Co jakiś czas wydzwaniają do mnie jakieś panienki z firmy...

Co jakiś czas wydzwaniają do mnie jakieś panienki z firmy Tacoma Polska i oferują za darmo swoje usługi.Już kilkakrotnie pytałem skąd mają moje dane i prosiłem żeby odnotowały fakt iż nie życzę sobie rozmów z tą firmą.Dziś kiedy powtarzałem to następnej z tych panienek w tle słyszałem śmiechy innych teleankieterek.Panienki zrobiły sobie zabawę z potencjalnych klientów.Na szczęście zachowałem ich numer i powiadomię zarząd firmy Tacoma Polska,niech zarząd sam sprawdzi jakie idiotki zatrudnia.

5 komentarzy

pazdzioch

to dziwne skad ci ludzie maja dane osobowe ludzi do ktorych dzwonia, wprowadzajac ich w blad zachecaja do zmiany ubezpieczyciela?

0 0
ID:4100

cham

firmy handlują naszymi danymi osobowymi (np. telekomunikacja polska sprzedaje pakiety danych bankowi - wiem, bo mnie to spotkało). Dlatego nie należy NIGDY zgadzać się na przetwarzanie danych osobowych, chociaż często usługa nie może być zrealizowana bez zaznaczenia zgody na przetwarzanie. Należy wtedy zrezygnować z takiej opcji i iść gdzieś indziej, to zwykły wałek i tyle. Nie pozwalajcie na handel swoimi danymi, jest ustawa, która nas chroni!

0 0
ID:4102

pamar

Ja tam bym się cieszył, jakby do mnie wydzwaniały panienki i to oferujące swoje usługi ZA DARMO :)

0 0
ID:4123

zxxc

pamar: to bywa naprawdę drażniące..

ja dopłaciłem te kilka zł do identyfikacji numeru i nie odbieram po prostu z bramek voip i anonimowych :) już rzadziej dzwonią ;)

0 0
ID:4124

były praconik

niestety nic ci to nie da, zarząd jest jeszcze głupszy i jeszcze bardzej ma w d...ie kilentów

0 0
ID:4349


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA