jeden z drugim ,tylko poczytaj najnowsze wiadomości co...

jeden z drugim ,tylko poczytaj najnowsze wiadomości co prorok ma do powiedzenia o sfałszowanych podpisach w sprawie referendum. Z deszczu pod rynnę.Co za ciumunie.

18 komentarzy

zbuntowany_kaloryfer

@tymi: zdaje się, że kumaty z Ciebie gość...Ale to troszeczkę mało. Powiedz mi w jakich najdziwniejszych miejscach spałeś oraz gorzałkę piłeś. Liczy się też oczywiście czas spędzony na studiach. Wiadomo, wtedy człowiek ma najbardziej odjechane pomysły i błędnie wydaje mu się, że może wszystko. Kiedy oczywiście nic nie może. Aczkolwiek ja mam troszkę dziwnych pomysłów do dziś;))) Nie tak dużo jakbym chciał, ale wystarczająco aby moja ślubna była trochę zszokowana, obrażała się i protestowała strasznie. No ale kobiety już tak mają i trzeba się z tym pogodzić.
Jeżeli chodzi o nudę i banały... Klatki schodowe (i picie z klosza, ew. z wyjedzonego pomidora albo arbuza), parki, skwerki. Autobusy i tramwaje też. Czekam na jakieś novum, a i ja coś mam w zanadrzu...

3 4
ID:56883

george best


tymi_tunie_pier |nie chcę oceniac ludzi po tym gdzie żyją mieszkaja itp.Ale śledząc Twoje wpisy wnioskuję że mieszkasz na żabiej i jesteś absolwentem szkoły Podstawowej nr 3 .Wszystko dla Ciebie jest bee

4 1
ID:56893

Soldier

Idiots, idiots everywhere :)

2 0
ID:56895

????

@~george best: myśle że jako pochodzący z puebla gringo nie POwinieneś w ten sPOsób obrażać tubylców ....

1 0
ID:56903

Bogdan

@~Soldier:
Tak cie polubiłem .Chyba jakiś naukowiec z ciebie .Wszyscy idiot a on młot-rekin.
Paznokcie czyste.Zęby jakieś pewno masz. No bo jak rekin. Hahaha

2 1
ID:56910

tymi_tunie_pier

@zbuntowny widzę ,że lubisz zjednywać sobie ludzi wylewając na nich po chwili wiaderko pachnącej wody.Ja toże NA TRAKTORZE I ciebie lubliu.
@kwiatek zaraz przyjdzie mrozek i po Georginich. Niekumatemu Solidar napiszę ,że chodzi o Dalie.Dalie idziesz jak ciszej idziesz.
@~Soldier:
Taki jajcarz a lubi zbuki.
Widzę na Twoim przykładzie,że nie wszyscy z Solidarności pojechali na Zachód w w "gości" i teraz obgryzą przesłane im kości.Kundle tak mają. Zrób sobie napar do popicia. Hahaha

0 1
ID:56912

zbuntowany_kaloryfer

@Dżordż. Właściwie to 4 lata chodziłem do SP3 na Cygance. Musiałem walczyć o moje własne śniadanie. Zwyczajnie, żeby patologia mi nie zabrała. Ojciec nie mógł (wiadomo) być moim aniołem stróżem, więc zapisał mnie do KB "Start" abym sam nauczył się rozwiązywać własne problemy. Czasem zastanawiam się @Dżordż jak potoczyłyby się moje losy gdybym od najmłodszych lat nie uczył się walczyć i w konsekwencji zostać żołnierzem. Może w alternatywnej rzeczywistości jestem pianistą, wykładowcą akademickim albo filozofem..? Wszak ciągnie mnie do wspomnianych. Fakultet z historii zrobiłem tylko jako hobby, bo czułem, że muszę to zrobić - postrzegam rzeczywistość jako proces, a fundamenty naszej cywilizacji tkwią w przeszłości. I konsekwencje pewnych przeszłych działań zawsze rzutują na współczesność. Jak ładnie oddaje to tytuł słynnego ostatnio polskiego filmu "Pokłosie". Idealny tytuł dla tego filmu.
Ps. Jakby co, to tylko dwa polskie filmy zrobiły na mnie wrażenie w tym roku:
1. Pokłosie
2. Układ zamknięty
No chyba oglądałeś. A może tak się zholendryzowałeś, że nawet polska kinematografia jest Ci obca hahaha?;)))
Ps2. W alternatywnej rzeczywistości mógłbym być też wędrownym żulem. Ale w tym przypadku jestem zdecydowanym przeciwnikiem istnienia alternatywnych rzeczywistości;)))

2 3
ID:56919

george best

@~????: ja nie chcę obrażać i myślę że czlowiek o pseudo
tymi_tunie_pier nie czuje sie obrażony .Tylko troszkę humoru Panowie bo będziemy mieli miny na mordach jak te babcie w moherowych beretach.

0 1
ID:56925

????

@~george best: Tooo tyyyy masz mordę ...zamiast twarzy ???? No nie wiedziałem , w takim razie sorry , ale ja określenia ,,folwark zwierzęcy ' używałem tylko w przenośni by POdraznić cichego i azora .....chyba nie czujesz się ...dotknięty ?

1 1
ID:56936

tymi_tunie_pier

@~george best:
tylko powiedz dalijko czy ja mam nicka @Soldier.

0 2
ID:56944

george best

@~????: Pisałem Tobie wiele razy mozesz myslec że mam nawet ryj lata mi to a Ty masz co twarz z zurnala ?

0 1
ID:56948

george best

@zbuntowany_kaloryfer: nie wiesz ja tez zaczynałem w SP nr 6 na Staszica mieszkajac na Marchlaka .Start też pamiętam czasy trenera Kalinowskiego.Ale wybrałem piłkę we Włocłavii bliżej .

0 1
ID:56949

zbuntowany_kaloryfer

W SP 6 też byłem, ale tylko rok. Zapamiętałem jedną nauczycielkę, taką bardzo charakterystyczną. Nazywała się (nazywa się;) Jadwiga Grossman. Chodziła w rzucającym się w oczy długim, skórzanym, czarnym płaszczu. Szczupła, raczej wysoka, włosy niezbyt długie, ciemne. Tyle pamiętam. Kojarzysz może ową kobietę?

0 1
ID:56958

????

@~george best: ,,nawet ryja' i ten ryj ,,lata ' ? Ooooooooooo a co na tego ,,latajacego ryja 'najstarszy staruszek z twojego puebla ? Nie kazał ci ,,odczyniać '?

1 0
ID:56975

george best

@~????: A Twój staruszek z Torunia spoko dalej monci we łbie?

0 1
ID:56977

george best

@zbuntowany_kaloryfer: pamiętam Panią Siegodnik plastyczkę i jej drewnianą linijkę którą dawała po łapskach.

0 1
ID:56978

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer: Najpierw o spaniu ;Wracam z Sawoju nad ranem i idą przez most na Bernardyńskiej a tam stały puste zieleniaki.Byłem trochę zmęczony od przebierania nogami więc usiadłem sobie spoko na taszy. Zasnąłem, jak się obudziłem widno było, ludzi pełno a badylarz na mnie czereśnie sypie .Dziewczę spało jeszcze mocniej .Na alkohol zawsze było .Pomidor na zakąskę kroiliśmy na połowę ,po tym połowę znowu na połowę aż do zwycięstwa. Był też dobry zwyczaj dzielenia się dziewczynami. Niektóre przez noc 8-u chłopa wykańczały. Był na budowie dróg i mostów kol ,który podnosił wiaderko z wodą. Tego nawet Mariola omijała z daleka. Było i się zmyło.

1 2
ID:56981

nowy

A kto zaczynał w SP 7 , może ktoś zapamiętał jakąś nauczycielkę ?

0 0
ID:56982


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA