chciałem pogratulować osobie zajmującej się organizacją...

chciałem pogratulować osobie zajmującej się organizacją napraw dróg w mieście że tak ładnie i profesjonalnie zablokował całe miasto w obrębie ulic : okrzei , chopina , wronia , traugutta , wierzbowa , św antoniego i wiele by jeszcze wymieniać! sygnalizacja świetlna jest świetnie przystosowana do utrudnień w ruchu ! przepuszcza całe 3 samochody w lewo z chopina na wronią ! gratuluję ! korki niemiłosierne ! jestem ciekaw jak przejedzie pogotowie albo straż pożarna jak się cos wydarzy ?! zablokowanie krajowej jedynki na okres zimowy w którym nie robi się nic oprócz zamknięcia ulicy i wystawienia znaków drogowych uważam za idiotyczne ! ale coż pewnie się mylę bo przecież tam na górze są tylko sami mądrzejsi ode mnie ,a ja się pewnie na niczym nie znam i reszta mieszkańców też ! ... korek na okrzei jest po horyzont patrząc w lewo potem w prawo ... objazdów brak ! autostrady brak ! za to przez okragły rok kalendarzowy będziemy siedzieć i patrzeć jak na jedną zmianę od 7 : 00 do 16 : 00 będą ciężko pracować pracownicy z łopatami ... potem się okaże że jest kilkanaście bomb , wykopia może jeszcze jakieś zabytki i z roku zrobią się 2 lata :) P.S niech ktoś zrobi porządek z tą sygnalizacją świetlną i wydłuży świecenie się światła ZIELONEGO !!!!!

2 komentarze

dzonny_killer

wyluzuj... za kilka dni/tygodni zakończą prace (o ile wcześniej w ogóle zaczną) i powiedzą, że to z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych... :p i bujajcie się Włocławianie w korkach... a zima za pasem :p

za to jakie oszczędności będą w tym roku z powodu mniejszej ilości tras do odśnieżania... oj będą nagrody wypłacane... :p

0 0
ID:57389

tymi_tunie_pier

ty jak Lebiedziński w TV Kujawy.To była żenada.

0 0
ID:57398


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA