Radny Bieńkowski - Fakt ,że ceny za wywóz śmieci są z...

Radny Bieńkowski - Fakt ,że ceny za wywóz śmieci są z sufitu tak jak diety radnych.Zdaje się najdroższe w Polsce. Niech mnie Pan poprawi jak się mylę. W WYDZIALE KOMUNALNYM MÓWIĄ,ŻE TO WINA RADNYCH.Proszę napisać gdzie się podziewa te 10 mil zł nadpłat .SANIKO bierze 30mil a my płacimy 40mil bo tak radni uchwalili. Przecież gminie nie wolno zarabiać na śmieciach. Panie Bieńkowski masz okazję błysnąć. Podbijam i czekam na honor.
~Bogdan | 27-10-2013 12:33:33

13 komentarzy

dzonny_killer

mam teżewe chyba... :p

3 8
ID:57304

SW

Podobno dwóch strażników miejskich zostało złapanych przez przełożonych jak spali w urzędzie marszałkowskim na Bechiego? Ale jaja. Pewnie jak zwykle sprawa trafi pod dywan

7 4
ID:57309

????

Członek partii zakłamywaczy nie dostrzega że w każdym normalnym kraju ceny usług komunalnych , wody , ścieków są powiazane z najniższymi zarobkami podatników ...POdobnie jak diety radnych i innych urzędników samorządowych ... a taki POlityk sPOstrzegawczy na inne sprawy ...a może to wytyczne ,,reformatorki' szkolnictwa i urzędów pracy nie POzwalaja na dostrzeganie skubania podatników .

4 4
ID:57315

Bogdan

@~SW: To jakieś śmiecie? Załóż sobie wątek.

1 2
ID:57316

anita

Strazy Miejskiej wszystko wolno!!!! Sa gorsi od policji

1 2
ID:57317

Adam

Dlaczego trzymamy sie tej prywatyzacji ? Przeciez tymi rzeczami moze zajac sie serwis komunalny gminny. Byloby taniej. Dlaczego nie zerwie sie umowy z firmami, ktore laduja wszystkie pieniadze do kieszeni kierownictwa? Juz czas otrzsnac sie z tej religii prywatnych spolek podbijajacych ceny. Ta konkurencja to czyste mydlenie oczu.

5 2
ID:57321

Tomasz1

Segregacja śmieci wprowadzona została ze względów finansowych a nie ekologii.
Oddzielnie papier - te ładnych pare ton mozna sprzedać za niezłe pieniądze.
Tworzywa sztuczne do recylkingu też niezłe pieniądze
Odpadki biologiczne - przerób biologiczny i też niezłe pieniądze itd.
Podwyzszono opłaty za śmieci dodatkowy dochód i niezły pieniądz za sprzedaz i przerób.

9 1
ID:57324

Bogdan

A radni biorą po 3000zł diet miesięcznie bez podatku i są zadowoleni. Zadowolenie wykazują wszystkie opcje polityczne.

4 1
ID:57327

PESO

@~Adam:
"Przeciez tymi rzeczami moze zajac sie serwis komunalny gminny. Byloby taniej. "

Hmmmm, We Włocławku robi to właśnie spółka komunalna o nazwie Saniko, no ale Ty Adamie skąd niby miałbyś to wiedzieć pisząc z Francji.

3 0
ID:57331

tymi_tunie_pier

@~Bogdan ,tylko jak się więcej wypowiedzi uzbiera ,to wyślij do Marszałka Całbeckiego zapytanie czy Bieńkowski też tak się wywiązuje z obowiązków w Urzędzie Marszałkowskim jak w RM we Włocławku.Przecież ,to za twoje kasiwo z podatków więc muszą ci odpowiedzieć.

2 1
ID:57337

Sławek Bieńkowski

Boguś, po pierwsze moja dieta wynosi 1457zł, jest najniższa jaka może być we Włocławku. Składałem kiedyś propozycję aby diety obniżyć wraz z wynagrodzeniem Prezydenta, wice, prezesów spółek.
Co do śmieci 10mln różnicy między pobieranymi opłatami a wynikiem przetargu powinno oznaczać, że rachunki mieszkańców będą niższe o 30%. To Twój kochany Prezydent ustawiał ten przetarg i do niego to pytanie gdzie się podziało te 10 mln różnicy. Poszło na utrzymanie nowego wydziału, poszło na zamówienia poligraficzne Moniki Budzeniusz, poszło na 12,5mln kary za naruszenie warunków umów i aneksy na "jedynce".
Więc Boguś zapytaj Prezydenta gdzie te 10mln.

6 4
ID:57343

Bogdan

@~Sławek Bieńkowski:

.Na początku napiszę ,że nie jest to mój ukochany prezydent .Dałem temu wyraz nie raz na forum a i poza również, zarówno w pismach do prezydentów jaki podległych wydziałów. Nie wszystko można wklejać ma forach.
Krytykowanie przeze mnie warcholstwa grupy referendalnej krótko przed wyborami nie świadczy o mojej miłości do Pana Pałuckiego.
Wydanie moim zdaniem ( na byle w znacznej części) 750mil zł i podawanie tego jako argumentu gospodarności jest dla mnie na poziomie gospodarności premiera Tuska tyle ,że w tym drugim przypadku w miliardach zł.Nie spotkałem się nigdzie z twoja krytyka takiego stanu rzeczy. Weź i wyrzuć tą szmatę(legitymację) jak cię krępuje.
Bardzo dziękuję za udzielone informacje. Szczególnie ważne jest dla mnie jednak potwierdzenie ,że to nie RM nie chce teraz ponownie uchwalić nowych opłat za wywóz śmieci i zwrotu nadpłaty.
Doskonale wiesz ,że ten ruch przecież do was należy ,od Rady. Za czym więc czekacie.Jeżeli Rada Miasta nie podejmie nawet próby nowej uchwały ,to i do proroka nie ma po co pisać.
Widać ,że Pac wart pałaca ,a pałac Paca szanowny Sławku.

2 1
ID:57345

????

@~Sławek Bieńkowski: Zastanawiajace że z tej tak rozległej wiedzy wyłączone są ,,z klucza' takie tematy narodowe jak orka do 67 lat , obcięte zasiłki POgrzebowe , zasiłki pielegnacyjne , czy umowy śmieciowe dla młodych POlaków , czy ostatnio propagandowe ,,młodzi Owieszeni na kredycie mieszkaniowym ' z wyłączeniem własnej budowy , albo przekręty wyborcze na Śląsku ...czy macie partyjną cenzurę na te tematy jak za komuny ? Czy Tusk zabrania ich POruszć POd karą odsunięcia od korytka ? Ale tak szczerze , bez zamydlania wyborcom oczek ...jak na Śląsku ...

1 1
ID:57346


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA