Nie wiem czy ktoś też tu tak ma, ale ja się czuję...

Nie wiem czy ktoś też tu tak ma, ale ja się czuję bardziej związany z naszym Portalem i Jego Użytkownikami niż z dalszą rodziną. Którzy przyjeżdżają niby na Wszystkich Świętych i w gości, a następnie próbują wyłudzać pieniądze... Okropne to.

7 komentarzy

zbutowany_grzejnik

A co w tym dziwnego skoro masz problemy z samym sobą? I na dodatek lubisz lizać cztery literki. Typ lizusa nie sprzyja dobrym kontaktom z rodziną.

6 6
ID:57352

Gerwazy

Nie każdy posiada taką rodzinę jak ty kaloryfer.

4 3
ID:57354

george best

Ja mam to co Ty edynie tylko że po cmentarzach nie chodzę .Ale kilka razy tak samo tylko szmal pożycz a bys mógł pracę załatwić itp.Katolicy od siedmiu boleści.

3 1
ID:57358

????

A nie razi cię że miejscowi POlitykierzy którzy nam POdnoszą POdatki obniżaja zasiłek pogrzebowy , fundują wiek emerytalny 67 lat i umowy śmieciowe mają czelność jeszcze wyciagać ręce PO dodatkową jałmużnę przy Święcie Zmarłych ? A sami za nasze podatki zwiedzają sobie świat mając bezczelnie w du....e los swoich wyborców ?

4 5
ID:57361

zbuntowany_kaloryfer

Mowa o Wszystkich Świętych, a Ty znowu o tych swoich POdatkach. Daj już spokój, ile można.

4 1
ID:57375

????

@zbuntowany_kaloryfer: skoro ,,rabin' Rostowski ze specjalistą od ACTA ciągle kombinują jak nas oskubać do gołej ...du...y to jak można o tym zaPOmnieć ?

1 1
ID:57387

ozon

Dalsza rodzina.... w samym nazewnictwie odpowiedż jest zawarta. My mieliśmy "potop szwedzki" samej bliskiej z królewną Igą na czele i było ok. Jakoś tak właśnie dziwnie jest , ze w naszym kraju tak pojmuje się rodzinę- jak masz lepiej czy więcej to z automatu musisz pomagać , pożyczać, załatwiać no bo rodzina. Taka mentalność więc nie ma się co oburzać na polityków- widać że mentalnie nie odbiegają od szablonu....Wszak rodzina jest święta prawda??

1 1
ID:57388


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

  • Najczęściej komentowane (7 dni)

  • Najczęściej czytane (7 dni)

WOLNE MEDIA