Spróbuje troszkę zmienić te narzekania na tym portalu...

Spróbuje troszkę zmienić te narzekania na tym portalu .Wiec zapytam jak tam minął haloowen?Pamiętam że parę lat temu będąc jeszcze uczestnikiem wraz z rodziną na dniu 1 listopada to wnioskuję że co niektórzy wcale nie musieli się przebierać.
Acha i jeszcze jedno podobno hitem w Polandii jest utwór muzyczny gwiazda nazywa się Tadeusz.R. a piosenka nosi tytuł "Oddaj mi swą rentę"często puszczana jest w mediach?

13 komentarzy

????

...to ciebie ,,kręca ' takie murzyńskie święta ? Chłopie ty się cofasz ...sprzwdź czy ci na plecach nie wyrasta futro ...

1 7
ID:57378

zbuntowany_kaloryfer

Mam pytanie @dżordż. Szanowny Ozon był w Szwecji długo więc wyczaił Szwedkę, ja mam "tylko" Polkę. W jaki sposób wyczaiłeś Meksykankę???

0 0
ID:57384

$$$$

Ale z Ciebie prymityw. Proszę o zaprzestanie wypisywania tych swoich przemyśleń...

3 3
ID:57385

george best

@zbuntowany_kaloryfer: Pracowała i opiekowała się pewną babcią a ja pracowałem u tej babci syna to on zaproponował że mnie z nią pozna reszta poszła jak w filmie.Długa historia ale jestem cały czas szczęśliwy że ją poznałem

3 0
ID:57392

george best

@~$$$$: obiecuję Tobie że jako prymityw będę tylko modlił się do niewidzialnego w niebie a także za Ciebie aby Twe mądrości od czasu do czasu mogły pożartować bo widzę że nawet to ludzi wkurza .Widzisz jestem prymitywną mendą też czasem myślę że nie potrzebnie żyję ale spoko deprecha mnie nie łapie na chlebus jest i masło starcza.

2 0
ID:57396

ozon

Daj spokój "george" i nie mów tak o sobie samym. Na każdym portalu i na całym świecie są różni ludzie z tym ,że u nas więcej niestety. Jak każdy masz prawo do własnego zdania i nikt nie musi czytać tego co piszesz ani reagować na to. Jak każdy masz prawo do dyskusji ,przemyśleń a knebel niech raczej sobie co poniektórzy założą .Sprawa wiary to sprawa osobista i nikt nikomu niech niczego nie narzuca ani nie obraża. Nie pisz o tych którzy wierzą,że są prymitywni- przecież wolno Im być takimi. Wyluzuj i już.Poczucie humoru ? no co Ty? Tu w większości bije się tzw polityczną pianę z której i tak nie będzie żadnego tortu. Tu są zawody kto większym malkontentem jest... na medal pracują czy co? Smutasy i tyle no nie wszyscy oczywiście! Wieczorem LM się zaczyna więc... kibicujemy. Ch FC gra jutro no ale z przyjemnością obejrze dobrą piłkę dzisiaj, nie wiem tylko jaki mecz wybiorę. Trzymaj się !

4 0
ID:57405

zbuntowany_kaloryfer

@dżordż: ja nie obchodzę żadnego "haloowen". We Wszystkich Świętych jedzie się z rodziną na cmentarz i pali lampki na grobach rodziny i znajomych, ot co.
Próbujesz oswoić śmierć kreując ją na zabawę..? Kiedyś też tak próbowałem. Tylko jak mi przystawili lufę do łba, to skumałem, że wcale nie jest to zabawne.

0 0
ID:57408

ozon

Jeśli można słówko wtrącić "zbuntowany kaloryferze" - to powiem tak:Co kraj to obyczaj. Każdy naród ma swoje tradycje . W Polsce jest bardzo silne przywiązanie do tradycji co nie znaczy ,że nie powinno się ich modernizować, że tak powiem. W naszym społeczeństwie pokutuje lęk przed śmiercią jest ona przyjmowana jako ostateczność... i jakoś to "gryzie się" z nauką wiary- wszak dusza idzie do Królestwa Niebieskiego do Domu Pana więc? więc trzeba jej tej śmierci pokazać ,że nie boimy się Jej i że nie jest Ona taka dla nas straszna- ja tak rozumię "heloowen". Jeśli inne nacje czerpią z tego siłę ducha to na Boga nie narzucajmy wszem i wobec własnej filozofii życia (mówię tu o gólnie nic osobistego). Pielęgnujmy swoje tradycje na tyle ile to możliwe ale nie mówmy ,że są ONE jedynie słuszne. To by było na tyle. Pozdrawiam.

3 0
ID:57418

????

@~ozon: jak zwykle azorka ,,wykład ' trafiony jak solą w du...ę ... To załóż dynie na łeb i lataj po miescie ...w ten sOsób zaPOczątkujesz nową POstęPOwą tradycję ....no chyba że wcześniej założa ci koszulkę z za długimi rękawkami ...to tez taka tradycja ...

0 4
ID:57423

george best

@zbuntowany_kaloryfer: o śmierci nie myślę jedynie co mnie zastanawia to jak mnie spalą żebym tylko dojechał do Manchester-u.J.Joplin tez była spalona a prochy pływają w atlantyku fajnie nie?.

1 0
ID:57435

ozon

Mój wpis był nie do ciebie bo jesteś bardziej prymitywny niż budowa rolniczego narzędzia - cep to się nazywa- "pytajniku" .

2 0
ID:57438

????

@~ozon: trudno POminąć takie ,,naukowe wywody ' azorka , a o cepach POgadaj z kolegami z PeEseLu ...tam są fachowcy , oni POtrafią opisać budowę cepa ...

0 2
ID:57457

Maria

pytajnik, ty to powinieneś mieć login "azorek", bo szczekasz bez opamiętania i byle w każdym temacie, byle tylko wylać te swoje pomyje, fuj..

1 0
ID:58688


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA