W jakim kraju my żyjemy ? W czasie okupacji Niemcy...

W jakim kraju my żyjemy ? W czasie okupacji Niemcy pozbawiali moich dziadków wody , prądu jedzenia i dostępu do lekarza i leków , środków czystości -czyli programowo skazywali ich na śmierć ! A teraz Polacy wynajmują ,,polaków'' (?) by ci ich rodakom fundowali podobne ,,udogodnienia'' -http://wiadomosci.onet.pl/poznan/gazeta-wyborcza-czysciciele-z-poznania-przegrali/flzqd....najgorsze jest to że ten kryminalny faszystowski proceder odbywa się przy cichym POparciu POlitykierów którzy POierają taką ,,prywatyzację'' ...bo dostają w kieszeń ?

16 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@pytajnik: wiem, że to "groch o ścianę", ale dlaczego nie dostrzegasz (nie chcesz dostrzec) wielu pozytywnych zjawisk w otaczającej Cię rzeczywistości? Sprawia Ci przyjemność takie katowanie się, masochista jesteś jakiś?

7 1
ID:56863

????

@zbuntowany_kaloryfer: jak widać po reakcji moderatora jednak temat jest na tyle POlitycznie wstydliwy że ,,bezstronny' moderator dezaktywuje moje linki ...to jest też przejaw POlskiej demokracji ...ale kropla drąży skały ....

0 2
ID:56870

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto ????: jeżeli chce nas Pan oskarżać to proszę mieć do tego podstawy, to że jest Pan anonimowy nie pozwala Panu na wszystko. Co do linków to proszę zobaczyć jak Pan wkleił go i mieć pretensje do samego siebie. Rozumiemy że skopiować jest łatwo, ale wkleić najwyraźniej poprawnie to już trudność. Więcej krytyki wobec siebie a nie innych. Jak Pan niechlujnie wkleił link to taki jest. Oskarża Pan nas że na gruncie włocławskim moderujemy wpisy nie po myśli, a teraz oskarża Pan że jeszcze specjalnie nie dajemy linków dotyczących Poznania. Proszę trochę pomyśleć. Pozdrawiam

8 0
ID:56877

ozon

Myślenie nie jest mocną stroną tego Pana o czym wilu tu na forum wie. Destrukcyjny osobnik owładnięty jakąś grożną chorobą i to nie o podłożu fizycznym. Czasami mam wrażenie,że to krew z krwi Antoniego "kardynała" Macierewicza. Cieszy ,Redakcja zareagowała szkoda tylko ,że nadal pozwalacie na "zaklejanie swojej szyby" cudzymi tekstami no ale to Wasz Redakcji wybór. Pozdrawiam

2 2
ID:56878

wloclawek.info.pl

Szanowny internauto ozon: przygotowujemy mała niespodziankę więc już tak źle nie będzie :) Pozdrawiam

2 0
ID:56882

sportowiec

@??? Czyżby Twoi dziadkowie "walili czosnkiem"?

0 0
ID:56884

????

@wloclawek.info.pl: nie tylko ja kieruję takie uwagi pod adresem moderatora ...ale jeśli chcecie z tego forum zrobić forum ograniczone do zalogowanych bez możliwości powoływania się na kopiowane publikacje ? Może to tylko świadczyć że pogłoski o naciskach na Waszą redakcję są przwdziwe . Ale nikt Wam tego nie broni - Wasz cyrk wasze małpy .....tylko kij ma dwa końce ...dla Was ...POzdrawiam ,,demokratów '.

0 2
ID:56890

????

@~sportowiec: ...nie , ale wyobraź sobie że pomagali nie zginąć z głodu tym co czosnkiem walili i byli zapędzeni przez hitlerowców do włocławskiego getta (w miejscu obecnej budowlanki ). I nie oczekiwali za to medali ,,sprafiedlify wsrut naroduf'...

0 0
ID:56891

ozon

"pytajnik" "antoś"- jak chart wietrzy spisek! jak nie ma się argumentów to tak się właśnie bajdurzy. Tobie od dawna coś czy ktoś naciska na głowę!Jedz czosnek będziesz zdrowszy- przynajmniej fizycznie i nie zapominaj,że bywają inne zapachy kojarzone z jakąś nacją jak choćby wódeczka, bimberek- kojarzony ze Słowianami... jak to mówi się... coś "jedzie jak z kufy" czy "orzłopał się i ma pomroczność jasną czy ciemną cholera wie..."

1 0
ID:56900

????

@~ozon: a ty chyba jednak ....jaj, waj ...no przyznaj się wreszcie przecież to nie wstyd ...

0 0
ID:56920

george best

~???? szkoda że pamiętasz tylko jak polaków gnębili a nie odwrotnie.O ile dobrze pamiętam to knypek Łokietek każąc mówić soczewica koło miele młyn takie zdanie kto tego poprawnie nie wymówił to niemiec i łep spadał.Kołko siię zamyka i dalej będę powtarzał że każda wojna to zło na punkcie religijnym w imię oczywiscie fagasa który obserwuje co niektórych z nieba.Między innymi i Ciebie pytajniku.

1 1
ID:56926

????

@~george best: ja o zupie a ty o .....wyręczę noderatora ...

0 1
ID:56931

ozon

Ja niczego wstydzić się nie muszę. Ty przynosisz WSTYD Polakom .Mnie jest obojętne co taki myśli o moim pochodzeniu. . Chętnie się z Tobą spotkam, pogadamy, no nie bój się! proszę tylko żebyś zbyt wiele nie wypił bo nie znoszę zapachu przetrawionego alkoholu . No ! do góry przyłbice- nie bądż tchórzem!

0 1
ID:56935

zbuntowany_kaloryfer

@pytajnik napisał: "pogłoski o naciskach na Waszą redakcję są prawdziwe". Czyli teorie spiskowe w natarciu;)))

3 1
ID:56943

george best

@~????: przecież masz zal do Niemców teraz a jaka ta Twoja rodzina w czasie wojny była dobra ojejej .Pierwsza ,Druga i 19 wojna to wszystko to wielkie g....I obojetnie ilu oszołomów z mojej ,Twojej i innej rodziny walczyło za coś co i tak nie było by mozliwe.Uspokój się więc i idź gdzies z żoną do Parku ,kina .

1 1
ID:56952

tymi_tunie_pier

@wloclawek.info.pl:
@ ?????????
Podaję jednym i drugiemu stronkę do skracania linków: http://tiny.pl/

1 1
ID:56963


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA