Poseł Zbonikowski to jest "pracowity" teraz broni...

Poseł Zbonikowski to jest "pracowity" teraz broni włocławskiej poczty, złożył interpelacje przeciw połączeniu Włocławskiej z Toruńską, jak on tak wszystkiego broni to z pewnoscia już wybronił się z wyprawy na Cypr - nawet się nie pochwalił.

5 komentarzy

Walkiria

Myślę że Bydgoszcz i Toruń dosyć nam już zabrały.
Jaki mają cel żeby Włocławek doprowadzić do pozycji wsi w której nic nie ma.Może ktoś doprowadzi do referendum gdzie mamy przynależeć.Czy ci nasi radni chodzą na pasku krzyżaków?
Na wszystko się godzą.Tak nie może być.Trzeba rozwalić to sztuczne województwo.Jak mam jechać 100km, to wolę jechać do Łodzi.Włocławek i Łódź to kongresówka, wspólna historia ,Może warto powalczyć.

0 0
ID:4163

Monte Christo

Wyprawa na Cypr...
Nie wyprawa na Cypr posła Zbonikowskiego jest przedmiotem problemów Włocławka tylko marginalizacja miasta i tak bez końca można coś komuś zarzucać,ale to do niczego nie prowadzi - Włocławkowi potrzebne są działania mające na celu poprawę życia jego mieszkańców, a nie ciągłe kłótnie, ktore pogarszają tylko wizerunek naszego miasta...
Pozdrawiam!

0 0
ID:4164

pazdzioch

ja jestem za!!!albo z plockiem cos stworzyc

0 0
ID:4165

Haha

Tak ,lepiej Domicela, Person i ich pseudodzialania w sprawie Adnwilu, milczenie w sprawie Cukrowni Brzesc itp. Zbonik tez nie lepszy ale cos tam dziala przynajmniej stara sie pokazac czego konkurenci nie robia tylko sprzedaja za blaszki lokalne interesy.

0 0
ID:4166

Q

A czy im ktoś to miał odwagę POwiedzieć w twarz ,oni święcie wierzą ,że czynią dobrze,albo tak dobrze udają....jak ich Donaldinio vel Słońce Peru ,tak kłamać przed kamerami nie każdy by POtrafi -PO prostu MISTRZ....

0 0
ID:4199


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA