Czy ktoś może potwierdzić że JPII miał kobietę i z nią...

Czy ktoś może potwierdzić że JPII miał kobietę i z nią także dziecko? Kobieta dość wcześnie zmarła a z nią także i dziecko w dość dziwnych okolicznościach. Oboje są pochowani w jakiejś zbiorowej mogile zakonu sióstr pod Krakowem....?

28 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

Zajefajna teoria! Dorzucę swoją: to Franz Maurer strzelał do papieża. A później postanowił zostać aktorem i objawił się jako Bogusław Linda;)))))))))))))

6 5
ID:56460

oburzony

Jak redakcja portalu wloclawek.pl mogła opublikować te brednie ...chorego zapewne człowieka ????

7 6
ID:56462

darkbreaker

Nigdy nie zaszkodzi sprawdzić w wyszukiwarce, np. w GOOGLE ... Wpiszcie hasło IRENA KINASZEWSKA , są nawet jakieś fotki..

4 1
ID:56463

george best

26 Kwietnia ten człowiek zostanie nazwany świętym.Nie mnie oceniać ale słowo święty nie przechodzi mi przez język .A myślisz ze nawet jak by miał kobietę i dziecko to bys się o tym dowiedział nie w tym kraju ślepych ludzi co nawet bronią księdza który molestował dziecko.Zapraszam do Holandii gdzie rodzina królewska już ładne pare lat temu pogoniła zarazę watykańską.

5 5
ID:56464

Adam

Przeciez to nie bylo stwierdzenie. To bylo pytanie.

2 1
ID:56465

ozon

Jest wolność słowa- tak uważają niektórzy i przekraczają granice przyzwoitości jak w tym przypadku. Sensacje rodem z magla i nic się na to nie poradzi niestety. Może dla niektórych JPII jest nic nieznaczącą postacią ale nie oznacza to,że może wycierać sobie gębę tą osobą!

6 5
ID:56468

tymi_tunie_pier

takich głupot

4 3
ID:56476

$$$$

Nic nie mozna powiedzieć....O nic nie mozna zapytać....Szukam jedynie źródeł informacji i chcę poznać całe spektrum problemu jakim jest JPII. Piłsudski czy Chrystus też mają za uszami.....

4 5
ID:56477

Oczytany

Ki grzyb wie. Ale panów w czerwonych biretkach którzy zabawiali sie z chlopczykami, ukrywał w swoich Watykańskich kazamatach. I to ma być święty? JAJA??? jakieś? Kiedyś mianowali kapusiów, morderców, dziś...tych którzy ukrywali takich..ech...zaraza.

5 3
ID:56478

ozon

Można pytać, można powiedzieć ale są postacie ,którym do pięt większość nie dorasta i nie ma moralnego prawa zadawać tak głupich i napastliwych pytań. Co z tego ma wyniknąć? Kim jesteś żeby oceniać ? Informacji szukasz na portalu? Wkładasz kij w mrowisko dla draki i nie masz hamulców. Każdy ma coś za uszami ale nie każdy dokonał wielkich rzeczy .Jeśli piszesz pracę doktorską to szukaj informacji w miejscach gdzie możesz je uzyskać.

10 4
ID:56482

fiskus

@~$$$$: To szukanie dziury w całym , zapytaj pani od historii i też ci nie powie.
Publiczne kłamstwo nie jest wstydliwe - A . Zybertowicz

2 4
ID:56485

darkbreaker

Gdyby nawet miał rodzinę to przecież nic strasznego, to normalne i zdrowe... Naganne jest wpędzenie wlasnego kraju w kierat haniebnego konkordatu i maskowanie pedofilii w czarnych szeregach.

5 2
ID:56491

Bogdan

@~Oczytany:
A gdzie się czytać uczyłeś?PEWNIE U BABCI Z KSIĄŻECZKI DO NABOŻEŃSTWA.hAHAHA

3 1
ID:56494

????

@~oburzony: POniewaz redakcja POrtalu ma dziwne tendencje do cenzurowania(wbrew ustawie ) jednych wpisów a emitowania innych zupełnie bez POwodu ....

3 7
ID:56496

Klecha

Nawet gdyby te bzdury miały sens, to mnóstwo świętych miały rodziny, CZŁOWIEK jest święty - święty to przyjaciel Boga, który życiem udowodnił jedno - ŻE NIEPRZECIĘTNIE KOCHAŁ BOGA I LUDZI i było to widać na każdym kroku - to jest świętość! JP II zasłużył na świętość

2 2
ID:56502

$$$$

@~ozon: Nie prostacie tylko postaci. Dla mnie nie ma tabu jest dyskusja, która kształtuje mój pogląd na to co inni myślą i dzięki temu wyrabiam swoją własną opinię. Wg niektórych nie mogę mieś własnego zdania co do dziewictwa NMP, komunistycznych zapędów INRI czy intelektualnych tez stawianych przez Marksa. Internet jest jedynym jeszcze miejscem gdzie można prowadzić taką dyskusję. Mimo chamstwa i totalitarnych zapędów niektórych forumowiczów cieszmy się tym co jest gdyż w zatrważającym tempie i ta wolnośc się kończy....

3 1
ID:56510

george best

@~Klecha: zbadaj się jak najszybciej u psychiatry .A jak twierdzisz że bóg istnieje to on powinien na kolanach prosić ludzi aby przyjeli go do nieba za te wszystkie morderstwa w imię jego czczenia.Nie ma człowieka na świecie którego mozna nazwać świętym .Słowo święty to wymysł wiary katolickiej .

3 2
ID:56513

tymi_tunie_pier

Była premier Suichocka ta z Watykanu też pewno nie wie z kim ma dziecko. Jakie teraz bogate.W pale się nawet nie mieści jakim dobrami kościelnymi dysponuje .Hahaha

2 1
ID:56524

pietreq

@~$$$$: masz rację, kto pyta ten nie błądzi.
W takim razie pozwól, że ja też tylko zapytam:
Czy Twoi rodzice wiedzą, że jesteś homoseksualistą?

1 2
ID:56539

darkbreaker

@~pietreq: Nooo, brawo - bardzo błyskotliwy wpis. Geniuszu intelektu -zastosowałeś świetną taktykę, sprowadzasz dyskusję do swego poziomu (czyli szamba), bo tam nie masz sobie równych .

1 1
ID:56545

$$$$

@~pietreq: Jestem bi i nawet nie przeszkadza to moim dziadkom....

0 0
ID:56553

ozon

Zgadza się. Powinno być "postaci" napisałem błędnie "postacie" Dzięki za zwrócenie uwagi !

0 0
ID:56558

george best

Koncząc ten temat myślę że miał kobietę i 4 chłopców.

1 1
ID:56567

????

@~george best: ....i azorka ...

0 0
ID:56572

tymi_tunie_pier

@~george best:
Kobietę -gosposię
4 chłopców -ministrantów

1 1
ID:56573

Plecam zerknąć

http://biblia.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=4158

1 1
ID:56578

pietreq

@~ozon: nie przyznawaj mu racji, bo właśnie że poprawnie napisałeś. Można pisać zarówno postaci jak i postacie. Obie formy są poprawne.
Pozdrawiam.

1 1
ID:56583


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA