Przesyłam państwu bardzo ciekawy artykuł. Ważna sprawa...

Przesyłam państwu bardzo ciekawy artykuł.
Ważna sprawa do dziś nie wyjaśniona.
Wielu osobom zależy by prawda ujrzała światło dzienne.
Wielu osobom zależy by ten temat znikł.
Jak to było ze śmiercią śp ks.Jerzego Popiełuszki naprawdę?
Z pamięci i szacunku wypadało by się nad tym zastanowić.

http://padre.info.pl/wywiady/prawde-o-smierci-ksiedza-popieluszki-znaja-wojskowe-specsluzby

Zapraszam do dyskusji.

20 komentarzy

george best

Z pamięci i szacunku dla tego człowieka to ksiądz powinien zajmowac się nauką biblii a nie polityką.Tadeusz Kościuszko mówił aby państwo dobrze gospodarowało kościół i wszystkie inne religie powinny byc odsunięte od polityki.Proste jak 4 litery

7 8
ID:57430

????

@~george best: ty jednak jesteś nieuleczalnie chory ...i jeszcze chcesz by twoja chorobę POdziwiano ...

8 8
ID:57440

george best

@~????: ja nie chcę aby mnie podziwiano nawet nie mam konta na facebooku czy naszej klasie .Wiesz ja nie artysta jak chcesz zeby Ciebie podziwiano to powiedz to ludzią.Pozdrawiam i pamiętaj ja nic nie chcę .

2 2
ID:57444

koalicja Moherowa

@~george best: Odmów modlitwę o pogodę ducha

4 5
ID:57446

Bogdan

Ja też tak uważam jak @ george. Księża do kościołów a obecni politycy na tiry czy tam inne traktory.

2 5
ID:57448

sportowiec

@Gorge: Jeżeli uważasz, że to co robił ks. Popiełuszko było polityką a nie nauczaniem biblii, to mi Cię po prostu żal

9 1
ID:57450

poliszynell

@Raport - "Jak to było ze śmiercią śp ks.Jerzego Popiełuszki naprawdę?"
Jak to było naprawdę... takie pytanie najlepiej zadać tym środowiskom , które na tym mordzie najwięcej zyskały:)

pzdr

4 0
ID:57459

Bogdan

@~sportowiec: a mnie ciebie żal bo nic nie wiesz a zabierasz głos. Kardynał Wyszyński (a był to mądrzejszy zapewne od ciebie człowiek ) kazał mu wręcz dać sobie spokój z polityką .

1 4
ID:57463

george best

@~sportowiec: A co to biblia ? ja też mogę napisać i powiedziec że widziałem tego w niebie i kazał mi napisac nową.Chłopie ty wierzysz w takie bajeczki powtarzam cały czas ladnie pierze wam mózgi ta religia i bez wyjątku czy to katolik czy muzełmanin.

1 4
ID:57471

dzonny_killer

@~Bogdan: coś tam może i masz racji z tą polityką, ale chyba nie chcesz przez to powiedzieć, że poprzednicy sld mieli prawo mordować kogokolwiek tylko dlatego, że nie chciał dać sobie spokoju z polityką... :p

historia zna przypadki księży, którzy bardzo aktywnie działali np. na rzecz odzyskania przez Polskę niepodległości... jednym z nich był Popiełuszko... czy to wystarczający powód, aby go zabić???

5 0
ID:57473

tymi_tunie_pier

@dzonny_killer ,ze nie wiesz ilu to klechów najjaśniejszy nam panujący Kazimierz Wielki kazał skrócić o łeb. Za co? A no za to ,że mu sie do polityki państwa wtrącali i do łóża leźli. Zobacz jak Polskę wyprowadził na murowaną. A za molestowanie jak gdzieś czytałem w jakimś psalmie czy coś podobnego z dzieł Markasa a może i nawet samego Piłata kazał kastrować klechów.

2 5
ID:57481

george best

@tymi_tunie_pier: to był krol i taki powinien być przyszły prezydent.Kościół opodatkowac odsunąć od polityki a pedofili wrzucic na 25 lat w domu zwanym Zakład Karny juz nawiercą mu otwór fi 25 i pupka będzie szczypać.Choć bardziej jestem za tym aby obcinać w ten sposób wyleczył bym ich od razu.

2 1
ID:57486

????

@~george best: a lesbom i pedałom jakie ,,leczenie' zaordynujesz ...gringo ?

1 3
ID:57489

cichyobserwator

@~????: Na to nie ma lekarstwa. Taki się urodziłeś i musisz w końcu z tym się pogodzić.Powiedz żonie , dzieciom i reszcie, i zacznij żyć zgodnie ze swoją naturą.Może zaczniesz patrzeć na świat jaki jest a nie udawać i uciekać w ten światek , który próbujesz tu propagować.Odwagi !

2 2
ID:57492

george best

@~????: ten temat nie daje Tobie spokoju .Ale przypuszczam że chętnie wlazł byś do łózka do dwóch lesbijek fajna sprawa nie .Widzisz chlapiesz jęzorem za bardzo .Mi chodzi o obronę dzieci a ksiądz powinien być na takich samych prawach jak lekarz,rolnik czy nawet sprzątaczka Basia która łapie nadgodziny żeby rano kible były czyste .Wszystkie Basie najmocniej przepraszam i życzę zdrowia już niedługo przecież Barbórka.

2 2
ID:57496

????

@~george best: to chyba ty z tym sPOkojem masz jakiś problem o POglądy zmieniasz jak ...te panie POd latarnią ...nie obrażając ...latarni ...

0 2
ID:57507

Raport

Wracając do tematu...Jezus też wtrącał się w politykę.W obronie wolności człowieka.Niektórzy nie rozumieją spraw gdy nie dzieją się one na ich podwórku.I nie odczuwają bólu póki cierpienie nie dotyka ich osobiście.Rzadko też rozumieją straty inne niż materialne.Na szczęście są ludzie którzy nie myślą tylko o własnym interesie.A interesanci to odczują.

1 0
ID:57526

george best

@~????: ja jestem spokojny ale co teraz masz do Pań pod latarnią?One żyją lepiej niż Ty nie byłes nigdy na masażu ?

2 0
ID:57547

tymi_tunie_pier

@~Raport: ,że pisać umiał?

0 1
ID:57549

????

@~george best: nic , przeprosiłem latarnie ...

0 1
ID:57556


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA