOWAĆ DOMOWYCH SPECYFIKÓW NIBY ZDROWYCH A NA DRUGI DZIEŃ DOPROWADZAJĄ CZŁOWIEKA DO WYCIĘCZENIA ORGANIZMU. NIECH ŻYJĄ ROLNICY KTÓRZY OSZUKUJĄ W PRODUKTACH BO MAJĄ TAK PRZECIEŻ ŹLE !!!! EKOLOGICZNA ŻYWNOŚĆ NA ZARZECZEWIE TO WIELKA ŚCIEMA !!!CZŁOWIEK CHCE MIŁO SPĘDZIĆ NIEDZIELNE WOLNY CZAS A TU ZONK!!!!ŻYCZĘ WSZYTKIEGO DOBREGO TYM CO OSZUKUJĄ ALE MAM NADZIEJĘ ŻE KIEDYŚ LOS SIĘ ODWRÓCI ????????????????????????

4 komentarze

amityr

@ewelina
Chyba cię pogięło.Nażre się taka parówek po 2 zł a po tym na biedne pszczoły zwala. A tak na marginesie pszczelarze to nie rolnicy

7 1
ID:55280

abcde

PISior

2 2
ID:55281

sikora

rożnie bywa widocznie jakiś trefny towar dostałaś do sanepidu daj ;))))))

1 1
ID:55288

michał38

dobrze że ktoś pisze o takich sprawach ja tez na targach zatrułem się od takich regionalnych potraw już sobie postanowiłem że nie ma co ryzykować !!! nie jem takich nie sprawdzonych przysmaków;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

1 0
ID:55292


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA