Jeżeli ja, kaloryfer podejmuję się jakiegoś działania,...

Jeżeli ja, kaloryfer podejmuję się jakiegoś działania, rozpoczynam jakąś inwestycję to PŁACĘ za nią. Niezależnie od tego czy inwestycja się opłaci. Teraz koszty referendum powinni ponieść referendyści. Dlaczego ja i moja rodzina mamy płacić za ich fanaberie..? Ja się na to nie godzę. Proponuję zrobić referendum w sprawie przyznania odszkodowania tym, którzy nie brali udziału w referendum hahahahahahaha!

9 komentarzy

dzonny_killer

trochę to słabe grzejniczku... mamy właśnie przykład "Ministerstwo Transportu odpowiedziało, że suma kar naliczonych na inwestycję przebudowa drogi krajowej nr 1 wyniosła 12,5 miliona złotych"... i kto za to zapłaci? pałucki może? hahaha... wszyscy płacimy za błędy, którzy nigdy nie powinni zasiąść za jakimkolwiek decyzyjnym biurkiem... wyjaśnienia mogą być tylko dwa: albo ktoś jest tak głupi, że się nie zna i dostał się na stołek tylko po znajomości, czego efekty nader często widzimy, albo działania takich osób są celowe, a wówczas może to śmierdzieć korupcją wszelaką... no chyba że znasz jakieś inne wytłumaczenie takich kar... :p

1 1
ID:57217

tymi_tunie_pier

@kaloryfer, że znowu będziesz miał córkę.

0 0
ID:57219

george best

Moi drodzy czasem piszę głupoty czasem skomentuję parę wpisów.Tak jestem ateista i nikogo nie namawiam do tego.Ale skoro 95% ludzi nie chce Pana Prezydenta no to taki człowiek powinien zachować się po ludzku i sam się odwołać .Bulwary ochydne same betony ludzie bez pracy .

1 2
ID:57224

zbutowany_grzejnik

Ty jako mały trybiczek masz najmniej do powiedzenia w sprawie godzenia się bądź nie godzenia. Nie podoba się to w samolot i do zielonej Irlandii. Proponuję zrobić referendum w sprawie przyznania ci odszkodowania za uszkodzoną głowę.

1 1
ID:57226

tymi_tunie_pier

@~george best: ,że ty nie wiesz ,że tak jest z każdym kto się dorwie do władzy .Weź np Tuska itd.

0 1
ID:57232

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż. To nie jest tak, że 95% nie chce. Nie chce 95% z tych, którzy byli na referendum a wcześniej podpisywali listy na ulicach. Czyli to nie jest nawet 10% mieszkańców miasta.
@szuja. Dwie mi zdecydowanie wystarczą. I z dwiema psotnymi klonami dość kłopotu;)

2 1
ID:57242

dzonny_killer

@zbuntowany_kaloryfer: szkoda, że nie pofatygowałeś się odpowiedzieć...

0 0
ID:57264

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż. Gdybym pojechał na referendum przyczyniłbym się do ważności referendum i głoswania. Czy lubię SLD? Oczywiście, że nie. To absurd.
Powiem Ci Dżonny co lubię: pokera, lotto ale o tym cicho sza. Szczególnie o dziwkach.
Myślisz, że zdradzam żonę - nie. To najwspanialsza istota, którą znam, dzięki Niej od biedy funkcjonuję.

1 1
ID:57275

tymi_tunie_pier

@zbuntowany_kaloryfer: ,że po mieczu nic.

0 0
ID:57290


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA