Zapraszam do zapoznania się z artykułem dotyczącym tego...

Zapraszam do zapoznania się z artykułem dotyczącym tego jak politycy używają komentarzy i komentujących do polityki w internecie.

http://di.com.pl/news/48675,2.html?utm_source=nlhtml&utm_medium=email&utm_campaign=tematdn ia#

Zaprzaszam do dyskusji i pozdrawiam.

13 komentarzy

????

Czyli ,,niezalezne ''media to już za mało ? Powtarza się scenariusz z czasów Urbana . Internetu nie było ale propaganda partyjna płaciła ZSMP i ZMW by ,,ksztaltowały'' opinie ,,publiczną'' ...

8 3
ID:55384

pietreq

Ciekawe jak wiele jeszcze nie wiemy o działaniach rządu.

6 0
ID:55389

????

@~pietreq: Trzeba dodać ,,naszego'' rządu ? -http://wiadomosci.onet.pl/kraj/kto-nagral-donalda-tuska-w-platformie-wrze/sgyd7..... i ,,naszych '' wybrańców ...

4 1
ID:55394

zbuntowany_kaloryfer

No więc ja wiem coś o niecnych działaniach rządu. Jak wiadomo co roku odnotowuje się w Polsce ok. 15 tys. zaginięć. Większość zostaje odnaleziona. Co się dzieje z mniejszością zaginioną bez śladu..?
Mam teorię! Otóż na mocy porozumienia z przybyszami z Kosmosu, rząd sprzedaje im tych ludzi do badań naukowych, co oznacza uśmiercanie tych nieszczęśników na wszelkie możliwe sposoby. Później Obcy przerabiają ich na biomasę czy inny nawóz i karmią nimi swoje zwierzęta. W zamian za to zakamuflowani Obcy (czyli ci żyjący wśród nas, udający ludi) wypromowali Kasię Tusk.
Kiedy prawdziwie polski, patriotyczny rząd odmówił w 2010 r. współpracy z Kosmitami, ci z zemsty zestrzelili samolot z prezydentem na pokładzie, po czym sfałszowali wybory prezydenckie i parlamentarne doprowadzając do przejęcia władzy przez zdrajców, wrogów katolickiej Polski.
Kim są Kosmici udający ludzi..? Znamy ich, znamy. To np. Janina Paradowska i Monika Olejnik. Obie nienawidzą ludzi, a Prawdziwych Polaków w szczególności. Kosmicznym oprawcą jest Nergal, zło wcielone, wysłannik szatana, tfu! Kosmitką jest też Doda, która celowo skąpo się ubiera aby demoralizować i odciągać od patriotyzmu młodzież.
Ambasada Obcych na Ziemi ukryta jest na terytorium Izraela. To stamtąd zarządzają zbrodniczą siatką. Bo trzeba wiedzieć, że pejsacze jako pierwsi przystali na haniebną współpracę z kosmicznymi najeźdźcami. No i Masoni też oczywiście. Wszyscy oni razem mają jeden dalekosiężny cel: zniszczyć Polskę
Zdradzę również, że połowa rządu to obcy udający ludzi. Polski patriota, Brunon K. odkrył spisek kosmiczno-żydowsko-masoński i niedawno próbował wysadzić sejm. Ale Obcy posiadają dar telepatii więc złapali nieszczęsnego pana Brunona. Po długotrwałych torturach w Guantanamo na Kubie pan Brunon wyzionął ducha. Rząd nie przyzna się do tego, a poza tym Kosmici kontrolują TVN. Więc wszystko jasne.
Kolejna sprawa to supertajny raport prezydenta Pałuckiego (w mieście powiatowym Włocławku prezydentem jest oczywiście Kosmita) do Dowództwa Zjednoczonych Sił Inwazyjnych na Ziemi (czyli rządu RP), do którego udało mi się dotrzeć. Raport mówi, że czujna włocławska ludność dowiedziała się o jego pozaziemskim pochodzeniu i postanowiła kontratakować. W raporcie zawarta jest też prośba o instrukcje.
Tak się właśnie sprawy mają! Powyższe napisał specjalnie dla Was zbuntowany_kaloryfer ujawniając prawdę o działaniach rządu, a tym samym ryzykując życie z rąk hord kosmiczno-żydowsko-masońskich. Oj, przez okno widzę czarną limuzynę bez numerów rejestracyjnych. Obcy mnie znaleźli zanim skończyłem pisać! Podsłuchali telepatycznie moje myśli. Ale żywcem mnie nie wezmą kosmiczne przybłędy! Niech żyje wolna Polska i ludzkość..! Patriotyzm wyraża się w czynach! Bóg, honor, ojczyzna!
;)))

7 11
ID:55396

wyborca

Tego typu działania prowadzi również lokalna "grupa trzymająca władzę".
Cel jest identyczny, pokazanie jacy jesteśmy piękni i wspaniali i ile to robimy dla ,ciągle krytykującego nas społeczeństwa. Jest jeszcze jeden cel a mianowicie nagonienie społecznych pieniędzy mediom prowadzonym przez znajomych króliczka. Zlecanie reklamy w w/w mediach przez miejskie spółki (niejednokrotnie monopolistów)to poprostu swoista łapówka i zagwarantowanie sobie przychylności. Mamy co sobie wybraliśmy. Z bogiem towarzysze.

5 1
ID:55397

Raport

Ja jestem ciekaw jak ten schemat nadmiernej współpracy mediów z urzędami działa w naszym mieście.

7 2
ID:55401

Raport

Czasami taki zbuntowany kaloryfer wygląda jak by dostawał coś za to że pisze.Bo po co pisać o bzdurach przy poważnym temacie?I to w takiej ilości.Dla żartu?To nie jest chyba rekreacyjny portal dla dzieci i młodzieży?I pomyślcie ile chciał tematów jednocześnie do jednego worka wrzucić bo zdyskredytować .Skądś to znam.Niestety te metody nie mają już siły przebicia.Polecam spróbować się w fantastyce bo tu ludzie rozmawiają akurat o rzeczywistości.Pozdrawiam.

7 5
ID:55410

zbuntowany_kaloryfer

Dobrze się bawię @Raport parodiując spiskowe teorie prezentowane przez m. in. takich jak Ty. To co dla Ciebie jest "poważnym tematem" dla mnie jest pisowsko-moherową żenadą, biciem piany i robieniem sztucznego kurzu przez frustratów nieszczególnie zaradnych życiowo, toksycznych i mocno zgorzkniałych. Czyli tematy i postawy idealnie nadające się do opisania w formie paszkwilu;)
Aha, też rozmawiam o rzeczywistości, która jak dla mnie jest całkiem ok;) Również pozdrawiam.
Ps. Rzeczywistość byłaby jeszcze bardziej ok, gdyby na WC24 jasny grom z nieba spadł;) Szczególnie w czasie gdyby referendyści byli w studio;)

4 8
ID:55417

pietreq

@zbuntowany_kaloryfer: Nie odbierz tego jako atak, ale pozwól, że zapytam:
Skoro te sprawy są dla Ciebie zabawne, to co w takim razie jest wg ciebie poważnym tematem?
Pytam, bo naprawdę nie wiem. Fajne masz niektóre posty, bo wesołe i chociaż często się z nimi nie zgadzam, to jednak się z nich trochę pośmieję. Nie pamiętam jednak abyś podejmował jakieś poważne kwestie. Co dla Ciebie jest ważne?

4 2
ID:55424

zbuntowany_kaloryfer

Bardzo ważne jest to, żeby elementy skrajne (czy to z prawa czy z lewa) nie doszły do władzy. A zwłaszcza to, żeby nie było powtórki z "IV RP" z jej gestapowskimi metodami działania. Bo to będzie katastrofa i ostry zjazd po równi pochyłej.
I co istotne: gdzie napisałem, że te sprawy są dla mnie zabawne..? Napisałem WYRAŹNIE, że cyt. "To co dla Ciebie jest "poważnym tematem" dla mnie jest pisowsko-moherową żenadą, biciem piany i robieniem sztucznego kurzu przez frustratów nieszczególnie zaradnych życiowo, toksycznych i mocno zgorzkniałych." Stąd moje paszkwile i drwiny pod adresem oszołomstwa i pieniaczy.
Masz problemy ze wzrokiem czy stosujesz typową dla skrajnej prawicy metodę tzw. "kłamstwa na bezczela", takiego prosto w oczy, że aż z wrażenia można zaniemówić?;))
Więc proszę - nie zarzucaj mi używania sformułowań, których po prostu nie użyłem.

2 2
ID:55435

pietreq

@zbuntowany_kaloryfer: Przyznajesz, że elementy skrajne istnieją zarówno z prawa jak i z lewa, co mogłoby sugerować, że jesteś bezstronny w swojej ocenie, jednak krytykujesz jedynie prawicę.
Mam nawet podstawy by przypuszczać, że masz obsesje na punkcie tego, co nazywasz "skrajną prawicą". Widać to choćby w ostatnim poście, gdzie napisałeś:
"stosujesz typową dla skrajnej prawicy metodę tzw. "kłamstwa na bezczela". Dlaczego nie napisałeś np., że kłamie jak typowy lewak?
Ja myślę, że kłamstwo, to ludzka skłonność, której ulegać może każdy, bez względu na to jakie ma przekonania, czy poglądy polityczne.
A na Twoje pytanie: "gdzie napisałem, że te sprawy są dla mnie zabawne..?" odpowiem tak: Nie twierdzę, że tak napisałeś, lecz wywnioskowałem to z Twojej postawy. Twoje podejście do tematu na to wskazuje.
Oczywiście zakładam, że mogę się mylić i biorę to pod uwagę, tak jak Ty mylisz się zaliczając mnie do skrajnej prawicy. Nawet nie wiem, co to takiego.

1 1
ID:55444

????

@~pietreq: On nie jest BEZ-stronny , on jest raczej PO-stronny ...

2 2
ID:55461

Raport

Przykro to mówić ale coraz bardziej sądzę że albo "Zbuntowany Kaloryfer" bardzo się nudzi albo ma w tym cel.Przedstawię kilka argumentujących moją tezę.
1.Pisze rozwlekle ale nie ma w tym konkretnego zdania.
2.Dodaje w tekście o jednym błahym temacie masę słów o większej wartości emocjonalnej by obniżyć ich wartość i wrzucić do worka z czymś co można wykpić.
3. "pisowsko-moherowa żenada" -czyżby nowomowa?Po tym zdaniu widać np po kogo stronie Pan Zbuntowany stoi.
4.Panie kaloryferze użycie słowa "frustraci","oszołomstwo" jest obrazą a wypadało by mieć szacunek do innych internautów jeśli chce się wypowiadać na poziomie.
5.Skąd wiadomo że ludzie publikujący tu są niezaradni życiowo?Po czym Pan kaloryfer to wnosi?Jakieś nowe sposoby logicznego myślenia.
6.Kaloryfer napisał że piszę on o rzeczywistości która dla niego jest "całkiem ok"
Pomyślcie kim musi być człowiek dla którego aktualna rzeczywistość jest ok.Pomyślcie kim musi być ktoś kto się bawi przy tym jak ludzie tracą wszystko razem z życiem.Czy Kaloryfer nie widzi?Czy kaloryfer widzi dobrze i mu to odpowiada.
7.Dlaczego tak Panu zależy by piorun spadł akurat na CW 24 i grupę referendalną.Czyżby przeszkadzali się bawić?
8.Ciekaw jestem jaki etat we Włocławku daje Panu Kaloryferowi tyle zabawy i czasu.Być może ten etat tak pomieszał że Zbuntowany Kaloryfer jest taki anty społeczny.

1 1
ID:55535


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA