Witam. Szukam sali weselnej na 50 osób. Co możecie mi...

Witam. Szukam sali weselnej na 50 osób. Co możecie mi polecić? Proszę o poważne odpowiedzi i z góry dziękuję.

8 komentarzy

Bogdan

Jeszcze nie tak dawno ludzie wyprawiali wesela na 200 osób a stypy na 100. Teraz styp już prawie nie ma.Chyba ,że jakiś działacz np SOLIDARNOŚCI. Członka (mulata) też nie stać.

2 8
ID:55786

morze?

w Szpetalu górnym masz panorame sala na 50 osób, w stronę Azotów też jest zajazd ostatnio się tam bawiłem na weselu lecz sala większa spokojnie na 100 osób pozdrawiam i miłej zabawy

1 1
ID:55789

donperchino

"Pod Kogutem" ładnie wygląda. Niewielka sala, myśle że na 50 byłoby ok. Miałbym małe zastrzeżenia co do jedzenia. Ale menu można wybrać wedle uznania.

4 2
ID:55793

panna młoda

Złota Podkowa, super jedzenie, a sale są i mniejsze i większe do wyboru.

4 1
ID:55798

Adam

W dobie biznesu naokolo sa sale weselne. Szczegolnie po wsiach gdzie rolnicy nie mogac utrzymac sie z produkcji rolnej przeksztalcaja obory, stodoly i wszystko co sie da na domy weselne i budki z kebabem.

1 4
ID:55800

krzywy_zonkil

Jeśli nie robisz wesela na pokaz i nie zależy ci na tym, żeby lokal był modny lub miał "nazwę" to z czystym sumieniem polecam Karczmę Staropolską w Kruszynie. Ładna sala, w sam raz na 50osób, obsługa i "szefowa" bardzo w porządku, można uzgodnić wszystko, jedzenie bardzo dobre a ceny jeszcze lepsze (dużo taniej niż we Włocławku). Ja tam byłem na 18-tce, potem miałem tam swoje wesele i chrzciny córki, jeśli dojazd nie jest problemem (a w dzisiejszych czasach praktycznie w każdej rodzinie jest auto lub sąsiad z autem, który podwiezie gości) to na prawdę polecam.

2 1
ID:55801

mag

polecam agrofarmę szpiegowo, wieniecki zakątek

0 0
ID:55817

are

Jak chcesz dobrze to zapytaj o małą salę w Tawernie w Brześciu Kuj.

0 0
ID:55994


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA