witam ostatnio opowiadan moich znajomych co poszukuja pracy...

witam ostatnio opowiadan moich znajomych co poszukuja pracy nie ma takiej mozliwosci we włocławku tuttaj nawet do kopania dołów trzeba miec znajomosci a nie wspomne o takich zakładach jak anwil nobiles itp to paranoja naprawde tylko załamka czasmi sobie mysle czemu nie ma wukja w kierwonictwie z wymienionych zakładów :) ale co zrobic a co gorsza nawet co krasc nie ma :) hehe a wczoraj chyba oglondałem na tvp 3 program o fikcyjnym zniejszenu bezrobociu mowili ze podwyzki itp dosiegły niektórych gałezi gospodarki nie znaczacej dla zwykłych smiertelników chyba pozstał co nikturym posredniak i staz za 600 cos tam złotych chociaz tyle :( .... :)

3 komentarze

swój

Obecnie najlepiej zapisać się do SLD - bo oni są przy korycie,następnie trzeba przy każdej okazji być klakierem ich działań i spróbować poprosić o jakaś posadkę-może się uda.

0 0
ID:81

Stacha

Masz rację trzeba się zapisać do SLD i potakiwać, trzymać im palec w ..... , mieć swoje zdanie ale nie ujawniać tego głośno to może się znajdzie jakaś ciekawa posadka i dobrze oczywiście płatna.Dla starszych nie ma pracy chyba,że na czarno albo jesteś zdrową"rencistką" to tak do ochrony może przyjmą albo do sprzątania.Niech przestaną piać z zachwytu,że zmalało bezrobocie- albo wyjechali, albo na czarno na chwilę złapali robotę. Wiem bo też jestem bezrobotna nie ma aktualnych ofert pracy.PUP nic nie oferuje.Tak wygląda prawda o znalezieniu pracy we Włocławku./

0 0
ID:83

kk

popieram. Sama jestem od maja mgr i oczywiscie nie ma szans na zatrudnienie w naszym mieście. Odbębniłam kiklu miesieczny staż i nic, a w PUP-ie nawet nic nie zaproponowali, niewspomnieli nawet że mogę wziąść udział w szkoleniu, czy innych formach aktywizacji. Prawda jest taka że pracują lub prace zdobywają ci co mają znajomości a nie ci co mają wiedzę, kwalifikacje i chęć do pracy!!!!

0 0
ID:84


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA