Pytanie do cichegoobserwatora.Wnuczek mój zadał mi pytanie...

Pytanie do cichegoobserwatora.Wnuczek mój zadał mi pytanie kiedy w końcu, każdy uczeń dostanie laptopa obiecanego przez Tuska
Szok! Premier Donald Tusk obiecywał że każdy uczeń w Polsce dostanie laptopa. Miało być nowocześnie i z pompą. Skończyło się na obietnicy. Nie ma laptopów na lekcjach, są na posiedzeniach rządu. Jak ustalił Fakt, nowiutkie laptopy dla ministrów kosztowały 180 tysięcy złotych.
Odpowiedziałem mojemu wnukowi ,że Tusk jest największym k..., pytam cichyobserwatorze: czy ja nie popełniłem błędu,mówiąc tak na premiera?Ty wszystkich pouczasz,odpowiedz proszę

21 komentarzy

cichyobserwator

Z ,,faktami " które ustala Fakt nie da się dyskutować . Napisz do redakcji Faktu i zapytaj ich o adres 3 milionów mieszkań oraz kto był premierem jak jego brat był Prezydentem bo obiecał ,że tak nie będzie . I wtedy powiedz wnuczkowi , kto był jeszcze większym k....

7 10
ID:55308

zbuntowany_kaloryfer

Oprócz odpowiedzi trzeba było zabrać wnuczka do sklepu i mu laptopa nabyć. Na pewno byłby wdzięczny;)

7 6
ID:55310

????

@~cichyobserwator: ...ale ,,łon jezd inny'' prawdę ci POwie jak obieca to ...POdobno dotrzyma ...a dzieci pytają gdzie te obiecankowocacankowe koputery od kolesiowskiej firmy strażaka Pawlaka ...no co cichyagencie ? Z gęby pantofel ?

5 8
ID:55312

Oczytany

~do Moher. Wałęsa też obiecał 300000000 milionów. I co ? Ano wzięli. Razem z Watykańską czarną mafią. Nie podoba Ci się Tusk? Mi też. Ale wara od darmowych laptopów. A wnuczkowi powiedz, że kupi sobie jak dostanie emeryturę. Emeryturę być może.

3 2
ID:55315

amityr

@Moher
Przecież to była przenośnia!Laptop jest przenośny. Co za ...........

4 0
ID:55316

Mocher

@~cichyobserwator: Już raz, w maju 2008 r., premier Donald Tusk zapowiadał "informatyczną rewolucję w szkołach" - czyli komputer dla każdego gimnazjalisty. Powstał zespół z szefem kancelarii premiera Tomaszem Arabskim na czele, na szkolenie nauczycieli rząd wydał 16 mln zł. Ale przyszedł kryzys i na komputery zabrakło pieniędzy.

3 7
ID:55323

Moher

Włocławek info,pl Jakie ja brzydkie słowo napisałem ,że admin mi wykropkował k...Wasza korekta daje forumowiczom możliwość różnego tłumaczenia sobie tego wyrazu.Było napisane,że Tusk jest największym kłam.. .Jeśli redakcja uważała że jest to brzydkie słowo ,to nie puszczajcie takich komentarzy,ale takie majstrowanie przy słowie, daje wiele niedobrych skojarzeń ,co już ~ cichyobserwator zaznaczył w swoim komentarzu.Stare porzekadło mówi ,że" z igły można zrobić widły"
Z wyrazami szacunku Moher

2 1
ID:55325

????

@~Mocher: Lista ,,zaPOwiedzi'' premiera Donalda Tuska jest baaaaardzo długa , zwłaszcza w tajnej części p.t. ,,partyniaki chop na stołki'' . A POlityka prorodzinna od lat miesza się z programowym majstrowania przy Kodeksie Pracy , okradaniem i okłamywaniem tych rodzin za POradami członków żydowskiej organizacji -BCC . Jednym z ich ,,sukcesów'' jest wygnanie 3 milionów młodych Polaków ,,za chlebem'' . Więc nie POwinno być zdziwienia w tych ,,mądrych'' oczach http://wiadomosci.onet.pl/swiat/faz-o-referendum-przeciw-prezydent-warszawy-tusk-reaguje-zaskakujaco-apatycznie/etnjd....że w POlsce ,,prorodzinnej'' zaPOnował niż demograficzny .

1 6
ID:55329

cichyobserwator

@~Moher: Co ja niby zaznaczyłem w swoim komentarzu? Po prostu wiarołomny Jarosław mijał się z prawdą kiedyś i robi to dzisiaj i dlatego jest większym k***** niż reszta polityków razem wziętych.To ty Moherze powinieneś wstydzić się przed wnuczkiem za swoje skojarzenia bo tylko tobie przyszło jakieś ( cekawe jakie? ) do głowy.A propos tych prawdomówiących ; Twój wzór ( nick o tym świadczy) ojciec derektor z Torunia zbierał od Was kasę na ratowanie stoczni .Co mówisz wnuczkowi jak pyta : którą stocznię uratował ? Wszak jak tak brzydzisz się kłamstwem to ja też chciałbym dowiedzieć się prawdy .Może już buduje następną a ja o tym nie wiem a też bym coś wysłał bo to taki prawdomówny biznesmen - stocznie , geotermalne ogrzewanie Torunia ,itd,itd. Ile to dobra i prawdy daje przestrzeganie Boskich przykazań a już to obrzydzenie kłastwem to wzór dla całego narodu. I dla wnuczka oczywiście .

