Za rządów PO POnad 3 moliony młodych wykształconych...

Za rządów PO POnad 3 moliony młodych wykształconych Polaków zostało wygnanych ,,za chlebem'' POza granice Ojczyzny. A tymczasem zwolennik ,,szczawiu i mirabelek nad torami '' jako pdstawowej diety Polaków , znany ,,robakolog'' ..... głosi że ...te 3 miliony wyjechały bo ...,,nie chciały uczestniczyć w odbudowie gosPOdarki wlnorynkowej'' ...POdobnie tłumaczyli przydupasy Kremla naszym dziadkom i ojcom niechęć do budowy komunizmu w Polsce .A sami rozbijali sie zachodnimi autami i kształcili dzieci w USA . Czyzby ,,robakolog '' uczestniczył w POdobnych szkoleniach ?

8 komentarzy

george best

Nikt nikogo nie wyganiał wiadome jest ze tam gdzie lepiej płaca tam żyjesz i mieszkasz.Masz jakis problem z tym że nie zdecydowałes się wyjechać i teraz marudzisz lepiej napisz o ksi,ędzu GIL-U I JEGO TWARDYM DYSKU.

6 3
ID:56526

zbuntowany_kaloryfer

Mi tu jest w miarę dobrze. I nie jestem żaden sponsorowany przez UM. Sam umiem sobie poradzić.

6 2
ID:56537

Zofia

Dobrze, ze udalo sie im wyjechac. Aktualnie w Polsce jest coraz mniej ludnosci, ludzie umieraja jak muchy z powodu glodu, mrozu, chorob. A przeciez nie ma tego "przekletego" komunizmu i powinno byc dobrze.

2 6
ID:56538

Wykształcony

Sam skończyłem studia i wyjechałem w tym rok,u bo w Polsce nie ma normalnej pracy przynajmniej bez znajomości

2 1
ID:56541

tymi_tunie_pier

@~Wykształcony:
Hahaha .
żeś ukończył studia a drugi,że oczytany

1 0
ID:56543

tymi_tunie_pier

@~Zofia:
sama widzisz jaka jesteś. Przecież masz SOLIDARNOŚĆ

1 0
ID:56544

????

@~Zofia: A jak to sie ma do partyjniackiej urbanoPOdobnej propagandy sukcesu ?

1 7
ID:56547

????

@~Wykształcony: a ...nie rozważałeś zaPiSania się do jednej z wielu z POstęPOwych partyjek ? W POlskiej du...kracji to POdstawa ....

0 6
ID:56549


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA