Serdecznie dziękuję za uniemożliwienie pracy w...

Serdecznie dziękuję za uniemożliwienie pracy w przedszkolach Pani "El-Maytach"!!! Z dnia na dzień straciłam pracę!!! Mam mamę na utrzymaniu i kredyt- a kuroniówki dostałam 350 zł... świetna sprawa- nic tylko pętle na szyje i z mostu!! Jak ma być dobrze? jak ludzie mają nie wyjeżdżać z tego Włocławka- jak mają budować tu przyszłość?? Skoro dzięki takim "mądrym" osobom jak "ta" Pani i inne wspomagające (które pewnie zarabiają tysiące) młode osoby zmuszane są do nędzy- po ukończonych studiach mgr..Jak mam żyć?? ZERO serca!!!! ZERO litości!!! Dla władzy liczą się tylko ich portfeliki, które nie znają wyboru- dziś chleb czy mleko??....
Przykro mi niezmiernie, że mieszkam w mieście, w którym rządzą bezduszni ludzie!!!!!

22 komentarze

MilicjaObywatelska

Współczuję bardzo! Mam jednak Pytanie Byłaś na referendum? Chciałaś to zmienić czy ci się nie chciało?

11 5
ID:57442

Bogdan

@ zdesperowana
Przykro ale tak jest nie tylko we Włocławku. Zapisz się do jedynie słusznej ideologIcznie partii PO to zaraz ci coś załatwią.Może nawet w KGHM

9 9
ID:57447

sportowiec

Bardzo Ci współczuję, ale czy Ty i Twoja mama byłyście na referendum?

10 5
ID:57449

Adam

@~sportowiec: przeciez Twoje referendum organizowali ci, ktorych partie przyczynily sie do tego zniszczenia. Trzeba zmienic system i zaczac myslec o ludziach a nie o zbijaniu interesow kosztem najslabszych.

9 7
ID:57452

nowy

Zero serca , władza nie ma litości . A co potem , władza na wczasach w Meksyku.

10 3
ID:57453

zenek

zaraz, ale pracy nie traci się z dnia na dzień, jest przecież 3 miesieczne wypowiedzenie, czy na pewno zdesperowana wszystko tu napisała i dlaczego w przedszkolach a nie w przedszkolu, to w ilu Pani pracowała???

3 3
ID:57454

świnka Pepa

Przepraszam, że zapytam, ale w temacie przedszkoli nie bardzo się orientuję. Jakieś zmiany wprowadzono, które uniemożliwiają niektórym nauczycielom pracę? Tak w trakcie roku szkolnego/pod koniec roku kalendarzowego? Czy po prostu miałaś pecha nie być "tą właściwą i słuszną"osobą i na ciebie wypadło?

Jestem w podobnej sytuacji i wiem jak jest trudno, dlatego trzymam mocno kciuki za Ciebie.

11 1
ID:57456

Bogdan

@~świnka Pepa:
A co umiesz?

0 8
ID:57462

tymi_tunie_pier

@zdeprawowana,że ci się ustrój nie podoba. To są prywatne przedszkola i widocznie nie spełniasz pokładanych w tobie nadziei jako sprzątaczki. Sprzątać też trzeba umieć.
@~świnka Pepa ,że w czymś się orientujesz. Zapisz się do partii Referendum Włocławskie.

2 7
ID:57465

CBA

Dzieci urzędników dostały etaty.Sami sprawdźcie.

7 1
ID:57468

$$$$

Dlaczego redakcja nie zamieściła mojego komentarza? Ocena moja podważała kompetencje tej użalającej się osoby i wątpliwą jakość studiów pedagogicznych na rynku pracy. Studia owe są obecnie najłatwiejsze zatem trafiają tam najczęściej ludzie o ograniczonych możliwościach twórczych i adaptacyjnych!!!! I skutki widać jakie mamy.....

4 6
ID:57469

zdesperowana..

@tymi_tunie_pier:
przepraszam, ale akurat nie sprzatałam- tylko uczyłam j.angielskiego.. w firmie prywatnej- które przez MEN nie mogły już tam urzędować...a z tego co się orientuję raczej skarg na mnie nie było i większość była zadowolona..

2 0
ID:57470

dzonny_killer

@~$$$$: pewnie nie zamieścili, bo uznali, że twoje kompetencje w podważaniu kompetencji innych osób są na tak żałosnym poziomie, że szkoda ludziom kłuć oczy... :p

7 1
ID:57472

tymi_tunie_pier

@~zdesperowana , że teraz nie możesz zostać. Żadna praca nie .....Weź przykład z@ dzonego on nawet nie sprząta a żyje i to jak.Lepiej od grubasa żeberki

1 4
ID:57478

zdesperowana..

@dzonny_killer:
dzięki ;) ... swoją drogą zastanawiam się jak można podważać czyjeś kompetencje kompletnie ich nie znając?? ŻAL!!!

4 0
ID:57479

????

@~zdesperowana..: a może zapytaj miejscowej reformatorki szkolnictwa , Urzędów Pracy , słuzby zdrowia - ona na wszystkim się zna a zwłaszcza na POdpisywaniu listy płac (swoich) ...i obsadzaniu kolesiami stołków ...może ci odPOwie ...

2 0
ID:57494

tymi_tunie_pier

@~zdesperowana,że nie ma wyjścia .Dzisiaj jechałem z Wawy i ..........widziałem jak ludzie sobie radzą.

0 2
ID:57497

george best

@~zdesperowana..: jak masz obcykany angielski czy niemiecki zwijaj żagle i wyjeżdżaj .Tutaj w tym kraju zawsze będzie rządził kościół i rząd który obiecuje wszystko dla ludzi a gdy trafia już na Wiejska szybko zapomina co obiecywał.

2 1
ID:57499

????

@~george best: Ale ten rząd współpracuje z Brukselą a tam teraz jest niomylne centrum RWPG-bis - za nasze POdatki ....i teraz to nie wina rządu ...,,łoni tylko realizują wytyczne' .....za 20 tysięcy miesiecznie +wydatki reprezentacyjne .....za 50 tysiecy ...tygodniowo ...

1 0
ID:57514

CBA

Sprawdźcie jakie nagrody dostają lojalni z oświaty we Włocławku.Na jednych oszczędzają a drudzy dostają wycieczki.Dla jednych nie ma pracy na pół etatu drudzy dostają płatne nadgodziny.Czas skończyć z niesprawiedliwością.

4 0
ID:57527

tymi_tunie_pier

@~CBA: najlepiej to skończ ze sobą i przestań pisać pierdoły. To nie socjal a kapitał.

1 2
ID:57530

????

@tymi_tunie_pier: kapitał ....czy neoniewolnictwo ?

0 1
ID:57562


Znam i akceptuję regulamin portalu

włocławianie piszą

Włocławek

Włocławek

Podyskutuj o Włocławku, poznaj swoich sąsiadów.

Dom i mieszkanie

Dom i mieszkanie

Budujesz, kupujesz, urządzasz? Poradź innym i znajdź radę dla siebie.

Sport i rekreacja

Sport i rekreacja

Porozmawiaj o sporcie i jak aktywnie spędzasz czas.

Towarzyskie

Towarzyskie

Poznaj i porozmawiaj z nowymi ludźmi.

Motoryzacja

Motoryzacja

Podyskutuj o samochodach i motocyklach.

Inne

Inne

Rozmowy na różne tematy

Hydepark

Hydepark

Rozmawiaj na wszystkie tematy

O portalu

O portalu

Podziel się pomysłami, które ulepszą portal.

WOLNE MEDIA