4 4
ID:55334

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto Mocher: słowo kłamca jest pewnego rodzaju oskarżeniem kogoś, stąd też aby dbać o nie ubliżanie i nie urażanie ludzi zostało ono wykropkowane.
Pozdrawiam

2 2
ID:55335

????

@wloclawek.info.pl: No to w takim razie jak osobę publiczna która na forum sejmowym przed kamerami obiecuje milionom Polaków ..... a POtem bezczelnie nie dotrzymuje obietnic ? Jak takich........ nazywać by Wasza cenzura nie wykropkowała ? Czy słowo kłamca nie pochodzi ze słownika języka polskiego ? Podobno mamy demokrację i każdy odpowiada za to co mówi i pisze chyba że ......nazwa du.....kracja partyjna jest tu słowem bardziej właściwym i Wam pasuje ? Zdecydujcie się na coś ? Jak cichy obraża innych na tym forum to jest ok , a jak moher pisze ,,kłamca'' o prawdziwych kłamcach to.....cenzura ?

2 7
ID:55338

Moher

@~????: Niektórzy jak sobie wbiją coś do głowy,to cęgami nie wyciągnie
Pozdrawiam.

1 2
ID:55345

Moher

@wloclawek.info.pl: Szanowna redakcjo ,chyba będzie mi wolno was poprawić,że mój nick, to tak ja piszę Moher .Pozdrawiam

2 0
ID:55346

Sławek

@~Moher:
Czym się różnią cęgi od klapcęgów?

0 1
ID:55354

cichyobserwator

@~????: Wskaz mi proszę w którym to momencie obrażam innych ? Jak podaję adresy z danymi poprawiając czyjeś brednie ? W którym momencie uzywam epitetów do konkretnych osób co wy czynicie nagminnie ? Poprawianie czyichś błędów to obrażanie ? To ty powinieneś być obrażony na wszystkich , na cały świat bo nic z niego nie zgadza się z twoim światem . No właśnie , dotarło do mnie - przecież ty jesteś obrażony na cały normalny świat .Ale muszę cię zmartwić - on to ma dokładnie gdzieś.

3 3
ID:55364

czytacz

He, he! W przypadku pana Tuska, zniesławieniem byłoby chyba pisanie o nim, że jest człowiekiem prawdomównym, patriotą, prawdziwym mężem stanu, człowiekiem honoru itp.
Pozdrawiam wszystkich ;-)

3 0
ID:55365

????

@~cichyobserwator: partyjną bezczelną propagandę sukcesu nazywasz ,, POprawianiem bredni''? Kłamstwa twojego idola to są tak oczywiste że aż nie wypada ich komentować . Czyżbyś kwestionował kłamstwa o laptopach dla wszystkich polskich dzieci i bezpłatnym internecie ? Kłamstwa o obniżaniu podatków ? O zmniejszaniu ilości urzędasów w ministerstwach w ramach taniego ....hehehehe państwa ? Obsadzanie stołków Maślankami z PSL-u i kolesiami z PO ? 3 miliony wygnanych ,,za chlebem'' to tez brednie ? I masz nadzieję ze ktoś tobie uwierzy ? Ta twoja propaganda jest sama w sobie dla innych obraźliwa bo kontynuje kłamstwa ...a kiedy następne kabaretowe POsiedzenie rządu ?

1 4
ID:55372

Moher

@~Sławek: Poproś ~cichegoobserwatora on Ci wytłumaczy

1 1
ID:55377

cichyobserwator

@~Moher: Powtórzę pytania bo chyba nie zauważyłeś i tylko dlatego nie ma odpowiedzi .
,, Twój wzór ( nick o tym świadczy) ojciec derektor z Torunia zbierał od Was kasę na ratowanie stoczni .Co mówisz wnuczkowi jak pyta : którą stocznię uratował ? Wszak jak tak brzydzisz się kłamstwem to ja też chciałbym dowiedzieć się prawdy .Może już buduje następną a ja o tym nie wiem a też bym coś wysłał bo to taki prawdomówny biznesmen - stocznie , geotermalne ogrzewanie Torunia ,itd,itd. Ile to dobra i prawdy daje przestrzeganie Boskich przykazań a już to obrzydzenie kłastwem to wzór dla całego narodu. I dla wnuczka oczywiście ."
Mam nadzieję że teraz zauważysz.

3 3
ID:55386

cichyobserwator

@~????: Wielbicielu prawdy - mam dla ciebie kandydata , który jak ty zawsze mówi prawdę , tylko prawdę , itd...... O jego nieskazitelnej prawdomówności świadczą te jego prawdy najświętsze których kilka przytoczę ( wszystkich nie jestem wstanie ogarnąć ) :

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobroną
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobroną.
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w więzieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.

Pewnie pamiętasz jeszcze wiele prawd więc wyliczaj dalej :
16.

3 3
ID:55387

????

@~cichyobserwator: jednak lubisz wąchać kota od ogona ....ale to ci nic nie POmoże -kłamstwo POzostanie kłamstwem ...z wilczymi oczami .

0 3
ID:55407


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA