Czy we Włocławku jest jakiś sklep z yerba mate?

Czy we Włocławku jest jakiś sklep z yerba mate?

10 komentarzy

wpyskgo

szto jewo yerba mate?

0 2
ID:55505

george best

Proponuję na Allegro gość ma link SKWORCU tanio i solidnie .Po 5 kilo co półtora miesiąca kupuję i jest spoko gdzie się tam będziesz po cmentarzach włóczył.W sklepie jest zawsze drożej

0 1
ID:55511

katolik

A co to jest ?

1 1
ID:55513

zbuntowany_kaloryfer

Na chwilę obecną raczej nie bardzo. Ale pod poniższym adresem kupisz dobrą. Można się nie zgadzać z wieloma tezami głoszonymi przez właściciela. Może wk^^^^^* jego osoba, ale nikogo on jeszcze nie oszukał. Na żadnych wyrobach. A kupowałem już.
http://www.cejrowski.com/rozmaitosci/?p=yerba_mate

0 0
ID:55514

t

jest sklep po środku 3-go maja, koło kawiarni z lodami

1 0
ID:55520

rollnick

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

@~george best: Właśnie zamówiłem tydzień temu na Allegro i dlatego nie mogąc się już doczekać zapytałem tutaj na forum o sklep. Ze zwykłego lenistwa wolę zaopatrywać się na miejscu, bo nie chce mi się zamawiać, czekać na przesyłkę, ktoś musi być w domu, by ją odebrać. Fakt, że na Allegro jest większy wybór i niska cena, lecz biorąc pod uwagę koszt przesyłki cena niewiele może się różnić. A tak, podjeżdżam do sklepu, kupuję i mam.
Wkrótce po moim wpisie przyszła paczka. Po raz pierwszy miałem okazję spróbować. Przez cały dzień raczyłem się najmocniejszą yerbą z tych, które zamówiłem - LA MEJOR - DIABLO, ekologiczna, mocna, w czystej postaci bez dodatków. Nie mogłem jej dopić, dolewałem i ciągle mocna, hehe.

@zbuntowany_kaloryfer: No podobno on ją rozpopularyzował w Polsce, ale nie wiedziałem, że ją sprzedaje.

@~wpyskgo: & @~katolik: eto legalne, święte ziele ostrokrzewu paragwajskiego, którego się nie pali, lecz zalewa wodą i pije. W Ameryce jest rozpowszechniony indiański rytuał picia yerba mate i staje się coraz popularniejszy także w Polsce.
Na youtubie znajdziecie sporo filmików o tym, jak przyrządzać, itp.

@~t: Dzięki za info, zajrzę tam i zobaczę co mają.

0 0
ID:55525

poprawnyinaczej

pewnie znowu jakies narkotyki

2 2
ID:55528

george best

@rollnick: CZERWONA CRUZ DE MALTA kopyto ma niesamowite polecam choć na allegro jest tylk biała .Kupywałem ostatnio tydzień temu Rosamonte 5 kilo 137 z przesyłką płaciłem w niedzielę w czwartek była w domu w Holandii także czas wysyłki expres .Pozdrawiam co do Pana WC to niech pije choć nie lubię gościa za dużo we łbie religii.

3 2
ID:55533

cw

Na Starodębskiej jest sklepik z piwem tam dostaniesz,sklep jest koło szkoły 10:)

0 0
ID:55542

Mj

We włocławskim Realu kupiłam

0 0
ID:60837


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA