To możliwe tylko w Rosji. Gdybym nie przeczytał - nie...

To możliwe tylko w Rosji. Gdybym nie przeczytał - nie uwierzyłbym. Przeczytajcie sami. A przy okazji oferta dla @pytajnika. Otóż mocno wk***** mnie jeden z sąsiadów. Dam Ci 2500 euro za spowodowanie, że ten zamilknie na wieki. Sposób wykonania do wyboru;)))

6 komentarzy

zbutowany_grzejnik

A co mamy przeczytać człowieku? Ocenzurowali ci linka?

PS. Tata cię nauczył tak bluźnić?

5 4
ID:56339

Bogdan

@zbutowany_grzejnik:
Aja już myślałem ,że ty to ten bardziej inteligentny bliźniak,a wy obce sobie ludzie. Teraz rozumiem .

0 0
ID:56340

zbuntowany_kaloryfer

Po pierwsze primo - to nie było do Ciebie. Po prostu nie piszę do obywateli poniżej 80 IQ
Po drugie secundo - nikt niczego nie cenzurował. Zapomniałem po prostu wkleić linka. I cały czas będąc na grzybach zastanawiałem się czy wkleiłem czy nie. No i teraz naprawiam ten błąd.
Ludzie, ale jest multum grzybów. Kto nie chodzi niech żałuje.
http://www.wprost.pl/ar/31837/Egzekucja-na-zlecenie/

2 3
ID:56341

Bogdan

@zbuntowany_kaloryfer:
Taaaaaaa,gdzieś wcześniej czytałem ,że ty zbierasz tylko specjalne gatunki np. Łysiczka lancetowata. Nie dziwię się ,że po tym zapominasz nie tylko o linkach ale pewnie i o obowiązkach m.......Hahaha
Czytałem też w jednym z twoich postów do @ozona ,że interesujesz się facetami??? Nie jestem pedałem.

0 0
ID:56347

zbuntowany_kaloryfer

1. Widzisz @Bogdan, większości grzybów trujących i halucynogennych nie uświadczysz na Kujawach i ogólnie w centralnej Polszy. One wolą tereny górzyste. Tak samo jak Beladonna, zwana popularnie "wilczą jagodą". Co halucynogennego rośnie naturalnie na Kujawach? Tzw. Szalej. Wygląda trochę jak kiwi, ale jest zielony i pokryty miękkimi, niekłującymi kolcami. A gdzie rośnie we Włocławku to ze zrozumiałych względów nie powiem.
2. Pamiętacie ludzie sprawę umierającej po zatruciu muchomorem sromotnikowym 4latki? Wiecie, że był potencjalny dawca wątroby? Tyle że rodzice zmarłego odmówili oddania narządu ze "względów światopoglądowych". Ciekawi mnie jaki to światopogląd zabrania uratowania życia bliźniemu. Cholernie osobliwy ten światopogląd.
3. Nie wiem @Bogdan do jakiego postu nawiązujesz i jak go interpretujesz. Cóż mogę powiedzieć? Uważam, że prawdziwa przyjaźń i solidarność możliwa jest tylko pomiędzy facetami. Z kobietą też jest możliwa, pod warunkiem, że kobieta wygląda tak ohydnie, że wolałbyś przelecieć pawiana. Jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony to będziesz albo po cichu zasadzał się na kobiałkę, albo - gdy będziesz nachalny - ona cie pogna w diabły. Natomiast u facetów (normalnych) nie ma tego problemu. Można iść na ryby, na giełdę jechać, wódki się napić i piwa, pożyczyć 200 zł i nikt na nikogo nie zasadza się lubieżnie;))
Czym jest zatem małżeństwo? Wg mnie to forma usankcjonowanej prawnie prostytucji. To swego rodzaju umowa handlowa i sposób na życie. Ok. wielu może się nie zgadzać z takim poglądem, ale wyłączcie proszę emocje i rozejrzyjcie dookoła. Czy kobieta mieszkająca na Michelinie weźmie za męża mieszkańca Zakrętu? Czy facet z Zawiśla weźmie za żonę absolwentkę OHP z Żabiej? Oczywiście, że nie, bo to żadna inwestycja. A małżeństwo to też forma inwestycji.
Oczywiście mogą (i są) być wyjątki. Wystarczy od biedy, choćby w 10% rozumieć teorię chaosu;)
Ale to tylko moja osobista teoria (jedna z wielu równoległych), której moja żona jest absolutnie przeciwna i nazywa ją "samczym instynktem";))

2 1
ID:56377

Bogdan

@zbuntowany_kaloryfer:
Przepraszam trochę pojechałem i git.A Wilczej Jagody pod dostatkiem zaraz za kościołem na Zazamczu

0 0
ID:56393


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA