Jakie macie zdanie na temat Polskich pedofili w kk?.Mam taką...

Jakie macie zdanie na temat Polskich pedofili w kk?.Mam taką nadzieję że będą mieli na tyle skruchy aby zrobiono to co w Irlandii.

22 komentarze

Johan

Dzieje kościoła w Irlandii pisane pedofilią
Ksiądz molestował ponad 100 dzieci. Inny duchowny robił to co dwa tygodnie przez 25 lat. Skrzywdzone dzieci i ich rodzice skarżyli się, ale Kościół pozostawał głuchy. Nic nie robiła także policja. To tylko kilka tez wstrząsającego raportu na temat molestowania seksualnego, jakiego księża z Dublina dopuszczali się przez ponad 30 lat

2 1
ID:56415

ONI

Zero tolerancji dla pedofilii .

1 0
ID:56417

fiskus

Mój ulubiony facet , możecie sobie z tego kpić lub nie - to Papież Franciszek .
Papież : Widok księdza w nowym samochodzie sprawia mi ból .

2 0
ID:56419

negocjator..

jak to mówi przysłowie ... swędzi cie d... ?! leć do biskupa

0 0
ID:56421

????

@~ONI: A dlaczego ? Skoro mamy ustawowo tolerować pedałów , lesbijki , narkomanów , politycznych matołów ...to dlaczego nie mielibyśmy rownież ustawowo (POstęPOwo) tolerować pedofili ? Niech POlityczno-medialna głuPOta sięgnie dna ...

1 4
ID:56425

ONI

@~????: Też prawda , głupota sięgnęła dna za przyzwoleniem ustawowym .

1 2
ID:56430

Johan

@~????: Irlandzka telewizja RTE dotarła do listu, który Watykan wysłał do irlandzkich biskupów w 1997 r. Stolica Apostolska zaleca w nim, żeby biskupi nie informowali policji o podejrzeniach molestowania dzieci - informuje BBC News. Watykan odrzucił inicjatywę irlandzkiego kościoła, który chciał pomóc policji w identyfikowaniu księży-pedofilów. Pomysł taki pojawił się w 1996 r. po pierwszej fali procesów sądowych związanych z molestowaniem seksualnym dzieci przez księży. Odpowiedzią na niego jest właśnie opublikowany list Watykanu. W liście abp Luciano Storero, nuncjusz apostolski w Irlandii, pisze, że natychmiastowe informowanie policji o przypadkach molestowania rodzi "wątpliwości natury moralnej i kanonicznej". Podkreśla, że zgodnie z prawem kanonicznym wszystkie sprawy molestowania powinny być rozwiązywane wewnątrz Kościoła. Duchowny dodaje, że każdy biskup, który będzie się starał nałożyć na księdza kary nieprzewidziane przez prawo kanoniczne, zostanie postawiony w "bardzo niezręcznej sytuacji", w której jego działania zostaną anulowane przez Watykan. REKLAMA Czytaj dalej BBC podkreśla, że Watykan utrzymywał, że nigdy nie nakazał biskupom ukrywania dowodów na molestowanie seksualne dzieci przez duchownych. Teraz Stolica Apostolska podaje, że list przedstawia stanowisko Kongregacji ds. Duchowieństwa przed 2001 r. Wtedy Jan Paweł II przekazał sprawy molestowania Kongregacji Nauki Wiary, kierowanej wtedy przez Josepha Ratzingera. Ofiary molestowania powiedziały, że list stanie się ważnym dowodem w sprawach przeciw księżom-pedofilom. Ich zdaniem dokument świadczy o tym, że Watykan nakazał chronić księży-pedofilów.

1 1
ID:56431

george best

@~????: Wiesz pedał lesba to nie to samo co pedofil.I przestań pisac w swych wyrazach PO .Ale wdzę że podobnie jak biskupi w Polsce odwracasz kota ogonem tacy jesteście mohery patrioci.

4 2
ID:56439

????

@~george best: Czyli nie miał byś nic przeciwko temu by twoje dzieci ,,miały z nimi dzieci ''? Jeśli tak to co ci przeszkadza jeszcze jedna POdobno ,,normalna inność(cytat -poseł Biedroń) '' jako element odwracania uwagi wyborców od ich okradanych POlitycznie POrtfeli ? POdobnie zwyczajni złodzieje zanim ci portfel wyciągną to też odwracają uwagę POkazując np dziobiące się ptaszki na gałęzi ...

0 3
ID:56453

zbuntowany_kaloryfer

Pedofil ksiądz, podobnie jak pedofil policjant albo lekarz czy nauczyciel powinien być szczególnie surowo karany. Przecież ci, którzy wykonują wymienione zawody teoretycznie mają wzbudzać zaufanie i poczucie bezpieczeństwa u obywateli...
Aha @dżordż - wczoraj wieczorem zostałem napadnięty w mojej okolicy!!!! W mojej k***a okolicy, w której zamieszkują raczej zamożni obywatele!!! Było ich 5 a może 6. Nawet nie jestem pewien, bo było ciemno, a najpierw dostałem kijem (a może kamieniem?) w tył głowy. Instynktownie odwróciłem się, aby się bronić i wtedy zobaczyłem, że jest ich kilku. Rozstawili się dookoła i zaczęli lać i rzucać kamieniami. Gdy już udawałem nieprzytomnego to przeszukali kieszenie i zabrali 100 zł. Bo tyle akurat wziąłem. Nie miałem na szczęście dokumentów, telefonu, zegarka i co najważniejsze - broni. Wyobrażasz sobie pistolet w rękach naćpanych dresów lubiących napadać na obywateli..?
Moja ślubna założyła mi piękne szwy na łukach brwiowych i policzku, byłem na tomografii no i pozostaje siedzieć w domu i czekać aż wygląd mojej facjaty zagoi się i przestanie wzbudzać przerażenie w bliźnich;))
Aha Dżordż: nie zgłaszałem tego na policję. Dwóch stojących najbliżej zapamiętałem bardzo dokładnie. Widziałem ich ryje w świetle latarni i zapamiętałem. Jak się wyliżę przystąpię do akcji odwetowej. Znajdę i zatłukę sk*********. Nie dosłownie, ale ja mam rozwaloną mordę to i oni będą mieli. Tyle, że trochę bardziej. W imię zasady: oko za oko, ząb za ząb, d**a za pieniądze;)
Ps. Bycie obitym i chorym ma swoje zalety. Małżonka z rana deklaruje, że będą moje ulubione pierożki, córka przed szkołą uprzejmie się pyta czy chcę "Lecha" zielonego i ile butelek i czy mam dość fajek. Druga przychodzi i przynosi winogrona, banany i musującą multiwitaminę. I te teksty w rodzaju: tatuś, kupić ci coś albo przynieść? A głodny nie jesteś? Zaczynam lubić bycie chorym haha! Jak zacznę się goić to chyba zacznę symulować. Np. rozdrapię rany i przedłużę czas wzmożonej troski o mnie. Bo to miło kiedy wszyscy skaczą wokół człowieka i są tak troskliwi i uprzejmi;))) Jak mi się spodoba to może postanowię w ogóle nie wydobrzeć..? Pozdro dla ozona, peso i wszystkich patrzących na życie z dystansem i przymrużeniem oka;)

1 0
ID:56457

george best

@zbuntowany_kaloryfer: ja Tobie zycze dużo zdrowia i podziwiam że tak chcesz zrobić .Masz rację ale nie wyobrazam sobie w dzielnicy domków takiej historii ale czasy się zmieniaja ludzie chyba już są zdesperowani.Nie mogę sobie wyobrazić mieszkając na Marchlaka na przeciw biblioteki i dorastając tam aby ktoś napadł na osobę starszą.Córa teraz ma pierwszego chłopaka holender dobrze że nie ciapak razem jeżdżą na hokej na trawie wiesz gość troszkę jak to holender mungoł fan PSV wchodzi do domu a na przedpokoju zdjęcia Fergusona,Besta,Cantony,Keane ,Bila Meredith oraz oczywiście chłopaków ktorzy zgineli w katastrofie lotniczej.I pyta dlaczego tu sa zdjęcia Piłkarzy i trenera United a ja go pytam a Ty komu kibicujesz Odpowiada PSV na to ja znam PSV sprzedaliscie nam v.Nisterlooya dziękuję za e wszystkie bramki.Coraz bardziej zaczynam kochać ten kraj i życie w spokoju nawet sąsiad Marokaniec mieszkający kilka domów dalej i codzień ten sam tekst hey man..miło jest też że i Ty masz tak zajebistą rodzinkę -trzymaj się a gówniarze sami wpadną w Twoje ręce.

0 0
ID:56466

ozon

A tu na portalu jest taki jeden ,który "molestuje" Forumowiczów nowomową i bzdurną pisownią a jest przecież Ustawa o ochronie języka polskiego.. no i co z takim PiSmakiem zrobić... ?PiSzczy ,PiSzczy a mało mleka daje!

3 1
ID:56470

zbuntowany_kaloryfer

hej! nie jestem jakiś niepełnosprawny, ani inny kalek. Bez jaj. Chwilowo jestem unieruchomiony ale nie jakiś cholerny inwalida!!!

0 0
ID:56484

george best

@zbuntowany_kaloryfer: ja nie twierdzę że jestes niepełnosprawny tylko fajnie jest w równouprawnieniu kiedy faceta obsługuja kobiety .Żona też była zdziwiona jak była pierwszy raz w Polsce że panowie całują kobiety w dłonie -trzymaj się i zdrowia a później do boju -jak na polowaniu.

1 0
ID:56499

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż: zdziwiłaby się dopiero gdyby u nas był zwyczaj całowania kobiet w nogi na powitanie hahaha!

0 0
ID:56501

george best

@zbuntowany_kaloryfer: W Zaist w Holandii jest basen ratowniczki ciemnoskóre takie sztuki że można było by je pocałować nawet w 4 litery.

0 0
ID:56515

????

@~george best: a do jakiej swojej ulubionej grupy je kwalifikujesz ,,les''... czy może ,,pedo..'' - a może ,,bi''?

0 1
ID:56519

ozon

"Zbuntowany kaloryfer" ale wiesz ,że to nie byłem ja!!!! Zdrowiej szybko i jednak zostaw to policji.. no chyba ,że zatrudnisz detektywa ale sam nie wymierzaj sprawiedliwości ok.

0 0
ID:56529

george best

@~????: pewnie są hetero moga być też lesbijkami bo gey-ami napewno nie są .Pomyśl chwilkę to nie boli.

1 0
ID:56530

ozon

"Człowiek- to brzmi dumnie"- "pytajnik" na pewno nie! i to cała kwintesencja o tym osobniku. "george best" za 10 minut zaczyna grać MU. Będziesz oglądał bo ja tak! Jutro Chelsea... zobaczymy jak poradzą sobie nasi ulubieńcy. Dużo wrażeń życzę aczłekopodobnym" nie przejmuj się!Pozdrawiam

1 1
ID:56550

????

@~ozon: ...raczej azor - to brzmi dumnie ...może dla ciebie zbyt dumnie ?

1 1
ID:56555

george best

@~ozon: Ogladałem i wyrasta nowy nr 7 w United Januzaj bedzie głosno o tym chłopaku .

0 1
ID:56563


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA